fbpx

Evde Evlenme Teklifi İçin Yapılması Gereken Hazırlıklar

,

Bütçenize uygun güzel bir tektaş yüzük bulmak için alışverişe çıkmadan önce hayatınızın kadınından sizinle evlenmesini ne şekilde isteyeceğinizi planlamalısınız. Güzel ve özenli bir evde evlenme teklifi organizasyonu hazırlayarak ona sonsuza kadar hatırlayacağı bir teklif günü yaşatabilirsiniz. Romantik olmayı ve teklifinizi olağanüstü bir deneyim haline getirmeyi istediğinizi biliyoruz ve bunun için size verecek bazı tavsiyelerimiz var.

Bir Organizasyon Firması ile Anlaşın

Teklifi kendi şartlarınızla hazırlamak size yorucu gelebilir, neler yapmanız gerektiğinden emin olamayabilirsiniz. Malzeme temini ve diğer bütün detaylarla profesyonellerin ilgilenmesini tercih ederseniz Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

En Sevdiği Yemeği Pişirin

Teklifiniz için evinizden daha özel ve rahat bir ortam olabilir mi? Ayrıca, kabul ederse belki de bundan sonra orada yaşamaya başlayacak. Kadınların çoğu mutfakta bir şeyler yapabilen erkekleri severler. İçinde en sevdiği yemeğin de bulunduğu bir menü hazırladıktan sonra kolları sıvayın. Hangi yemeği sevdiğinden emin değilseniz en yakın arkadaşlarına danışın.

Yemek pişirmek konusunda kendinizden emin değilseniz bu konuda da arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Veya kalitesinden, temizliğinden ve lezzetlerinden emin olduğunuz bir restorana sipariş verebilirsiniz. Ama bize sorarsanız en azından “Salatayı kendi ellerimle yaptım” demenizin bu güzel günde bambaşka bir etkisi olur.

Evinizi Her Zamankinden Daha İyi Temizleyin

Evde evlilik teklifi yapmayı düşünüyorsanız evinize her zamankinden daha çok özen göstermeniz gerekiyor. Pencerelerin, kapıların, ocağın, sehpaların, her yerin tozsuz ve temiz olduğundan emin olun. Tülleri makineye atın, dolapların tozunu alın. Kendinize güvenmiyorsanız evinizi bir günde pırıl pırıl hale getirecek bir yardımcı arayın.

Özel Bir Dekor Hazırlayın

Teklif yapacağınız alanı kız arkadaşınızın en sevdiği çiçeklerle, balonlarla, mumlarla dekore edin. Gül yaprakları da güzel bir etki yapar. Bütün evinizi bunlarla kaplayamazsınız ama en azından girişten teklif alanına doğru iki yana serpiştirilmiş gül yapraklarından oluşan bir koridor hazırlayabilirsiniz.

Onun İçin Bir Şarkı Söyleyebilir Misiniz?

İyi bir şarkıcı olmayabilirsiniz ama sevgiliniz kendisi için böyle bir deneme yapmanızdan hoşlanacaktır. Bu yüzden bu konuyu düşünmenizi tavsiye ederiz. Bugüne özel bir şarkı olmalı bu tabii. Aşk veya teklif sözleri içeren bir parça olabilir, ikiniz için de anlamı olan veya sevgilinizin çok sevdiği bir şarkı olabilir.

Doğum Gününde Evlilik Teklifi Yapın

Teklif yapmayı düşündüğünüz günlerde sevgilinizin doğum günü de yakınsa bu çok güzel bir fikir olabilir. İyi dilekler ve belki bir de hediye bekleyen kız arkadaşınız bunların yanında bir de teklif yüzüğü ile karşılaşınca daha da mutlu olmaz mı?

Varsa Evcil Hayvanınızı Da Plana Dahil Edin

Kediniz ya da köpeğiniz teklifinize sempati ve samimiyet katar. Almış olduğunuz yüzüğü evcil hayvanınızın tasmasına takmak, üstüne teklif sözleri yazılmış bir kazak giydirmek veya balon bağlamak gibi atraksiyonlar üzerinde düşünebilirsiniz.

Gökyüzüne Yazı Yazdırmak

Gökyüzüne teklif sözleri yazdırma fikrine ne dersiniz? Piyasada lazer teknolojisi kullanarak bunu yapabilen firmalar var. Yazdıracağınız sözlere sevgilinizin ismini de ekletin, bu, olayı daha kişisel ve romantik hale getirir. Teklif yapacağınız alanı da bu yazının görülebileceği şekilde ayarlamanız gerekir tabii.

Oturduğunuz Ev Uygun Değilse

Yaşadığınız evin bir sebeple böyle bir organizasyon için uygun olmadığını düşünebilirsiniz. Badanası kötü olabilir, ne kadar temizleyip toparlasanız istediğiniz havayı veremeyecek durumda olabilir. Bu durumda yapabileceğiniz iki şey var: Arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan biriyle evini bunun için kullanıp kullanamayacağınızı sorabilirsiniz. Ya da birkaç saatliğine veya bir günlüğüne kiralanan türden güzel bir daire arayabilirsiniz.

Sonuç

Bunun için zaman ayırmaya, çaba harcamaya ve biraz da masraf yapmaya hazırsanız evde mükemmel bir teklif ortamı yaratabilirsiniz. Bunu kendi başınıza yapamayacağınızı düşünüyorsanız üzülmeyin; bizim işimiz bu türden hayalleri gerçekleştirmek ve size memnuniyetle yardımcı oluruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp