fbpx

Sevgililer Günü İçin Ev Süsleme Organizasyonları

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken birçok kişi romantik organizasyon fikirleri, sevgiliye hediye seçmek ya da güzel bir sürpriz yapmak gibi şeylerin peşine düşmeye başlar. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak yoğun ve keyifli bir koşuşturmaca içine girdiğimiz dönemlerden biridir bu. Flört edenler ve evli çiftler Sevgililer Günü için ev süsleme, video hazırlama gibi organizasyonlarımız konusunda sorular sorar, fiyat alırlar.

Çiftlerin ilgi alanına giren bu özel süreçte ev süsleme taleplerinde ciddi bir artış olduğunu söyleyebiliriz. Bazı çiftler mekanlarda rezervasyon yaptırmayı, özel programlara katılmayı tercih ederken birçok çift ev ortamının sıcaklığında romantik saatler geçirmeyi tercih ediyor. Biz de onlar için her birini titizlikle seçtiğimiz kaliteli, zarif ve birbiriyle uyumlu dekoratif aksesuarlarla hayal ettikleri ortamı hazırlıyoruz.

Sevgililer Günü İçin Ev Süsleme Organizasyonları

Bu organizasyonlarda temelde aşağıdaki malzemeleri kullanıyoruz:

* Kalp formunda üretilmiş kırmızı balonlar

* Kırmızı gül yaprakları

* Tea – light ve blok mumlar

* ”Seni seviyorum” cümlesini oluşturan büyük boyutlu, kırmızı renkli harfler

* Boncuk dizileri

* Kalp biçimli objeler

Ayrıca romantik bir masa kurmamızı arzu ederseniz bunu da yapıyor ve masayı şık ve seçkin bir görünümü olan kristal aksesuarlarla süslüyoruz.

Ortamda pasta da bulunmasını isterseniz günün ruhuna uygun görünümlü bir pasta temin ediyoruz.

“Çiçek olmadan olmaz” diyenlerdenseniz sizin için güzel bir aranjman hazırlatabiliyoruz.

Organizasyonda kullanılmasını özellikle istediğiniz, sizin için özel bir anlamı olan bir aksesuar varsa onu da temin etmeye çalışıyoruz. Fakat bunu son günlere bırakmamanız gerekiyor. 14 Şubat organizasyon firmaları için de, birçok mekan için de yoğun bir dönemdir ve böyle özel talepleri karşılayabilmemiz için bize biraz zaman vermeniz gerekir.

Sevgililer Gününde Evde Evlenme Teklifi

Kız arkadaşınıza Sevgililer Gününde evlilik teklifi yapmak gibi bir hayaliniz varsa ve bunu ev ortamında gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız sizin rüya gibi bir dekor hazırlayabiliriz.

Evinizi veya bunun için tutmuş olduğunuz başka bir evi balonlar, mumlar, gül yaprakları, çiçekler ve birbirinden güzel aksesuarlarla ışıl ışıl bir teklif ortamına dönüştürebiliriz.

Kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” demek için 14 Şubat’ı tercih ediyorsanız bizi arayın. Unutulmaz bir teklif yapmanız için gereken ortamı hazırlamanın ekibimiz için büyük bir zevk olacağından emin olabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp