fbpx

İkizler Burcu Aşk Uyumları

, ,

İkizler Burcu & Koç Burcu

Koçun ilgisini çekmek kolay değildir. Dış görünümüne her daim önem vermen gerekir. Koç burcu dış görünümünü beğenmez ise içinle de ilgilenmeyecektir. Yalnız bundan, uçuk kaçık bir tarzın olsun diyoruz sanma sakın! Koç burcu tez canlıdır, heyecanlıdır ve yaşamında netlik ister. O sana açık olacaktır ve senden de bunu bekler. Sekse düşkündür ve bu konuda da sana sabırsızca adımlar atabilir. Senin için bir ilişkiyi sürdürmek hiç zor değil,  yaz aşkı gibi olduğu sürece. Ciddi bir ilişki sana göre değil. Koç egosuyla baş etmekte zorlanan bir burçtur. Aranızda sürekli olarak bir tartışma baş gösterebilir. Bu tartışmalar seni ezmeye kalkıştığı noktalarda cereyan edecektir. Ama sen ne olursa olsun bu olanlara çok takılmadan bildiğini okuyacaksın. Sen iyi bir gözlemcisin; onu tanımadan bu ilişkiye başlama.

İkizler Burcu & Boğa Burcu

Bir boğa her şey olabilir ama sabırsız olamaz. Garanticidir; hiçbir işini aceleye getirmez. Boğalar toplumda ötekileştirilmeye meyil vermeyen bir burçtur. Evlilikte de kurallı bir yaşama ihtiyaç duyarlar. Her şeye kendi karar vermek isteyen boğanın bu halleri zaman zaman aranızda tartışmalara yol açabilir. Senin ele avuca sığmayan dışa dönük hallerin, bir süre sonra boğaya bıkkınlık verebilir. Boğa sabit fikirlidir; hayatı boyunca bir ağaç misali kök salmak ister, bağlanmak ister. Bu arzusuyla da evlenmek dilinden düşmeyebilir. Bu seni korkutabilir. Dedik ya boğa sabit fikirli diye; onun her şeyi sabit… Senin ani duygu değişimlerini anlayamayabilir. Boğa burcu seni çok kıskanabilir buna fırsat vermezsen iyi edersin. İlişkinizi sorgulatacak hamlelerden kaçın,  boğa sadakatsizliğe asla tahammül etmez.

İkizler Burcu Kadını & İkizler Burcu Erkeği

Hayatınız birlikteyken ya çok zor ya da çok kolay olacak. Bütün özellikleriniz, hayata karşı duruşunuz, bakış açınız aynı.  Genelde insanlar kendilerine tahammül edemezler; eğer sen de kendine tahammül edemeyen çoğunluktaysan, zor bir birliktelik olacak diyebiliriz. Yok, ama ben pamuk şeker gibiyim diyip; enerjini, samimiyetini, zekanı bu ilişkiyi inşa etmek için kullanabilecek birer tuğla gibi görüyorsan bu ilişki neden bir yuvayla noktalanmasın ki? İkinizin de flörtöz yapısı zaman zaman ipleri gerebilir. İkizler göz çapkınlığını ustalıkla yapan yegane burçtur. Kıskançlık sinirlerini bozabilir. Kendine yeten neşenle üçüncü kişilere ihtiyaç duymadan ilişkinizin tadını çıkartabilirsiniz.

İkizler Burcu & Yengeç Burcu

Yengeç burcunun sürekli romantizm peşinde koşma isteği seni yorabilir. Seninle birlikteyken gözü senin arkadaşlarına bile takılabilir. Bunun sebebi yengeç burçlarının aşkta kesin bir seçim yapmamamsıdır. İlişkinde kıskançlık boy gösterebilir, hiç şaşırma deriz. Bu kararsızlıkla seni zorlayabilir. Sen kalabalıktan hoşlanırsın, o ise kalabalıktan kaçar. Sen bir apartman katında oturmak istersin; o ise bahçeli, müstakil bir evde yaşamak ister. Hatta sen daha o yaşadığın evde anı biriktirmeden başka bir semtte ev araştırırken, yengeç yaşadığı yerde kök salmaya devam edecektir.  O senin hızına ayak uyduramaz; sen ise onun durağanlığını anlayamazsın.  Unutma gerçekten istiyorsan birlikte olmayı, zorlukları göğüslemeye şimdiden hazırla kendini!

İkizler Burcu & Aslan Burcu

Aslan burcunun tahammül edemeyeceği bir şey varsa, o da ona ne yapması gerektiğinin söylenmesidir. Bu egosu tavan yapmış aslan burcunu çileden çıkartacak bir şeydir. Pohpohlanmaktan, şımartılmaktan ve sürekli olumlu eleştiriler duymaktan hoşlanır.

Zaten kendisi de bir işi yaparken hırslanır ve emin olun o işte en iyi olduğunu ispat etmek için elinden geleni yapar. Aslan burcu lüks yaşamayı sever; bu gözünü korkutmasın. Sana alacağı hediyeler de böyle olacak. İkinizin de yeni yerleri görme isteği ilişkinize renk katacak. Aslan burcu için saygı önemlidir; herkes ona saygı duysun ister.

Eğer seni sevgili olarak seçtiyse, onu dinlemeli ve onun fikirlerini kestirip atmamalısın. Yoksa ayrılık yakın bizden söylemesi…

İkizler Burcu & Başak Burcu

Başak burcu güvenilir, tertipli, planlı ve programlıdır. Başak burçları ister kadın olsun ister erkek, duygularıyla hareket etmezler. Başak burçları daima mantıklarıyla hareket ederler. Ehh, şimdi sizin de çok duygusal olduğunuzu söyleyemeyiz. İkizler burcu, hava grubundandır. Yani fikirleriniz, görüşleriniz sürekli değişir. Durağanlık yaşantınıza ters! O ise sizin bu hallerinize ayak uyduramayabilir. Başak burcunun fikirleri sürekli değişmez. Bu yüzden de sizin sürekli değişim halinde oluşunuzu, başak burcu zayıflık olarak nitelendirebilir. Siz onu sabit fikirlilikle, o sizi istikrarsızlıkla suçlayabilir. Başak burcu mütevazi bir yaşam sürerken, ikizler burcu için aynı şeyi söyleyemeyiz. Başak burcu arkadaşlarıyla evde çay saatleri düzenlerken;  siz ikizler ise sesli ortamlardan, canlılıktan hoşlanırsınız. Siz kulüplere gitmek istersiniz; başak ise sinemaya gitmek ister. Başak burcunun yaşamında abartıya yer yoktur; giyim tarzı bile sadedir.

İkizler Burcu & Terazi Burcu

Karşında her konuda tolerans gösterebileceğin ender bir burç var. Şeytan tüyü var bunda deriz ya hani, işte onlardan biri de terazi burçlarıdır. Allem eder kallem eder; sen bacadan kovarsın o ise camdan girmeyi başarır ve aklındakini sana kabul ettirir. Sana göre hayatta yalanlar ikiye ayrılabilirken; terazi burcuna göre yalan yalandır. Pembeymiş siyahmış fark etmez. Dedik ya onun hayatında yalanlara yer yok diye, ilişkinizdeki güveni sağlayabilmenin ilk yolu ona güven aşılayabilmenden geçiyor. Kendisi çok kıskançtır, daha yolun başındayken onu tüm arkadaş çevrenle tanıştırırsan bu akıllıca bir hamle olacaktır. Böylece seni de çok kısıtlamaz. Terazi burcu ilişkisini, mantık ve duygu ikilisini dengeleyerek yaşar. Terazi burcu çaktırmaz ama ortamda en sevilen olma çabasını daima sürdürür. Ayrıca kendisi çok da sıkılgandır. Kartlarını açık oynama; her güne gösterilecek bir kartın olsa iyi olur. Bizden demesi… Terazi burcu durağanlığı sevmez ve güzel olan her şeye tapar.

İkizler Burcu & Akrep Burcu

Biri kıskanç mı dedi? Akrep burçları çok kıskanç ve tutku dolu insanlardır. Hayal kurmayı severler. Hedeflerinde de istikrarlı bir şekilde ilerlerler. Çok iyi gözlemcidirler. Sem, seni görmediğini düşünebilirsin fakat bir de bakmışsın ki o seni bir yerlerden izliyor.

Akrep burçlarından bir şey saklama deriz; çünkü sezgileri çok kuvvetlidir. Güvenini bir kez zedelersen bir daha sana güvenmeyebilir.

Bir de şu burun büyüklükleri olmasa!.. Hatasının farkında olmasına rağmen, yine de hatasını kabullenmez. Dedik ya akrep burcu tutkuludur diye ve aynı zamanda yine de seni isterse kendisine tutsak da edebilir. O istemedikçe hayatından çıkmana müsaade etmez.

İkizler Burcu & Yay Burcu

Yay “kaybede kaybede yenmeyi de öğreniriz elbet” diyen bir burç değildir. Sürekli kazanmak, başarılı olmak, artı hanesini doldurmak ister. Yeni yerler mi dersin, yeni oyunlar mı? Bu sizin ilişkinizin yapısına bağlıdır. Yay burcuna ayak uydurmakta zorlanabilirsin.

Yay, gizli flört dönemini uzun uzadıya birlikte yaşayabileceğin bir burçtur. Sen de, o da özgürlüğünüze çok düşkün olduğunuz için bu kıvamda birlikteliğiniz lokum tadında bile olabilir. Yay burcu seni sana verecekleriyle sınar ama bunu farkında olarak yapmaz. Sana karşı cömert, sevgi dolu, yüce gönüllü olur ama bir yere kadar!

Eğer karşılıklı olarak birbirinize kulak verebilirseniz, bir problem yaşamazsınız.  Senin hava, onun ise ateş grubundan olması işleri bozuyor; çünkü ikiniz de değişkensiniz. Yani bir yerde pamuk ipliğine bağlı bir birlikteliğiniz var. Biriniz bile sıkılsanız, bu ilişkiyi noktalamaya karar verebilirsiniz.

İkizler Burcu & Oğlak Burcu

Oğlak burcu adeta bir öğretmen edasıyla hayatına yön verecektir. Aşk hayatınız çok renkli olmayacak belki, ama güven duygusunun tavan yaptığı bir birliktelik kapıda!

İlişkinizde bir süre sonra bu muydu benim aşık olduğum insan demen an meselesi. Aslında o değişmedi, sadece anlık olarak karşısındaki kişiyi yönetme tavrını dizginlemişti. İlişkiye başladıktan kısa bir süre sonra, telkinlere, ikazlara ve hatta emirlere maruz kalmaman söz konusu bile olamaz.. Tabi sen buna izin vermeyeceksin!

Oğlak uzun süreli aşkların burcudur. İlişkinizin de uzun süreli olması için yapmayacağı fedakarlık kalmayacaktır.  Seni gerçekten önemseyen birisine denk geldin…

İkizler Burcu & Kova Burcu

Kova burcu sana çok cazip gelebilir. Onun toplumsal konulara olan eğilimi; neşesi, zekası seni etkileyecektir.

Kova burçlarının en kötü yanı işine geldiği gibi hareket etmesidir. Lafı bazen nasıl anlamak isterse öyle anlar, konuyu çok rahatlıkla başka yöne çekebilir. Keza yine neşesi de aynı; o an keyfi yerindeyse emin ol seninle de bolca eğlenip seni de eğlendirecektir. Ama keyfi yoksa umurunda bile değilmişsin hissini yaratabilir. Kovaların ayrı bir çekiciliği vardır. Hemen hemen her konuda da fikirleri olduğundan rahatlıkla sohbet edebilirsin. Seni mutlu edebilecek bir burçtur.  Ayrıca yatakta da sana oranla daha baskındır.

İkizler Burcu & Balık Burcu

Kısa süreli maceraların peşindeysen, balık burçlarını üzme! Sen uzun süreli ilişkilerden ne kadar çabuk kaçma peşinde olsan da, balık burcu çok duygusaldır. Çabuk bağlanır ve geç kopar. Hatta bazen kopamaz bile. Onun bu halleri seni çok sıkacaktır.

Senin havailiğin onun kıskançlık krizlerine girmesine neden olabilir. Balık burcunda seni cezbedebilecek bir şey yok; çünkü o senin için zaten çantada keklik. Senin için bir macera bile olamayacak, çünkü yaşayacağınız şeyler  günaşırı kıskançlıktan başka bir şey olmayacaktır. Sıkılan sen üzülen o olur; en iyisi yakınından bile geçmemek!


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp