fbpx

Cansu’dan Kerem’e Evlenme Teklifi

,

Masallara inanır mısınız? Hayatımın Sürprizi ekibi olarak biz inanıyoruz. Belki de işimizden dolayı,  çünkü sevgilisine masalsı bir teklif yapmak isteyen, gözleri masallardaki güzel sonlara inanan çocukların coşkusuyla parlayan, aynı evde yazmayı umdukları mutluluk masalını sevgiliye sürpriz evlenme teklifi yaparak başlatan müşterilerimiz var bizim. Sizin de böyle bir niyetiniz var mı acaba? Varsa size de yardımcı olmayı isteriz. Web sayfamızda hazırladığımız organizasyonlar hakkında detaylı makaleler, fotoğraflar ve videolar görebilirsiniz. Yüksek Sosyete dizisinde geçen, Cansu’dan Kerem’e evlilik teklifi videosu‘nu bu yazıya eklenmiş olarak görebilirsiniz.

Yüksek Sosyete Son Bölümünde Evlenme Teklifi

Başlangıçta masallara inanmazken yaşadığı inişli çıkışlı büyük aşk sayesinde inanmaya başlayan bir kızın erkek arkadaşına yaptığı teklifin hikayesi bu. Kadının teklifi yapması sık rastlanan bir durum değil ama olabilir tabii ki ve oluyor da. Ve göreceğiniz üzere, o kadını seven erkeği çok da mutlu edebiliyor.

Yüksek Sosyete’de Cansu – Kerem aşkı sayısız zorluğu göğüslemiş, pek çok badire atlatmış, onlarca defa çeşitli sebeplerle engellenmiş bir aşk hikayesiydi, dizilerin hemen hepsinde olduğu gibi. Başka türlü nasıl o kadar uzatılabilirler, değil mi? Mutlu sonda final bölümünde ise Cansu’dan gelen sürpriz evlilik teklifi ile her şey tatlıya bağlanıyor. Böyle bir şey yaşayacağını aklından bile geçirmeyen Kerem, mekanın içinde ilerlerken orada çalışan gençlerden biri boynuna bir papyon takıp, diğeri de yakasına çiçek iliştirince, bir üçüncüsü de üstüne parfüm sıkınca şaşırıyor tabii, olanlara anlam veremiyor. Parfümü sıkan genç, insanlar ona hiçbir açıklama yapmadan böyle tuhaf şeyler yaptıkları için merak ve sinir içinde söylenmeye başlayan Kerem’e ne tarafa doğru gitmesi gerektiğini söylüyor. Ve orada kendisine bir açıklama yapılacağını da ekliyor.

Girdiği yerin karanlık olduğunu gören Kerem bu sefer de bu yüzden söylenmeye başlıyor. O anda ışıklar yanıyor ve hiç beklemediği birini görüyor karşısında: Cansu’yu.

Hem şaşıran, hem de memnun olan Kerem, Cansu’nun istediğini yapıyor. Hiç konuşmadan onu dinliyor yani.

Kısa bir konuşmanın ardından Cansu’nun teklifi geliyor. Duyduklarına inanamayan Kerem, genç kızın teklifini, bundan sonra ne yaparsa yapsın onu bırakmayacağını söyleyerek kabul ediyor. Cansu’nun istediği de tam olarak bu, zaten.

Partnerinize “Benimle evlenir misin?” diye sormaya karar verdiyseniz ve nasıl bir teklif yapacağınızı düşünüyorsanız önce web sayfamızdaki yayınları gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Çoğu zaman mutluluk gözyaşları eşliğinde gelen “Evet” cevabıyla biten organizasyonlarımız arasından hayallerinize uygun olanın hangisi olduğuna karar verin ve detayları görüşmek için bizi arayın. Çok sayıda alternatif olması aklınızı karıştırırsa kararınızı netleştirmeniz için de yardımcı olabiliriz. Sizin için unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlamaktan mutluluk duyarız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp