fbpx

Afişle Sürpriz Yapmanın 4 Yolu

, , ,

Sevgiliye sürpriz yapmanın, onun yüzünde güller açtığını görmenin, düşündüğünüz şeyin yaşattığı mutluluğu seyretmenin ve bu mutluluğa ortak olmanın çok güzel bir şey olduğunu düşünenlerden misiniz? Evlilik yıldönümünüzde eşinize mutlu zamanlar yaşatmayı mı istiyorsunuz? En yakın arkadaşınızın doğum günü için küçük bir sokakta sürpriz organizasyonu yapmayı mı düşünüyorsunuz? İyi ediyorsunuz, sevdiklerini mutlu etmek hayatın en büyük keyiflerinden biridir gerçekten. Aşağıda sıraladığımız afişle sürpriz organizasyonlarımızın bu açıdan ilginizi çekebileceğinizi düşünüyoruz. Bu alternatifler ekonomik sürpriz fikirleri arayanlara da uygun gelecektir.

1. Afişle Evlenme Teklifi

İkiniz beraberce belirlediğimiz bir yerde otururken veya yürürken aniden karşınıza çıkıyoruz. Ses bombası ile özel şarkınızı çalıyor ve ardından üstünde evlenme teklifi sözleri yazan bir afiş açıyoruz. 2 adet uzaktan kumandalı volkan ve 2 adet konfeti patlatmamızın ardından organizasyon sona eriyor.

2. Afişle İlan – ı Aşk

Belki özel bir gün, belki de öyle değil ama siz partnerinize duygularınızı sokaklarda veya bir mekanda ilan etmek, onu ne kadar sevdiğinizi bu yolla göstermek istiyorsunuz. Yukarıda detaylarını verdiğimiz organizasyonu bu kez üstünde “Seni seviyorum”, “Sen benim her şeyimsin”, “Seni çok özledim” vb. sözler yazan bir afişle gerçekleştiriyoruz. Afişte yazılacak sözler sizin ifade etmek istediğiniz duygulara göre değişebilir. Bu fikri bir Sevgililer Günü sürprizi olarak da değerlendirebilirsiniz.

Güzel olur, değil mi? Planın esası aynı; isteğinize bağlı olarak, siz yolda yürürken veya bir mekanda otururken karşınızda beliriyoruz. Ses bombasıyla istediğiniz şarkıyı çaldıktan sonra “Doğum günün kutlu olsun”, “İyi ki doğdun” vb. tarzda bir afiş açıyoruz. Volkanlar ve konfetilerle ortama renk katmamızdan sonra bizim işimiz bitiyor ama bitmeyebilir de, arzu ederseniz bunun ardından Sapphire’de veya yatta doğum günü organizasyonu da hazırlayabiliriz. Unutulmaz bir gün olur. Detaylar için Hayatımın Sürprizi ile iletişime geçin.

Sevgilinizin veya eşinizin kalbini kırdınız ve durumu telafi etmek mi istiyorsunuz? Onu durumu konuşmak için ikna edin ve biz de anlaştığımız şekilde karşınıza çıkıp üstünde “Beni affet” tarzında şeyler yazan bir afişle çıkalım. Ne dersiniz, işe yarar mı? Bunu gerçekten iyi düşünmelisiniz, hatta isterseniz beraberce düşünebiliriz. Bu yöntem, arada büyük bir sorun yoksa işe yarayabilir fakat bazen hiçbir işe yaramayacağı gibi ters de tepebilir. Hatanızı telafi etmek amacıyla bir jest yapmak inceliktir ama kimi zaman öyle bir şey yapmışsınızdır ki…bunun size önemli veya önemsiz gelmesi değildir mesele, esas olan partnerinizin nasıl algıladığıdır. Bu organizasyon için riskleri iyi hesaplayarak karar verin ve olay taze ve muhatabınız çok sinirli veya üzgünken yapmaya niyetlenirseniz bir daha düşünün. Bazen suların biraz durulmasını beklemek gerekir. Bazen de tam tersi. Bunun kararını, olayın içinde olan kişi olarak sizin vermeniz gerekiyor.

Kişiye Özel Afiş Tasarımı

Düşündüğünüz bir organizasyon için özel bir afiş hazırlatmayı düşünüyorsanız sizin için 1,5 x 1 metre boyutlarında, üstünde istediğiniz yazıların ve görsellerin yer aldığı bir afiş tasarlayabiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp