fbpx

Evde Sürpriz Yapmanız İçin 3 Sebep

, , , ,

Eşinize veya sevgilinize ev ortamında güzel bir sürpriz yapmak ister misiniz? Bu sürpriz evlenme teklifinden doğum gününe, evlilik yıldönümünden Sevgililer Günü kutlamasına kadar her şey olabilir. Hatta bunu özel bir yanı olmayan bir günde de yapabilirsiniz, o zaman tam anlamıyla beklenmedik bir sürpriz olur. Veya belki de moralinin bir sebeple bozuk olduğu bir dönemde onu mutlu edecek bir ortam hazırlamak istersiniz. Sevgiliye evde sürpriz yapmanın dışarıda yapmaya göre avantajlı tarafları da var ayrıca. Şöyle ki:

  • 1.Sadece ikinize özel bir ortam düşünüyorsanız ev ortamı bunun için idealdir. Hayatımın Sürprizi olarak Kız Kulesi ve Sapphire gibi mekanlarda, Vip yatlarda, kumsalda da bu ortamı sunabiliyoruz ama ekonomik bir sürpriz alternatifi arıyorsanız ev daha uygundur. Böylece bir mekanın belli bir bölümünün rezerve edilmesi karşılığında ödenecek ücretten tasarruf etmiş olursunuz.

  • 2.Evinizi istediğiniz şekilde süsleyebilir veya süsletebilirsiniz, bu konuda bir sınırlama olmaz. Dış mekanlarda istediğiniz her şeyi yapmanız mümkün olmayabilir. Süsleme unsurlarının cins, renk ve boyutlarını istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

  • 3. Başbaşa romantik bir yemek hayal ediyorsanız bu hayalinizi daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirme imkanınız olur. Yemekleri kendiniz yapabilir, bir arkadaşınızdan yardım isteyebilir ama bildiğiniz, bütçenize uygun bir mekandan getirtebilirsiniz. Her koşulda temiz, lezzetli ve kaliteli yemek çeşitleri temin etmeye dikkat etmelisiniz, bu konuda bir terslik olması bu özel anların büyüsünü bozar. Masada bulunacak yiyecek ve içeceklerin partnerinizin damak zevkine uygun olmasına dikkat etmeyi de unutmayın. Onun en sevdiği şeylerden oluşan bir menü hazırlarsanız daha da güzel olur.​

Ev Süsleme Konusunda Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evde evlenme teklifi, yıl dönümü veya doğum günü kutlamaları için 2 farklı alternatif sunuyoruz:

1. Odalardan birinde gül yaprakları, mumlar ve uçan balonlar kullanarak göze hitap eden bir süsleme yapıyoruz. Romantik bir ortam istiyorsanız bize güvenebilirsiniz, bu konuda oldukça tecrübeliyiz.

2. Yukarıdaki süslemelere ilave olarak kendi organizasyonlarımızda kullandığımız malzemeleri de getiriyoruz. Evinizin istediğiniz bir odasında mumluklar, gümüş ve kristal şamdanlarla şık bir masa hazırlıyor, zemine köpükten yapılmış, büyük boyutlu harflerle “Seni seviyorum” yazıyoruz. Ortaya örtüsünden suplasına kadar eksiksiz, zevkle süslenmiş bir masa ve son derecede romantik bir ortam çıkıyor. Bu alternatifte, kullandığımız malzemeleri 3 saat sonra geri topluyoruz.

Size ev süsleme fiyatları hakkında net bir fikir verebilmemiz için bize nerede oturduğunuzu bildirmeniz gerekiyor. Malum, İstanbul büyük bir şehir; bu tip organizasyonların fiyatları yapacağımız yolculuğun uzunluğuna göre değişebiliyor.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp