fbpx

Sevgililer Günü

, ,

Günümüzün romantik çiftleri birlikte geçirdikleri her günün onlar için çok özel olduğunu söylüyorlar. Ama Sevgililer Günü’nün başta hanımlar olmak üzere, pek çok kişi için özel bir anlam ifade ettiği yadsınamaz bir gerçek. Peki, siz bu özel günü klişeleşmiş yöntemler kullanarak atlatanlardan mısınız? Yoksa aklınızda sevgilinize yapabileceğiniz onlarca Sevgililer Günü sürprizi mi dolaşıyor? Eğer kendinizi ikinci gruba dahil ediyorsanız, Hayatımın Sürprizi olarak bu konuda size tıpkı evlenme teklifi organizasyonlarımızda olduğu gibi özenle yardım etmekten büyük mutluluk duyarız.

Sevgililer Günü denildiğinde akla çiftlerin ellerinden geldiği kadar birlikte zaman geçirdikleri, birbirlerine hediyeler alıp küçük de olsa jestler yaptıkları bir gün geliyor. Peki, ya bu günü bu klasikleşmiş kalıplardan çıkarıp daha özel hale getirmek elinizde olsaydı. Bunu yapmak istemez miydiniz?

Öyleyse müjdemizi isteriz.

Çünkü hayal ettiğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürmeniz mümkün. Örneğin bu özel günü sevgilinizle birlikte Kız Kulesi’nin ikiniz için özel olarak kapatılmış barında romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Profesyonel bir kemancının çaldığı aşk şarkıları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak kutlamaya devam edebilirsiniz. Ya da yaz mevsiminde siz ve partneriniz için ayarlanmış bir kumsala ne dersiniz? Özel ışıklandırmalarla süslenmiş kırmızı bir halıdan yürüyerek ulaşıp burada görkemli bir çardakta baş başa yemeye?

Peki, yalnızca size özel olarak hazırlanmış bir yatla tam Boğaz Köprüsü’nün altından geçerken üzerinde ikinizin adlarının yazılı olduğu bir pankart açılmasına? Bunlar ve benzeri her türlü Sevgililer Günü sürprizi için bize güvenebilirsiniz. Üstelik arzu ettiğiniz Sevgililer Günü organizasyonu paketinin içinde sevgiliniz için seçtiğiniz hediyenin ne şekilde teslim edileceği, mekanda ne tarz aydınlatmalar kullanılacağı, buluşmanız sırasında size hangi müzisyenlerin hangi parçalarla eşlik edeceği gibi detayları da zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Hatta eğer evliliğe giden bir ilişkinin içindeyseniz evlilik teklifi edeceğiniz günü 14 Şubat’a denk getirip sevgilinize iki büyük mutluluğu aynı anda da yaşatabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz muhteşem bir Sevgililer Günü’nün ardından zarif hediyenizin sevgilinize hiç beklemediği bir anda melek kostümü giymiş bir animatör tarafından takdim edilmesi hoşunuza gitmez miydi? Eğer tüm bu sorulara cevabınız evetse birlikte mükemmel bir Sevgililer Günü programı hazırlamak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp