fbpx

Koç Burcu Aşk Uyumları

, ,

Koç Burcu Kadını & Koç Burcu Erkeği

Koç burcu kadını ve koç burcu erkeği yan yana geldiği zaman nasıl yangın çıkmasın ki? Malumunuz koç ateş grubuna mensuptur. Güler yüzlü, heyecanlı, enerjik bir yapıya sahiptir. İlişkileri enerji doludur; biri durulsa öteki yerinde duramaz. Bu iki kişi yan yana olduğu zaman herkesin gıpta ettiği bir birliktelik gözler önüne serilir diyebiliriz.

İlişkinizde ki tek problem yine ait olduğunuz gruptan kaynaklanabilir. İkiniz de ateş grubu olduğunuz için öncülük etme, yani benim sözüm dinlensin davası yaşayabilirsiniz ve bu ilişkinize zarar verebilir. Değişime açık oluşunuz cinsel hayatınızı da renklendirecektir. Yatakta farklı aşk oyunları koç kadınını cezbeder. Böylece ilişkileri sıkılmak nedir bilmeden, hız kesmeden herkesi kıskandırmaya devam edecektir.

Koç Burcu & Boğa Burcu

Koç burcu ve Boğa burcu; bir ateş ve bir toprak…

Koç burcu maceracıdır; boğa burcu ise evcimen bir yapıya sahiptir. Boğa, doğası gereği değişiklerden pek hoşlanmaz; alışkanlıklarına bağlıdır. Evet, boğa alıngandır, inatçıdır ama aynı zamanda da çok sabırlıdır. Boğa açık açık arzularını belli etmekten çekinir. Hedefine ağır ağır, planlı programlı bir şekilde ilerler. Ne yere bakan yürek yakandır onlar! Koç ise dinamiktir, yerinde duramaz, fikrine kilit vuramaz ve tüm duygularını açıkça belli eder.

Eğer gerçekten seviyorsanız, bu farklılıklara göğüs gerebilirsiniz. Hem zaten kim demiş ki hayat kolay diye!..

Koç Burcu & İkizler Burcu

Koç burcu ve İkizler burcu; hani derler ya boyu boyuma huyuma diye işte, o söz sizin için söylenmiş. İkinizde hemencecik sıkılıverir, yeni limanlara yelken açarsınız. Konuşkan, aktif, çevresi geniş olan koç burcu; işte elmanın yarısı tam yanında!..

Koç burcu için heyecan her zaman dorukta olmalıdır. Konuşkan, çekici ve esprili ikizler her zaman bunu başarabilecek yegane burçlardan birisidir. Koç, ikizlerin zekasına hayranken; ikizler de koç burcunun samimiliğine, eksilmeyen enerjisine hayran kalacaktır. Yeni şarkılar, yeni kitaplar, yeni yeni şehirler ve daha fazlası… Hayat size güzel!

Koç Burcu & Yengeç Burcu

Koç burcu ve  Yengeç burcu; bazı kafesler vardır. Kapağını açarsınız ama kuş yine de çıkmak istemez kafesin içinden. İşte yengeçle yaşamınız da böyle olacaktır.

Sizin dışa dönük tavrınıza karşın, onun mutluluğun tanımını evin sınırları içerisine çizmesi size ters gelebilir. Her şeyden önce yengeç evcimendir, bir yanı hep ailesiyledir. Siz ise belki de çoktan ailenizin yanından ayrılıp, bir sırt çantasıyla çoktan yola çıktınız bile… O ise aslında ailesine aşık.

Onu paylaşabilecek misin?

Koç Burcu & Aslan Burcu

Koç burcu ve Aslan burcu; yolun sonuna egonuz karar verecek diyebiliriz. İkiniz de yer yer  ben merkezci olabildiğiniz için; kimin sözü dinlenecek kavgası ilişkinizi yönetecek. Ayrıca aslan burcu negatif eleştiriye tahammül edemez; çünkü her fırsatta kendini göstermeyi seven bir yapısı vardır. Sakın ola ona iğneleyici sözler sarf etmeyin. Özellikle de arkadaşlarının yanında, yoksa onu sonsuza dek kaybedebilirsiniz. Bu problemi göz ardı edip, fedakarca davranabilirseniz karşınızda film tadında bir aşk sizi seyre bekliyor diyebilirim.

Aslan burcu, romantiktir ve bunu size her fırsatta hissettirecektir. Belki size sürekli “seni seviyorum!” diyemeyecektir; ama unutmayın, üstünü kalın giy, yemeğini aksatma, ilacını almayı unutma vb. daha birçok cümlesiyle size gün içinde imalarda bulunacaktır. Sizi sürekli hediyelere boğabilir ve daha da önemlisi sizi mutlu etmeye programlı gibidir. Tabi siz de onu mutlu ettiğiniz sürece…

Koç Burcu  & Başak Burcu

Koç burcu ve Başak burcu; nasıldır dersek; karşımıza şu manzara çıkar. Birinizin sırt çantası yolculuk için kapının önünde her daim hazırken; diğerinizin daha pasaportu bile yoktur. Hani çat kapı gidilecek insanlar vardır ya; işte başak bu gruba asla dahil değildir. Çünkü başak burcu daha yataktan kalkar kalmaz; planlar programlar gününü. Her daim bir yapılacaklar listesi vardır. Bu listenin üzerinde sürekli oynamalar yapabilir. Koç burcu pratik düşünür ve ayrıntılara takılmaz.

Eğer hayatı planlı yaşamayı öğrenebilirim diyorsan sevgili koç, buyur; hayatının aşkı belki de baş ucundadır diyebiliriz. Ama yok ben gelişigüzel yaşarım; haritaya parmağımı koyduğum yere giderim diyorsan; bu yolculuğunda da yalnızsın.

Ne demiş; Sezen Aksu  “hem çok zor, hem de çok kısa bir macera ömür…” tabi ki bu ilişki yürüyebilir ama biraz zor…

Koç Burcu & Terazi Burcu

Koç burcu ve Terazi burcu; malumuz terazi için derler ki her şeyi dengeler! Ama ya tartı bir gün bozulursa? İşte bu ilişki de böyle, ya her şey mükemmel ya da her şey karman çorman olmuş. Biriniz güney kutbu diğeriniz ise kuzey kutbu gibisiniz.

Koç burcu acelecidir ya hani; işte onun tüm bu esnadaki yapıp etmelerini ve sonuçlarını terazi objektif olarak değerlendirmeyi başarır.  Terazi bu, daha önce de söylediğim gibi her şey ya çok iyi ya çok kötü olabilir. Bir gün önce sizin için ölüp biterken; ertesi gün haddini bil de diyebilir size! Terazi burcu sevgi, uyum ve barıştan yanadır; koç burcu ise kavgacıdır. Çünkü Terazi Venüs’ün, Koç ise Mars’ın etkisi altındadır. Bu durum süreklilik kazanırsa ilişkiniz onarılamaz bir hal alabilir.

Koç Burcu & Akrep Burcu

Koç burcu ve Akrep burcu; ateş ve su… Sonsuz tutku ve sonsuz inanç her ikinizin de benliğini sarmış diyebiliriz. Bu ilişki çabalamaya değer; çünkü tutkuların karşılıklı olduğu bir birliktelik oluşacaktır. Akrep burcu aşkı önceleyen bir burçtur; sesin asla yankılanmaz. Aksine sesine ses katacaktır. O da senin gibi aşka aşıktır. Beraberliğiniz çok neşeli ve eğlenceli olabilir. Tek sorun zaman zaman akrep burcunun içine kapanık halleridir. Sizin gibi, özü sözü koç burçlarını zorlayabilir. Çünkü akrep burçları gizemlidir; her şeyi göz önüne sermezler. Buna rağmen yine de gözlerinden de bir şey kaçmaz. Siz yine de ona ayak uyduracağım diye, gizli kapaklı işler yapmayın. Kıskançlığın karşılıklı yaşanacağı bu ilişki de akrep size hep soldan vuracaktır! Siz gözler önünde kıskançlık krizleri yaşarken, o kıskançlık kırbacını size en olmadık zamanlarda şaplatacaktır. Cinsel anlamda da doyumun tam olduğu bir ilişki sizi bekliyor. İkiniz de birbirinize gerçekten aşıksanız uyum sizin göbek adınız.

Koç Burcu & Yay Burcu

Koç burcu ve Yay burcu;  ateşle barut yan yana gelmiş de patlama yaşanmış bile. Bu patlamadan oluşan parçacıklar ise, spor, seyahat ve hatta sosyal sorumluluk projeleri bile olabilir. Ele avuca sığmayan yay burcu, tüm şımarıklığıyla seni de güldürmeyi, eğlendirmeyi başaracaktır. Senin enerjine kolayca adapte olup; seninle maceradan maceraya koşacaktır.

İkinizin de sürekli yeni yerler keşfetme isteği; size yeni ufuklar açacaktır. Ayrıca yay burcunun entelektüel birikimi seni etkileyen bir başka yönüdür. Onunla iş dışında her konudan konuşabilir; fikir alışverişinde bulunabilirsin. Sizin birlikteliğinizdeki en güzel nokta; birbirinizi çok çabuk anlayabilmeniz.

İkinizde grubunuz gereği pratik ve düşünebiliyorsunuz. Karşında leb demeden leblebiyi anlayan birisi var. Çok şanslısın!

Koç Burcu & Oğlak Burcu

Koç burcu ve Oğlak burcu; ateş ve toprak ikilisi yine karşımızda. Biriniz değişken, diğeriniz ise değişime ayak uyduramayan; bununla da kalmayıp,  karşınızda aman ne gerek var ya diyen bir kişi var. Onun planlarına, sürekli yarını düşünerek hareket eden hal ve tavırlarına ayak uydurabilecek misiniz? Siz, ağustos böceği o ise karınca misali…  Siz aşkınızdan serenat yaparken, onun gelecek odaklı hayatında  önceliği başarıdır. Aşka fırsat yaratamaz. Dedik ya o, ayağını yorganına göre uzatır; siz ise bu gece barda gönlüm hovarda misali her şeyden tatmak istersiniz. Onun sisteme ayak uydurmuş hali, sizin sorgulayıcı tavrınıza ters düşebilir. Onun toprak grubu olması aynı zamanda,  sizin sabrınızı tüketecektir. Çünkü onda bitmek bilmez sabır vardır; ve sonunda mükafatını mutlaka alacağını da bilir. Zaten hep böyle olmuştur. Bu hal onda tuhaf bir özgüven oluşturur ve o istemedikçe hayatından bir piyon bile  eksiltmez. Kolay gelsin ne diyelim; işiniz biraz zor! Ama aşk bu, yine de denemeye değer…

Koç Burcu & Kova Burcu

Koç burcu ve Kova burcu;  yapbozun eksik parçası da buradaymış.

Nihayet beklentilerinize karşılık verecek kişiyi buldunuz. Kova burcu hava, koç burcu ise ateş grubundan; yani iki değişken burç yan yana…

Kovanın ilgisiz görünümüne aldanmayın; o adı gibidir. Hayatını  birikimsel  yaşar. Doldu mu taşar; bu yüzden ani çıkışlarına anlam veremeyebilirsiniz. Sen onun hayatının odak noktası olmayı umarken, o ise senin karşına toplumsal sorunlarla çıkabilir.

Koç Burcu & Balık Burcu

Koç burcu ve Balık burcu; siz azgın sulara göğüs gerebilecek bir yapıya sahipken; o akıntıya kapılmamak uğrana yönünü çoktan değiştirmiştir. Okyanusun ortasında kalmak yerine akvaryumda kalmak ona da cazip gelebilir. Zaten doğası gereği evcimendir ve her türlü kavgadan, gürültüden uzak kalma çabasındadır. Sizin egonuzu her daim tatmin edebilecek bir burç karşınızda duruyor. Söz dinleyen yapısıyla çoktan ilişkinin dümenini size vermiştir. Onun bu her şeyi kabullenmiş hali belki sizi sıkabilir; ama asıl bundan çok daha büyüktür. Sessizliği sizi derin düşüncelere yönlendirebilir; çünkü seslendiğinizde duyduğunuz tek şey kendi sesinizin yankısı olacaktır. Sadece benim sözüm dinlesin, başka şey istemem diyorsanız; başka şey isteseymişsiniz olurmuş!


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp