fbpx

Sevgililer Gününde Evlilik Teklifi

, , ,

10 gün kaldı 14 Şubat 2016’ya beyler. Kız arkadaşa hediye alternatiflerine göz atmaya başlamışsınızdır herhalde yavaştan. Peki bu özel günde ona “Hayatımın sürprizi” diyeceği tarzda bir Sevgililer Günü sürprizi yapmaya ne dersiniz? Aranızda yakın zamanda sevgilisinin karşısına geçip gözlerinin içine bakarak, belki de diz çökerek yüzüğünü uzatıp “Benimle evlenir misin?” demeyi düşünenler varsa – ki vardır, bu teklifimiz, daha doğrusu tekliflerimiz, onlara. Sevgililer Gününde evlilik teklifi yaparak partnerine 2 özel günü bir arada yaşatmak isteyenlere.

Neler mi yapabiliriz?

Aşağıda okuyacağınız şeyleri ve sizin hayallerinizi de dikkate alarak, dilerseniz daha da fazlasını:

Öncelikle ev / oda süsleme operasyonlarımızdan söz edelim. Bunun için kız arkadaşınıza “14 Şubat’ta müsaitsen bana gelebilir misin?” demeniz gerekiyor. Siz bunu ayarladıktan sonra sıra işin bize düşen kısmına geliyor. Ne yapıyoruz; evinizin uygun gördüğünüz bir odasını ikiniz için müthiş bir sürpriz evlilik teklifi mekanı haline getiriyoruz. Odayı mumlarla, çiçeklerle, balonlarla süslüyor; zemine gül yapraklarıyla kocaman bir kalp figürü yapıp içine isimlerinizin baş harflerini veya “Seni seviyorum” cümlesini yazıyoruz. Dilerseniz beraberce izleyebileceğiniz ikinize özel bir video hazırlıyoruz. Sizin istediğiniz ve bizim de elimizden gelebilecek olan başka şeyler varsa onları da ekliyoruz tabii ki.

Sevgililer Gününde evlilik teklifi yapmak isteyen beylere sunduğumuz diğer bir hizmet de sinemada evlenme teklifi organizasyonu. Bu organizasyonda size düşen iş kız arkadaşınızı önceden belirlediğimiz saatte anlaştığımız sinema salonuna getirmek. Bize düşense sizden aldığımız bilgi ve belgelerle hazırladığımız teklif videosunun reklamlar sırasında veya seans sırasında yayınlanmasını sağlamak. Bundan sonra tekrar sizin sıranız geliyor; aldığınız yüzüğü uzatarak partnerinize büyük soruyu soruyorsunuz. İsterseniz arkadaşlarınızın da size fark ettirmeden aynı salona gelmesini ayarlayabiliriz.

Sevgililer Günü için size sunabileceğimiz diğer bir alternatif de İstanbul dile geldi videosu. Bu renkli, cıvıl cıvıl evlenme teklifi videosu İstanbul dışında yaşayan müşteri adaylarımızın da çok ilgisini çekiyor. Bu paketle ilgili iş bölümünün nasıl olacağına gelince: Bize ilişkiniz hakkında bazı bilgiler veriyorsunuz; ne zaman ve ne şekilde tanıştınız, ikiniz için özel bir anlamı olan şarkılar veya filmler hangileri, birbirinize hitap ederken kullandığınız özel sözler var mı; bu gibi şeyler. Bunları kullanarak aşkınızın hikayesi niteliğinde bir metin hazırlıyor ve İstanbul sokaklarında dolaşarak bu metindeki cümleleri parçalar halinde kadınlara, erkeklere, gençlere, yaşlılara, gruplara, çocuklara, turistlere söyletiyoruz. Sonra çektiğimiz dağınık görüntüleri düzene sokarak teklif videonuzu hazırlıyoruz. Çocuklar bağırarak, gençler coşku içinde, turistler epeyce çaba göstererek söylüyorlar kelimeleri ve ortaya çok dinamik, çok eğlenceli bir çalışma çıkıyor. Son olarak videoyu verdiğiniz adrese gönderiyoruz.

Önemli not:

Sevgililer Gününde evlenme teklifi konseptli videolara sizin gönderdiğiniz ses kayıtlarını, videoları, şiirleri de ekleyebiliriz. Aile üyelerinizin veya arkadaşlarınızın kız arkadaşınızı size “Evet!” demeye teşvik edecek sözleri, iyi dilekleri, sizin duygularınızı açıklayan cümleleriniz, okuduğunuz bir şiir, bir şarkı; bunların hepsi kullanılabilir.

Son söz:

Ev süsleme, balonla süsleme gibi organizasyonlardaki tecrübemizi hizmetinize sunmaktan zevk duyarız. Sizin istediğiniz gibi bir teklif yapmanıza yardımcı olmaktan, sevgilinizin gözlerinin parlamasında bir parçacık payımız olmasından onur duyarız. Videolarımızdan, paketlerimizden, organizasyonlarımızdan memnun olmanızdan mutluluk duyarız – bunu sağlamak için bütün becerimizi, yaratıcılığımızı, deneyimimizi kullanmaktan da. Bizi arayın, bütün imkanlarımızla sizi yardımcı olmaya hazırız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp