fbpx

Deniz Kıyısında Müzikli Evlilik Teklifi

,

Sevgilinize evlenme teklif etmeye karar verdiğiniz dönem yılın havaların güzel olduğu bir dönemiyse deniz kıyısında müzikli evlilik teklifi yapma alternatifini mutlaka düşünmelisiniz. Su sesi de, müzik de insana iyi gelen, kendini huzurlu ve keyifli hissetmesini şeylerdir ve böyle bir teklif organizasyonunu renklendirmek için harika unsurlardır.

Şimdi düşünün; kız arkadaşınızı alıp bugün için önceden hazırlanmış olan bir kumsala götürüyorsunuz. Bu yolculuğu toplu taşıma araçlarıyla, bir taksiyle veya kendi aracınızla yapabileceğiniz gibi ekibimizin ayarlayacağı konforlu araçla da yapabilirsiniz.

Gittiğiniz zaman orada sizi denizin kıyısına kurulmuş, tüllerle, kurdelelerle süslenmiş şık bir çardak karşılıyor. Altına da güzel bir masa kurulmuş. Çardağa iki tarafı mumlarla donatılmış bir kırmızı halıya basarak gidiyorsunuz. Bu sırada profesyonel bir müzisyen kemanıyla ortama uygun romantik parçalar çalıyor.

Bu kısacık yürüyüşten sonra çardağa ulaşıp masanıza oturuyorsunuz.

Sandalyeleri giydirilmiş, üstüne tiril tiril bir örtü yayılmış, renkleri ve tarzları birbirleriyle uyumlu yemek takımları ve aksesuarlarla süslenmiş bir masa bu. Çardağın çevresine de çok sayıda tealight mum serpiştirilmiş bu arada. Akşam karanlığında size cesaret vermeye, sizi kutlamaya gelmiş yüzlerce ateş böceği gibi ışıldıyorlar.

Masaya oturduğunuz zaman ikiniz için ayarlanmış olan garsonunuz etrafınızda dört dönmeye, önceden sipariş etmiş olduğunuz yiyecek ve içecekleri getirmeye başlıyor. Peki, siz ne yapıyorsunuz bu arada, bir şeyler yemek dışında yani? Heyecanınızı yatıştırmak için sohbete havadan sudan söz ederek başlayabilirsiniz tabii. Ortam da bunun için gayet uygun zaten –özellikle sudan söz etmek için. Ama önünde sonunda sevgilinize “Benimle evlenir misin?” diye sormanız ve aldığınız yüzüğü uzatmanız gerekecek. Amatör bir heves ve profesyonel bir özenle hazırlanmış olan bu güzel ortam bunun için hazırlandı, öyle değil mi?

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak biz o ana kadar olan bitenlerin fotoğrafını ve videolarını çekmiş oluyoruz zaten ve bundan sonrası için de hazırız. Bazılarımız teklif anlarını belgelerken birimiz başınızdan aşağıya gül yaprakları serpiştiriyor, birimiz volkan patlatıyor, bir diğerimiz kız arkadaşınıza bir demet çiçek veya balon takdim etmeye hazırlanmakta oluyoruz. Bu aşamada bize düşen işler, önceden konuştuğumuz detaylara göre değişiyor.

Deniz kıyısında müzikli evlenme teklifi organizasyonlarında özel isteklerinize de yer verebiliyoruz tabii ki. Örneğin masayı veya ortamı süslemek için özellikle talep ettiğiniz aksesuarlar, eşyalar varsa onları temin etmeye çalışıyoruz. Bugüne özel bir pasta hazırlatmak isterseniz bunu üstlenebiliyoruz. Kız arkadaşınıza vermek için yazı baskılı, kalp biçiminde balonlar hazırlatabiliyoruz. Arayın, detayları görüşelim.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp