fbpx

Balonla Sürpriz Yapmanın 5 Yolu

, , ,

Balonlar günümüzde pek çok etkinlik için sıklıkla tercih edilen aksesuarlar arasında yer alıyor. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak rengarenk balonları; evleri veya otel odalarını süslemek, doğum günleri ve evlenme teklifi gibi sevgiliye yapılabilecek her türlü sürpriz organizasyona renk katmak için kullanıyoruz. Çeşitli organizasyonlarda, sürprizlerde, özel günlerde renk renk balonların neşe ve enerji veren havasından faydalanmak istiyorsanız dinamik ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

İşte balonla sürpriz yapmayı düşünen müşterilerimize sunabileceğimiz alternatiflerden bazıları:

  • İstediğiniz renk veya renklerdeki balonlarla kalp şekli oluşturabiliriz. Bu kalbi fotoğraf çerçevesi olarak, Vosvos’la evlilik teklifi organizasyonu için veya evinizi süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Kalp figürünü, nerede kullanılacağına bağlı olarak farklı boyutlarda hazırlayabiliyoruz. Siz ne istediğinize karar verin yeter; biz sizin için isterseniz bir arabanın camlarını süsleyecek, dilerseniz bir salonun, bahçenin veya başka bir mekanın bir kısmını kaplayacak ölçülerde bir kalp şekli oluşturabiliriz.

  • Hazırladığımız konseptin içeriğine, siz arzu ederseniz tabii, dev bir hediye paketi ekliyoruz. Bu paketin içinde organizasyonun türüne göre farklı eşyalar (Bir doğum günü hediyesi, iç içe geçmiş kutuların içine koyulmuş bir yüzük, çiçekler vb.) yerleştiriyoruz. Arzu ederseniz bu paketten renkli balonlar da çıkabilir, bu balonların üstünde istediğiniz tarzda kelimeler ve cümleler yazılabilir. Pakette balonlar da yer alacaksa diğer eşyaların onlara zarar vermeyecek şeyler olmasına dikkat etmek gerekiyor tabii.

  • Balonlar her türlü sevgiliye sürpriz organizasyon için kullanılabilir. Evlilik teklifleri, doğum günleri, Sevgililer Günü sürprizleri, beni affet organizasyonları; aklınıza ne gelirse. Partnerinizi mutlu etmek için özel günleri beklemek zorunda olmadığınızı da hatırlatmak isteriz. Belki de onu durduk yerde şaşırtmak için evine veya işyerine elinde rengarenk uçan balonlar tutan birini yollamak istersiniz? Sevgi dolu bir notun veya küçük bir hediyenin eşlik ettiği böyle bir sürpriz hoşuna gitmez mi, ne dersiniz?

  • Akrabanız veya yakın arkadaşınız olan bir anne adayı için güzel bir baby shower partisi organize etmeyi düşünüyorsanız sizin için parti ortamında balonla süsleme yapabileceğimiz gibi bize hayal ettiğiniz konsepti, kullanılmasını istediğiniz renkleri, ne gibi ikramlıklar istediğinizi ve diğer detayları bildirirseniz organizasyonun tamamını da üstlenebiliriz.

  • Bebeğiniz dünyaya geldi ve hastaneden eve gelecek olan eşiniz ve ziyaretçiler için onun odasında balonların da dahil olduğu özel bir süsleme yaptırmak istiyorsunuz. Hatta belki evinizin salonu için de böyle bir hayaliniz var. Size bu konuda da yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Balonla süsleme uygulamaları her türlü organizasyon ve etkinliklere canlı, pozitif enerji veren bir hava katar. Üstlerine organizasyonun türüne uygun baskılar yapılmış balonlar duyguları ifade etmek için kullanılabilecek renkli ve güzel araçlardır. Ekibimiz çözüm ortaklarıyla birlikte farklı organizasyonlarınız için bütçenize uygun fikirler üretmekten ve bunları uygulamaktan mutluluk duyacaktır. Bizimle görüşmeden karar vermeyin.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp