fbpx

Emrah’tan Eda’ya Evlenme Teklifi

, ,

Ahmet Kural – Murat Cemcir ikilisinin mucit kardeşleri canlandırdığı Kardeş Payı dizisini devamlı izleyenlerden olmayabilirsiniz ama en azından adını duymuşsunuzdur. Dizideki Emrah’tan Eda’ya evlenme teklifi sahnesi, tam bir esprili ve yaratıcı evlilik teklifi örneği olarak Türk dizi tarihine geçmişti. Bu teklifin videosunu izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederiz. Evet, uygulanması zor şeyler de var teklifin içinde ama yine de size ilham verebilir.

Videoda Emrah’ın ince espriler, uzun, karmaşık ve sempatik cümleler kurduğunu görüyoruz. Sihirbazlık numaralarına benzeyen atraksiyonlar eşliğinde yapıyor sürpriz evlilik teklifi organizasyonunu. Bu teklif aralarında daha önce sorunlar yaşanmasına rağmen Eda’yı etkiliyor. Etkilenmeyecek gibi de değil. Emrah, üzerinde Eda’yı çok sevdiğini belirten baskılar olan bir tişörtle, beklenmedik bir anda geliyor. Ortaya kalbinin Eda için attığını vurgulayan bir akciğer filmi çıkarıyor.

Sonra karmaşık cümleleri hiç teklemeden birbiri ardına sıralıyor. Avaz avaz “Seviyorum” diyor. Havada bir kuş sürüsü kalpler, resimler çiziyor. Olanlara önce şaşkınlıkla tepki veren Eda, yavaş yavaş mest olmaya, Emrah’ı kirpiklerini kırpıştıra kırpıştıra, hayranlıkla izlemeye başlıyor.

Teklif Anında Metin’in Durumu

Bu sırada Metin de hasetten şekilden şekle giriyor. Emrah’ın ağzından çıkan orijinal evlenme teklifi sözleri Eda’yı kendinden geçirirken, onu deli ediyor. Finalde Emrah cebinden kalp şeklinde kırmızı bir kutu çıkarıyor ve diz çökerek evlenme teklifi yapıyor. Eda’nın yüzüğü görünce nasıl hipnotize olduğunu görmelisiniz. An itibariyle 4 milyona yakın tıklaması olan bu videoda, oyuncuların abartılı jest ve mimiklerini izlemek de çok keyif veriyor.

Siz de kız arkadaşınıza Emrah’ın Eda’ya yaptığı gibi yaratıcı bir evlenme teklifi yapmayı düşünüyorsanız Hayatımın Sürprizi ekibi olarak yardımcı olmaya, her şeyin istediğiniz gibi, hatta düşündüğünüzden de güzel olması için bütün olanaklarımızı harekete geçirmeye hazırız. Sizin için bir kuş sürüsünü eğitemeyiz tabii, bu bizim alanımız değil ama örneğin eğlenceli görüntülerin yer aldığı bir barkovizyonla evlenme teklifi organizasyonu hazırlayabiliriz.

Aşkınızın hikayesini profesyonel tiyatro oyuncularının canlandırdığı bir oyun haline getirip bir tiyatro sahnesinde veya sokakta sergileyebiliriz.

Bir kumsalı ikiniz için kapatıp bir cennet bahçesine çevirebilir, Aşk – Memnu dizisi için de kullanılan Riva’daki taş evde evlilik teklifi yapmanızı ayarlayabiliriz.

Duygularınızı ve teklifinizi ifade eden bir metin hazırlayıp bunu İstanbul sokaklarında gezen insanlara parça parça söyleterek eğlenceli bir İstanbul dile geldi videosu hazırlayabiliriz.

İstanbul’da evlenme teklifi paketlerimizde kişisel isteklerinize uygun bazı değişiklikler yapabiliriz. Bunun için bize nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi anlatmanız gerekiyor tabii. Detayları görüşmek için web sayfamızdaki telefon numarası ve mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp