fbpx

Ev Süsleme

, , , ,

Hayatımın Sürprizi olağanüstü organizasyonlar ekibi sizi bu zahmetten kurtarmaya ve sizin için vereceğiniz davetin konseptine uygun muhteşem bir ev süsleme organizasyonu yapmaya taliptir.

Ev Süsleme Konseptlerimiz

Evinizi doğum günü partisi, nişan töreni, kokteyl parti, sürpriz evlenme teklifi organizasyonu gibi bir sebeple renkli ve farklı bir havaya büründürmek istediğiniz zaman ev süsleri temin etmeniz ve bunları davet ortamına güzel bir şekilde yerleştirmeniz gerekir.

 

Belki yeni anne – baba oldunuz ve bunu arkadaşlarınıza, yakınlarınıza bir ev partisi vererek kutlamak istiyorsunuz.

Belki bir yılbaşı partisi vereceksiniz ve evinizin yılbaşı konseptinde süslenmesini istiyorsunuz.

Sevgililer Günü için sevgilinize ev ortamında özel bir sürpriz hazırlamak mı istiyorsunuz? O da olur.

Sürpriz evlilik teklifleri zaten uzmanlık alanımıza giriyor, bu amaçla masa süsleme vb. yaptırmak için bize başvurabilirsiniz.

Belki çocuğunuz veya kendiniz için evde güzel bir doğum günü partisi vermek istiyorsunuz. Salonda, mutfakta, bahçede; evinizin istediğiniz her yerinde sizin için muhteşem bir süsleme yapabiliriz.

Mumlarla ev süsleme mi istersiniz balonla süsleme uygulamaları mı; siz ondan haber verin. En romantik mumları, en uçan balonları temin etmek ve ortama mükemmel bir şekilde yerleştirmek bizim işimiz.

İstediğiniz şey sadece ev süsleme değil belki; bunun yanı sıra canlı müzik yapacak bir müzisyen veya grup ya da partiye renk katacak animatörler de istiyorsunuz. Emriniz olur.

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sürpriz organizasyonlar konusunda oldukça iddialıyız. Gururla söylemek istiyoruz ki pek çok organizasyona imza attık, birçok insanı mutlu ettik. Bu süre boyunca işimizi daha iyi, pratik ve hızlı bir şekilde yapmamızı sağlayacak bağlantılar kurduk. Bütün bağlantılarımızı ve imkanlarımızı sizin organizasyonunuz için kullanmaya da hazırız.

Hangi özel gün, hangi özel olay söz konusu olursa olsun uygun süs eşyalarını, cihazları ve kişileri temin edebiliyoruz.

Hayal ettiğiniz organizasyonlar için bizi arayın; size sunacak çok güzel, çok şık fikirlerimiz var. Sizin fikirlerinizi değerlendirmeye de açığız tabii. Bize onları anlatın, beraberce detaylandırıp süsleyelim. Ve ortaya davetlinin veya davetlilerin hiçbir zaman unutmayacağı bir organizasyon çıkaralım.

Güncelleme Tarihi: 27.11.2023


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp