fbpx

Evlenme Teklifi Mekanı Seçerken

,

Evlenme teklifi yapılan – alınan gün hayatın unutulmaz günleri arasındadır. “Evet” cevabı hayatın bundan böyle değişecek olması demektir; evlilik tarihi yakın da, uzak da olsa bundan sonra yapılacak planlar hep bunun üzerine olur. Para ona göre harcanır, bazı masraflar bu sebeple kısılır, dekorasyon dergilerine, gelinlik – damatlık modellerine, davetiye çeşitlerine, düğün salonu fiyatlarına bakmalar başlar. Bu yolun açılışını yapan teklif alabildiğine sade bir şekilde yapılabileceği gibi bir evlenme teklifi organizasyonu şeklinde de yapılabilir. İkinci alternatif evlenme teklifi yapılacak mekan üzerinde kafa yormayı gerektirir. Bu konuyu düşünürken birkaç noktayı göz önünde bulundurmalısınız:

*Nasıl bir teklif yapacaksanız? (Mekanın ona göre seçilmesi açısından)

*Düşündüğünüz mekan teklif planınız için her yönüyle uygun mu? (İzin alınması gerekiyor mu, baş başa kalmak istiyorsanız buna uygun mu, güvenli mi, rahatsız edilir misiniz, yeterince konforlu mu, görünümü ve özellikleri teklifinizin tarzına uygun mu vb.)

“Benimle evlenir misin?” sorusunu sinemada sormayı düşündüğünüzü varsayalım;

Bu durumda bir evlenme teklifi videosu hazırlamanız ve videonun yayınlanması için salonun yetkilileriyle anlaşmanız gerekir. Yatta evlenme teklifi yapmayı düşünüyorsanız bir yat kiralamalı, içini biraz süslemeli, belki bir de masa hazırlamalısınız ama bunlar yeterli değildir aslında. Kiraladığınız yatın dalgalı bir günde fazla sallanmayacak sağlamlıkta olması da önemlidir örneğin. Kumsalda evlenme teklifi planlıyorsanız yabancılar tarafından rahatsız edilmeyeceğinizden emin olmalısınız. Bu teklifi güzel bir masanın başında yapmayı düşünüyorsanız çok yakında masaya servis yapacak bir mekan olmalı ve o mekanla anlaşmalısınız. Ayrıca bir garson da temin etmeniz gerekir. Şık bir mekanda evlilik teklifi yapma hayaliniz varsa ve bu sırada yakınınızda başkaları olmasını istemiyorsanız belli bir süre için size ayırabilecek özel bir bölümleri olmalı.

Sonuçta, evlenme teklifi mekanı seçerken mekanın mükemmel bir teklif yapabilmeniz için uygun olduğundan her açıdan emin olmalısınız. Bunun için de 2 yol vardır; ya kendiniz araştırma yapar, gerekiyorsa bağlantılar kurarsınız veya profesyonel bir evlenme teklifi organizasyon şirketi bulur, hayalinizi bütün detaylarıyla ilgili kişiye anlatır ve gerçekleştirilmesini istersiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak ikinci yola karar verenlere yardımcı olmaya hazırız. Açık havada ve (Kumsal, sokak vb.), kapalı mekanlarda (Ev, otel, sinema, tiyatro, Kız Kulesi, Sapphire vb.) sürpriz evlilik teklifi organizasyonları hazırlamaktan yana oldukça çok sayıda tecrübe edindik. İşimizi zevkle yapıyor, her geçen gün kendimizi daha çok geliştirmeye çalışıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve memnun müşterilerimizin referanslarını web sayfamızda görebilirsiniz.

Unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin, size sunacak çok güzel fikirlerimiz var. Unutmadan; evlenme teklifi yüzüğü seçmenize de yardımcı olabiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp