fbpx

Macit’ten Neriman’a Evlenme Teklifi

, ,

Dizilerdeki evlenme teklifi sahneleri o dizi yayından kalktıktan uzun zaman sonra bile ilgiyle izlenebiliyor. Bu durum sadece evlilik teklifleri için geçerli değil aslında ama bizi ilgilendiren sahneler bunlar. Amatör ruhlu profesyonellerden oluşan ve her zaman öyle kalmak niyetinde olan Hayatımın Sürprizi ekibi olarak tecrübemizin artmasına, aklımıza yeni fikirler gelmesine, portföyümüzün genişlemesine yardımcı olacak yayınları, içerikleri, videoları devamlı olarak takip ediyoruz. Fatih Harbiye dizisinin 24. bölümündeki teklif sahnesi de bu tip yayınlardan biri.

Macit’ten Neriman’a Teklif Sahnesi

Açık havada, yeşillikler içindeki bir ortamda gerçekleşiyor. Benzer özelliklere sahip bir ortam için Adalar paketimizi gözden geçirebilirsiniz, bizim mekanımızda deniz manzarası da var üstelik. Macit Neriman’a bugünün büyük bir gün olduğunu söylüyor, çünkü aradaki bir sürü engele, yaşanan sorunlara rağmen sevmekten vazgeçmediği ve kendisini çok seven kız arkadaşına o malum soruyu sormak niyetinde. Onun bir sürpriz planladığını anlayan Neriman neler olacağını hemen öğrenmek istiyor ama Macit açık vermiyor tabii ki, çünkü bir sürpriz olacak bu.

El ele yürümeye başlamalarından bir süre sonra Macit arabada bir şey unuttuğunu bahane ederek uzaklaşıyor ve sevgilisini yalnız bırakıyor. Fakat Neriman’ın çiftliğin içindeki binaya doğru gitmeye başladığında belli etmeden onu takip ediyor. Neriman kapıyı açtığı anda ne görüyor dersiniz? Tavandan yere uzanan sıra sıra ışıklı süsler, birinin üstünde de “Işığını takip et” diye bir not var. Parıldayan ışıkların içinden geçerek girdiği odada ise onu yine tavandan yere inen süsler karşılıyor, fakat bu seferkiler büyüklü küçüklü kırmızı kalplerle donatılmış. Üstlerine küçük, romantik notlar yazılmış kağıtları da okuyan Neriman, ondan sonra köpük harflerle yazılmış büyük bir “Seni seviyorum” yazısıyla karşılıyor ki bizim organizasyonlarımızda sıklıkla kullandığımız bir unsurdur bu harfler.

Neriman bütün bunların Macit’in aşkını ifade etmek için tasarladığı bir sevgiliye sürpriz organizasyonu olduğunu düşünürken asıl sürpriz yaklaşıyor. Macit ona “Kalbimin içine bak” notunu da gösterdikten sonra diz çökerek evlenme teklifi yapıyor. Gördüklerinin etkisiyle gözleri çoktan parlamaya başlamış olan Neriman artık sadece parlamıyor, neredeyse ışık saçıyor. Ve “Benimle evlenir misin?” sorusuna sevgilisine coşkuyla sarılarak cevap veriyor. İkisi beraberce yere düşüyor ve romantik sohbetlerine orada devam ediyorlar.

Siz kız arkadaşınız için nasıl bir sürpriz organizasyon hayal ediyorsunuz acaba? Fatih Harbiye 24. bölüm tarzında bir hayaliniz varsa sizin için evinizi göz alıcı bir şekilde süsleyebiliriz. Evde sürpriz paketimizi inceleyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kumsalda, helikopterde, teknede, sinemada, tiyatroda, sokakta çeşitli organizasyonlar ve teklif videoları da hazırlıyoruz. Web sayfamızda bunların hepsi ve daha fazlası hakkında yazılı bilgiler ve görseller görebilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp