fbpx

Evde Sevgililer Günü Sürprizleri

, , , , ,

Takvimler 14 Şubat’ı gösterdiğinde dünyanın hemen her yerinde çiftler Sevgililer Günü’nü kutlamak için çeşitli şeyler yapıyorlar. Şubat ayı başlarken hediyelik eşya piyasası hareketlenmeye başlıyor, mekanlar cazip programlar hazırlıyor ve daha çok rezervasyon talebi alıyorlar, seyahat firmaları küçük geziler planlıyor, organizasyon firmalarının telefon trafiği hızlanıyor. Günü dışarıda geçirmek zorunlu değil elbette, bazı çiftler evde Sevgililer Günü kutlaması yapmayı tercih ediyorlar. Bunun için, tıpkı yılbaşında olduğu gibi, çeşitli hazırlıklar yapılıyor ve özel dekorlar hazırlanıyor.

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak biz de Şubat ayında özellikle otel odası veya ev süsleme organizasyonları için her zamankinden daha fazla talep alıyoruz. Bu özel günde partnerinizle beraber ev ortamında unutulmaz saatler geçirmeyi düşünüyorsanız size de yardımcı olabiliriz. Evinizi mumlarla donatarak romantik bir ortam yaratabilir, kalp şeklinde tasarlanmış renkli balonlarla ortama neşe katabilir, ikiniz için şık bir masa hazırlayabiliriz. Uygun bir yere fotoğraflar, notlar, küçük aksesuarlarla süslenmiş bir dilek ağacı yerleştirebiliriz. Özenle seçtiğimiz süs eşyalarıyla, gül yapraklarıyla ikiniz için çok özel, çok zevkli bir dekor hazırlayabiliriz. Zemine gül yaprakları ve tealight mumlarla bir kalp figürü çizip ortasına isimlerinizin baş harflerini yazabiliriz.

Özellikle böyle dünya çapında kutlanan özel günler söz konusu olduğunda birçok firma yoğun bir dönem geçirir. Bu yüzden, mekanlarda rezervasyon yaptırmak, bilet almak, sevgiliye sürpriz organizasyonları için anlaşma yapmak gibi işleri son günlere bırakmamaya dikkat etmelisiniz.

Evde Sevgililer Günü ortamını kendiniz hazırlamayı düşünüyorsanız aşağıdaki noktalara dikkat etmenizi tavsiye ederiz:

*Sizde anısı olan, ikinizin de hoşuna gidecek parçalardan oluşan bir müzik listesi hazırlayın.

*Menüye titizlikle planlayın ve mutlaka güzel bir tatlı bulundurun.

*Masa hazırlayacaksanız yemek takımlarının ve aksesuarların birbiriyle uyumlu olduğundan emin olun. Mumlar ve şamdanlar kullanın, çiçekler koyun.

*Romantik jestler planlayın. Duygularınızı küçük kartlara yazın ve kartları partnerinizin karşısına çıkacak şekilde sağa sola yerleştirin, arabasına, çantasına koyun. Klasik bir jesttir ama her zaman etkileyicidir.

*Kendinizi günün ruhunu yakalamak, tadını çıkarmak için teşvik edin. Gün boyunca pozitif şeyler düşünün, ortak geleceğinizle ilgili güzel hayaller kurun.

*Hediye alacaksanız ambalajının göze hitap etmesine dikkat edin, gerekirse kendiniz güzel bir ambalaj hazırlayın. Pakete güzel bir not koymayı da unutmayın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp