fbpx
  • Hayatımın Sürprizi

    En Yakın Arkadaşınız Gibi..

Biz Kimiz?

Herkesin birbirinden farklı onlarca hayali var. Hatta hayallerimizin hayatımızdaki en önemli şey olduğunu söyleyebiliriz. Yani hayallerimize ulaşsak da ulaşamasak da bir gün gerçekleşme ihtimali bizi hayata bağlar. Kadınların da erkeklerin de evlilikle ilgili birbirinden farklı hayalleri var. Biz de Hayatımın Sürprizi ekibi olarak, evliliğin ilk adımı olan evlilik teklifi organizasyonları ile çiftlerimizin en özel anlarını unutulmaz hale getiriyoruz. %100 sürpriz niteliği taşıyan organizasyonlarımızı hiç beklenmedik yer ve zamanlarda gerçekleştirirken, çiftlerimizin şaşkınlık ve mutluluklarına tanıklık ediyoruz.

hayal gücümüz ve bağlantılarımız

Organizasyonlarımızı gerçekleştirmeden önce çiftimizle ilgili en önemli detayları kullanıyoruz. Nelerden hoşlanırlar? Geçmişte yaşadıkları ve her hatırladıklarında gülümsemelerine neden olan anıları neler? Geleceğe dair hayal kurarken planlarına dahil ettikleri ayrıntılar neler? Tüm bu ögeleri bir araya getiren sürpriz organizasyonlarımızın ardından çiftimizin ağzından bu benim “Hayatımın Sürprizi” oldu cümlesi dökülüyor. Biz de onlara böyle özel bir an yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hayatımın Sürprizi çok özel kişi ve kurumlarla çalışıyor. Hem ekip hem de ekipmanlarımız kendi alanında olabilecek en iyiler. Örneğin yatta bir organizasyon yapacaksak, süper lüks vip yatları kullanıyoruz; sürpriz anını ölümsüzleştirecek kameraman ve fotoğrafçılarımız işinin ehli ve kullandıkları cihazlar da son derece profesyonel ekipmanlar. Dansçılarımız, tiyatro oyuncularımız, müzisyenlerimiz, animatörlerimiz ve bütün ekip arkadaşlarımız oldukça yetenekli ve kendi alanlarıyla ilgili tüm eğitimleri almış kişiler.

Detaylar Çok Önemli

Sürpriz yapma talebiyle bize ulaşan müşterilerimizle uzun ve detaylı bir görüşme yapıyoruz. Senaristlerimiz onlara özel senaryoları yazıyor. Senaryoda bahsi geçen unsurlar yönetim birimimiz tarafından temin ediliyor. Sürprizlerimizi evde, sokakta, yatta, helikopterde ve akıllara gelebilecek her yerde gerçekleştirebiliyoruz. İstanbul’un en nezih mekânları çözüm ortaklarımız olduğu için, kolaylıkla organizasyon için ayarlamaları yapabiliyoruz. Mekân bir sokak veya park da olsa, Çırağan Sarayı ya da Kız Kulesi gibi İstanbul’un gözde mekânları da olsa konsepte uygun dekorasyonları yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız organizasyon gününden önce provalarını alıyorlar. Organizasyonda kullanılacak özel malzemelerin tasarımı ve baskıları yapılıyor. Organizasyon günü, çiftimiz gelmeden önce her şey hazır hale geliyor. Kameraman ve fotoğrafçımız gizli çekimlerine başlıyorlar. Tabii ki mutluluk gözyaşlarını ölümsüz hale getirmeden olmaz.

Ve mutlu son

Böyle bir işimiz olduğu için Dünya’daki en şanslı kişilerden olduğumuzu düşünüyoruz. İnsanın işine duyduğu aşk, tüm ömrünü aşkla dolduruyor.

Yaşasın sürprizlerle dolu günler..

Chat with us on WhatsApp