fbpx

Kumsalda Piknik Ortamında Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” sorusunu açık havada sormayı düşünüyor ve mekan olarak deniz kenarını tercih ediyorsanız kumsalda piknik ortamında evlilik teklifi organizasyonumuz ilginizi çekebilir. Denizin ve dalgaların sesi bu organizasyon için hazırladığımız dekoru daha da romantik hale getiriyor ve ortaya sevgilinizin unutamayacağı, yakınlarına ve arkadaşlarına gözleri ışıldayarak anlatacağı bir teklif ortamı çıkıyor.

 

Bu ortamı hazırlamak için sahilde alçak, küçük bir masa kuruyoruz. Masanın üstünü her birini ayrı bir özenle seçtiğimiz şık ve birbirleriyle uyumlu dekoratif aksesuarlarla süslüyoruz. Yine masanın üstüne koyduğumuz tabaklarda çerezler ve atıştırmalıklar bulunuyor. Ve tabii ki bir yandan sohbet ederken bir yandan da içeceklerinizi yudumlamanız için bardaklar.

Ayrıca masanın etrafına direkler yerleştiriyor, bu direklere tüller doluyoruz. Çevreye birkaç romantik, cazip aksesuar da yerleştikten sonra mutluluğunuza tanık olmak ve fotoğraflarınızı, videolarınızı çekmek için teklif mekanına gelmenizi beklemeye başlıyoruz.

 

Kumsalda evlenme teklifi organizasyonlarına müşterilerimizin talep ettiği kişisel detaylar ve ekstra unsurlar da ekleyebiliyoruz. Örneğin aksesuarların kız arkadaşınızın sevdiği bir renkte olmasını, bir teklif afişi açılmasını ya da canlı müzik yapılmasını ayarlayabiliyor, teklif mekanına VIP araçla gelmenizi ayarlayabiliyoruz.

 

Bu romantik teklif organizasyonu kız arkadaşınızın size bir kere daha aşık olmasına yol açabilir. Kadınlar güzel sürprizleri, ince düşünceleri severler ve birçoğu özenle planlanmış bir teklif almayı ister.

5 yılı aşkın zamandır İstanbul’da evlilik teklifi organizasyonları hazırlayan deneyimli bir ekip olarak sizin hayallerinizin de gerçeğe dönüşmesine yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Farklı bütçelere uygun organizasyon alternatiflerimiz olduğunu da belirtmek isteriz.

 

Teklifinizi Planlarken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Planınızı yaparken sevgilinizin sevdiği ve sevmediği şeyleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Onu bulunmaktan keyif alacağı bir mekana götürün veya beğenilerine ve duygularına hitap edecek bir ortam hazırlamaya özen gösterin. Organizasyonda müzik de olacaksa en sevdiği şarkıyı veya ikinizde ortak anısı olan bir parçanın çalınmasını ayarlayın. Favori çiçeklerinden ya da en sevdiği rengi taşıyan çiçeklerden oluşan güzel bir buket yaptırın.

 

Bütçenize uygun güzel bir tektaş da almayı da unutmamanızı tavsiye ederiz. Bunun bir zorunluluk olup olmadığını soracak olursanız, hayır, değildir. Fakat günümüzde kadınlar teklif sırasında parmaklarına bir yüzük takılmasını da bekliyorlar.

Fotoğraf ve video çekimleri için bir profesyonelle anlaşmak bütçenizi zorlayabilir ancak profesyonel olmasa bile bu konuda becerisi ve yeteneği olan birini mutlaka ayarlayın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp