fbpx

Evlilik Teklifi Hediyeleri

, ,

Evlenme teklifi öncesinde, esnasında veya sonrasında kız arkadaşa hediye vermek tamamen tercihe kalmış bir şey. En azından bunu bekleyen bir kadın söz konusu ise, bütçeye uygun bir tektaş pırlanta yüzük almakta fayda var. Evlenme teklifi çiçeği veya pastası almak bazen tercihe kalan, bazen organizasyonun türü gereği alınması gereken şeyler. Evlilik teklifi hediyeleri alınması ise tamamen tercihe kalmış bir alternatif. Peki, böyle bir hediye almayı düşünüyorsanız ne alabilirsiniz acaba?

*Piyasadaki hediyelik firmaları aşıklara özel hediye alternatifleri sunuyorlar, bunlara göz atabilirsiniz. Kız arkadaşınız çikolatayı seviyorsa, paketlerine ikinizin fotoğraflarının ve günün tarihinin basıldığı çikolatalar iyi bir alternatif olabilir örneğin. Bunu düşünürseniz çikolataların kalitesinden emin olmalısınız. Çikolataların yenmesiyle ortadan kalkacak bir hediyedir bu ama dekoratif, güzel bir kutunun içinde gelirse kutusu saklanabilir, hatta dekoratif aksesuar olarak kullanılabilir. Kutunun üstüne de teklif gününe veya ikinize özel bir baskı yaptırabilirsiniz aslında.

*Üstlerine özel bir baskı yapılmış 2 kahve fincanı veya kupa da güzel bir evlilik teklifi hediyesi olabilir. Bu kupaların üstüne teklifi yaptığınız günün tarihini yazdırabilir, içinde fotoğrafınızın olduğu kalp figürleri bastırabilirsiniz. Bu tarzda başka sevgiliye hediye alternatifleri de düşünebilirsiniz.

*Aldığınız yüzükle uyumlu zarif bir kolye veya zincir nasıl olur? Bize sorarsanız fena olmaz.

*Sevgilinizin zevklerini ve beğenilerini dikkate alarak ona güzel bir hediye sepeti veya paketi hazırlayabilirsiniz.

Size birkaç fikir vermeye çalıştık

Aslında, söz konusu olan bir evlenme teklifi hediyesi vermekse, bu, kız arkadaşınızın hoşuna gidecek pek çok şey olabilir. Hayatımın Sürprizi ekibi ile görüşüp sizin için bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlanmasını isterseniz hediyeniz uygun bir anda ekip arkadaşlarımızdan biri tarafından şık bir şekilde takdim edilebilir.

Her zaman değil belki, ama evlenme tekliflerini büyük oranda erkekler yaptığına göre çoğu zaman erkekler tarafından alınacak evlilik teklifi hediyeleri için pek çok şey olabilir dedik ama bu rastgele bir seçim yapmak anlamına gelmez. Bu önemli günün anısı olacak olan hediyeyi özenle seçmelisiniz. Teklif yaptığınız günü ve teklifinizi çağrıştıracak bir hediye en iyi seçim olabilir aslında. Kız arkadaşınızın hoşuna gidecek, bir esprisi, bir zarafeti, günün anlam ve önemini vurgulayan bir yanı olan bir hediye olmalı bu. Yüzükle beraber kullanılabilecek, üstünde ikinizin isimlerinin veya sadece baş harflerinin yer aldığı güzel bir bileklik olabilir örneğin.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp