fbpx

Evlenme Teklifi Videoları

,

Bir kadın sevdiği, bir süredir görüştüğü, hayat arkadaşı ve çocuğunun / çocuklarının babası olarak hayal edebildiği, güvendiği erkekten gelen evlenme teklifini heyecan ve mutlulukla karşılar. Fakat sürprizli, eğlenceli, farklı, beklenmedik, romantik bir evlilik teklifi karşısında duyacağı heyecan bambaşka olur. Örneğin özenle seçilmiş evlilik teklifi sözleri içeren bir video gayet etkileyici olabilir. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak artık o büyük soruyu sormanın zamanının geldiğini düşünen beyler için farklı konseptlerde çok renkli, çok neşeli evlilik teklifi videoları hazırlıyoruz bu yüzden.

Bu kategorideki hizmetlerimizden biri olan İstanbul Dile Geldi videoları için yollara düşüyor.

Çoğunlukla İstanbul’un en ünlü caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde pusuya yatıp geleni gideni süzüyor ve bazılarından hazırladığımız kişiye özel metni parçalar halinde söylemelerini rica ediyoruz. Bu metin bize verdiğiniz bilgilerle hazırlanıyor; ilişkinizin başlangıç tarihi, en güzel anılarınız, sevdiğiniz şarkılar, birbirinize seslenirken kullandığınız sözler, unutulmaz ortak anılarınız gibi. Ayrıca kız arkadaşınıza olan duygularınızı anlatan cümleler ve evlenme teklifi sözleri de ekliyoruz tabii. Bunları gençlere ve yaşlılara, kadınlara ve erkeklere, çocuklara, turistlere, bazen de gruplara söyletiyoruz. Ortaya son derecede dinamik bir evlenme teklifi videosu çıkıyor.

Bir diğer alternatif olarak da sizin gönderdiğiniz fotoğraflar ve videolarla bir montaj çalışması yapıyoruz. Bu video çok çeşitli şekillerde hazırlanabilir; örneğin siz kısa bir konuşma hazırlayabilir ( İsterseniz bunun için de yardımcı olabiliriz.), bir şiir veya şarkı okuyabilirsiniz. Ailenizden birilerine, arkadaşlarınıza kız arkadaşınızı size “Evet” demeye teşvik edecek şeyler söyletip bunları videoya çekebilirsiniz. Biz de bu çekimleri kullanarak ortaya profesyonel bir video çalışması çıkarırız. Ya da kız arkadaşınızla çekilmiş fotoğraf ve / veya videolarınızı gönderirsiniz, onlarla bir çalışma yapar ve sonuna da teklifinizi ekleriz.

Sadece İstanbul’da evlilik teklifi yapmayı düşünen müşterilerimize değil başka şehirlerde yaşayan kişilere de hizmet götürmememizi sağlayan bu evlilik teklifi videoları farklı şekillerde kullanılabilir. Örneğin bir evde evlenme teklifi ortamı hazırlayarak videoyu kız arkadaşınızla beraber evinizde izleyebilirsiniz. Bir sinema salonuyla anlaşıp film arasında veya sonunda gösterilmesini ayarlayabilirsiniz. Barkovizyonla evlilik teklifi organizasyonu hazırlatıp videonun sokakta, uygun bir yerde karşınıza çıkmasını isteyebilirsiniz. Kız arkadaşınıza bir Vip araçla şehir turu teklifi yapıp videoyu aracın içinde beraberce izleyebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgiler almak, detay eklemek, fiyat sormak isteyenler için iletişim bilgileri aşağıda:

Telefon: 0533 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp