fbpx

Evde Evlenme Teklifi

, , , , ,

O gün geldi, öyle mi? Artık kız arkadaşınızın gözlerinin içine baka baka ona “Evlen benimle” demek istiyorsunuz. Sevgilim; artık buluşup güzel saatler geçirdikten sonra ayrılıp evlerimize dönmeye bir son verelim, sabahları gözlerimi açınca gördüğüm ilk yüz senin yüzün olsun istiyorum, geceleri kokunu içime çekerek uyumak istiyorum, haydi evlenelim, gel evlenelim, evlenelim mi, benimle evlenir misin? Bunları söylemek istiyorsunuz, hatta daha fazlasını…da, böyle biraz özel, biraz sürprizli bir şekilde söylesem diyorsunuz, nasıl yapsanız acaba?

Evde evlenme teklifi yapmaya ne dersiniz?

Nasıl? Bunun ne özelliği var ki diye mi düşünüyorsunuz? Öyle demeyin ama, biz evleri böyle sürpriz teklifler için özel, hatta çok özel bir hale getirmeyi biliyoruz. Dilerseniz sizin için de kız arkadaşınıza layık romantik bir ev süsleme operasyonu düzenleyebiliriz, memnuniyetle yaparız bunu, bizim için bir zevktir. Ortamları, mekanları, masaları aşıklar için süslemek bizim işimiz. Ve bu işlerde epeyce tecrübe edinmiş durumdayız artık, epeyce güvenliyiz.

Evde evlilik teklifi yapmak isteyenler için neler yapabildiğimize gelince;

*Sehpaların, masaların üstünde boncuk dizileri ve tea light mumlarla romantik süsleme yapıyoruz.

*Kalp şeklindeki balonlarla oda süsleme yapıyoruz.

*Gül yaprakları ve mumlarla zemine büyük bir kalp figürü yapıyor, içine aynı malzemelerle isimlerinizin baş harflerini yazıyoruz.

*Ortamı dekoratif aksesuarlarla süslüyoruz.

*Teklifimi şık bir masanın başında yapmak istiyorum diyorsanız masa süsleme ekibimiz hizmetinizde.

Bunlar sadece süsleme tarzındaki hizmetlerimiz, evde evlenme teklifi yapmak isteyen değerli müşterilerimize sunduğumuz başka imkanlar da var. Örneğin:

*Beraberce izlemeniz için bir evlenme teklifi videosu hazırlayabiliriz. Bu video İstanbul dile geldi tarzında veya başka bir tarzda olabilir.

*İkiniz için canlı müzik yapacak bir müzisyen temin edebiliriz.

*Profesyonel fotoğraf ve video çekimi yapılmasını ayarlayabiliriz.

Evlilik teklifini evde yapmanın avantajlı yanlarından biri ev ortamının sağladığı hareket serbestliği ve alan genişliğidir. Esas süslemeler beraberce oturacağınız salonda veya oturma odasında yapılır, fakat evin girişi ve banyosu da ayrıca süslenebilir. Sevgilinizin kapı açılır açılmaz içeride onu güzel bir şeyler beklediğine dair ipuçlarını görmesi hoş olur, değil mi? Bu birkaç saat içinde banyoya da girilip çıkılacaktır muhtemelen, oraya da romantik aksesuarlar serpiştirilebilir, hafif bir romantik aydınlatma yapılabilir, aynanın üstüne bir kalp çizilebilir. Dışarıda bir mekanda yapabileceğiniz şeyler izin verilenlerle sınırlıdır, evinizde daha çok şey yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp