fbpx

Düğün Videosu

, , ,

Dünya değişiyor, her şey değişiyor ve hayatlarımıza yaşadığımız zamanlara özgü yeni detaylar ekleniyor. Birkaç kuşak önce düğünlerden geriye belge olarak sadece siyah beyaz düğün fotoğrafları kalırdı, sonra bu fotoğraflar renklendi ve yeni özelliklere büründüler. Yeni konseptler çıktı ortaya; düğün hikayesi fotoğrafları (Veya belgesel düğün fotoğrafları) gibi. Sonra düğün videosu çıktı piyasaya ve giderek daha çeşitli, daha renkli olmaya başladı. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak çok severiz çiftlerin hayatları boyunca saklayıp gelene geçene gösterecekleri fotoğraflar, videolar hazırlamayı. Bu konuda çeşitli önerilerimiz, uygulamalarımız, paketlerimiz var.

Ayrıntıları öğrenmek için bizi arayın, anlatmaktan zevk duyarız.

Sürpriz evlilik teklifleri piyasası çok hareketli bir piyasa, bu piyasadaki ekiplerden biri olmaktan cidden çok memnunuz. Kız arkadaşına romantik evlenme teklifi yapmak isteyen beyler arıyor, düğün günlerini ve törenini ayrıntılı ve mükemmel bir şekilde belgeletmek isteyen çiftler arıyor; büyük keyif alıyoruz onların hayallerini imkanlarımız ve bağlantılarımızla harmanlayarak organizasyonlar yapmaktan, özene bezene düğün videoları hazırlamaktan. Neler mi oluyor bu videolarda; düğününüzün en özel, en güzel anları; duygulanan akrabalar, dans eden arkadaşlar, gözleri dolmuş anne babalar, devasa düğün pastaları, düğün mekanından masa süsleme görüntüleri, anlık görüntüler ve daha pek çok şey. Günün heyecanı, kalabalığı içinde farkına varmadığınız, daha sonra görünce şaşıracağınız muhteşem detaylar. İşimizin bir kısmı detayları yakalamak zaten, çok zevkli bir şey bu. Anlık doğal görüntüler o kadar çok şey ifade ediyor ki bazen. Hem mutlu, hem de heyecanlı ve stresli olduğunuz düğün gününde bunarın farkına varamazsınız ama sorun değil; biz sizin için hepsini yakalıyoruz.

Düğününüzde masa düzeninden pastanın lezzetine, içeceklerin tazeliğinden herkesin oturacak yer bulmasına, müzik sisteminin kalitesinden gelin arabasının görünümüne kadar her şeyin mükemmel olmasını istersiniz. Bütün bunların kaliteli düğün videoları ve fotoğrafları halinde belgelenmesi ise bu özel günün aradan yılar geçtikten sonra bile hatırlanmasını sağlar. Biz sizin için güzel fotoğraflar, kaliteli DVD’ler, şık albümler hazırlamaya her zaman hazırız; mutluluk anlarınıza tanık olmaktan ve onları belgelemekten büyük zevk alıyoruz. Şöyle bir pazarlık düşünüyoruz; siz bizden bu zevki esirgemeyin, biz sizin için elimizden gelenin en iyisini yapalım ve elinize en muhteşem düğün belgelerini teslim edelim. Olur mu?


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp