fbpx

Evlilik Teklifi Pankartları

, , , ,

Sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarının her geçen gün daha çok ilgi duyulduğu bu zamanlarda erkekler “Benimle evlenir misin?” sorusunu değişik, enerjik, renkli bir şekilde sormak için tavsiyeler arıyor, fikirler üretiyorlar. Bu durumda, farklı ortamda kullanılabilen evlenme teklifi pankartları da sıklıkla talep görüyor. Kişiye özel üretilen bu tip pankartlara fotoğraflar, konsepte uygun espriler eklenebiliyor. Özellikle teklifini sokak ortamında yapmayı düşünen erkekler teklif pankartlarına büyük ilgi gösteriyorlar. Pek çok kadın bu önemli teklifi biraz özel bir şekilde almaya önem veriyor.

Bu konuda yapılabilecek çok şey var.

Mekan ve ortam alternatifleri sınırsız; evler, sinema – tiyatro salonları, kumsallar, parklar, bahçeler, tekneler, restaurant – bar tarzı mekanlar, ilk buluşma mekanı, çift için özel bir anlamı olan bir yer; bunların hepsi teklif ortamı haline getirilebilir. Bazı ortamların konsepte uygun bir şekilde hazırlanıp süslenmesi, konforlu ve güvenli bir hale getirilmesi için profesyonellerden yardım almak faydalı olur. Ama kendi imkanlarınızla da güzel bir organizasyon hazırlayabilirsiniz tabii. Örneğin güzel bir evlenme teklifi pankartı hazırlatırsınız ve birkaç arkadaşınızla anlaşarak siz sevgilinizle yürüyüş yaparken veya bir yerde otururken bu pankartı açmalarını ayarlarsınız. Müzik, teklif sonrasında takdim edilecek bir çiçek buketi, uçan balonlar, kutlama için hazırlatılmış bir pasta gibi detaylar teklifinizi daha renkli hale getirir.

Bu büyük gün için hazırlanırken kız arkadaşınızın nelerden hoşlanacağını göz önünde bulundurmalısınız. Bu tip organizasyonlar bazen rahat bir bütçe ister ama fazla harcama yapmadan da sevgilinizi mutlu edecek bir proje hazırlayabilirsiniz. Evinizin bir bölümünü balonlarla, çiçeklerle, mumlarla süsleyip iki kişilik güzel bir masa hazırlayabilirsiniz örneğin. Ortamda sevdiği çiçeklerin, renklerin, yiyeceklerin bulunması sevgilinizin hoşuna gidecektir, unutmayın. Ayrıca bir fotoğraf köşesi de hazırlayabilirsiniz. Evlenme teklifi pankartları böyle durumlarda da işe yarar. Pankartı hazırladığınız dekorun uygun bir yerine koyabilir veya arkadaşlarınızla anlaşıp belli bir saatte size getirmelerini sağlayabilirsiniz. Onların da bir noktada organizasyona dahil olmalarını da ayarlayabilirsiniz aslında, böylece bu unutulmaz günü bir parti havasında kutlamış olursunuz.

Nasıl bir pankart hazırlatacağınız konusunda da iyi düşünmelisiniz. Ortaya kaliteli bir baskısı olan, cazip görünümlü bir şey çıkmalı. Üstüne ortak bir fotoğrafınızı bastırtabilir ve istediğiniz sözleri yazdırabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp