fbpx

Evlilik Teklifi

, , , ,

Düşündünüz taşındınız, ölçtünüz biçtiniz, kendinizi tarttınız, durumunuzu ve şartlarınızı gözden geçirdiniz ve bütün bunlar size şunu gösterdi: Kız arkadaşınıza evlilik teklifi yapmanız için en uygun zaman bu, daha fazla ertelemeye gerek yok, ertelemek için bir sebep de yok. E gidip soruverin o zaman, o da cevabını versin, çıkın bu yola artık. Ve fakat o da ne, insanlar nasıl sürpriz evlilik teklifleri yapmışlar öyle; kumsallarda, teknelerde, sinemalarda, kalabalık caddelerde açık etmişler sevdiklerine artık onunla evlenmek istediklerini. Balonlar uçmuş, fenerler karanlık sahilleri aydınlatmış, havai fişekler patlamış, lazerler gökyüzüne evlilik teklifi sözleri yazmış ve daha neler neler. Aklınız çeliniyor, siz neden böyle bir evlenme teklifi yapmayasınız? Buna ayırabilecek bütçeniz var, internetteki resimlere bakıp böyle bir teklif alan bayanların yüzlerini inceliyorsunuz, nasıl da mutlular, ne kadar memnunlar hallerinden. Kız arkadaşınızı işte öyle görmek istiyorsunuz, ister insan tabii, sevdiğini mutlu görmek gibisi var mı?

Bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonuna para ayırmak bütçenizi sarsacaksa ama bir yandan da böyle bir şeye çok hevesleniyorsanız sakın üzülmeyin, yaratıcı olun ve kendi şartlarınız çerçevesinde bir sürpriz evlilik teklifi hazırlayın. Evinizin salonunda süsleme malzemeleriyle özel bir dekor hazırlayabilirsiniz mesela, ‘Ben bu işlerden anlamam’ diyorsanız anlayan bir arkadaş illa ki bulunur. Diyelim ki yok, basın Google’a görseller sersin önünüze, fikir alın. Arkadaşlarınızla anlaşın, siz kız arkadaşınızla bir kafede otururken birtakım atraksiyonlar yapsınlar veya kafenin sahibiyle görüşüp size ufak bir sürpriz için yardımcı olup olamayacağını sorun. Güzel bir yerde baş başa bir yemek programı hazırlayın, yüzüğün masanıza sürprizli bir şekilde getirilmesini ayarlayın. Ama daha komplike, daha canlı ve renkli bir sürpriz evlenme teklifi yapmaya kararlıysanız ‘Hayatımın Sürprizi’ ekibi de sizin için en iyisini yapmaya kararlı, aklınızda olsun. Şimdi bu kısmı biraz açalım:

Biz sizin için sürpriz paketler hazırlıyoruz

İstanbul’un en şık, en güzel manzaralı, en nezih mekanlarından birinde kurulmuş rüya gibi bir masa hazırlıyoruz örneğin. Veya bir sinema salonunu kapatıyor ve filmin bir noktasında sizin ve sevgilinizin resimleriyle hazırladığımız bir slayt gösterisinin yayınlanmasını sağlıyoruz. Bunun sonunda da teklifiniz beliriyor sahnede; ‘Benimle evlenir misin?’ Veya bir kumsalda romantik bir çardak ve masa hazırlıyor ya da evlenme teklifinizi yunus gösterileri eşliğinde yapmanızı ayarlıyoruz. Sokak organizasyonları düzenliyor ve barkovizyonla evlenme teklifi yapmanızı sağlıyoruz. Yabancı insanlara sizin sevgiliniz hakkındaki duygularınızı ve evlenme talebinizi söylettiriyor, bu görüntülerden oluşan bir video hazırlıyoruz. Bu projenin adı da ‘İstanbul dile geldi.’ Duygularınızı ifade eden size özel videolar hazırlıyoruz; siz onları isterseniz araya şiirler ekleyerek, şarkılar söyleyerek söylüyorsunuz, biz de bunu müziğin de katkısıyla güzel, etkileyici bir şekle sokuyoruz.

Anlatacak çok şeyimiz var, çok güzel sürprizlerimiz var ama bu yazı yeterince uzadı. Daha fazlasını öğrenmek için bize bir telefon etmeniz yeterli. Projelerimizi, hayallerimizi, sizi ve kız arkadaşınızı mutlu edecek sürprizlerimizi anlatmak bizim için büyük zevk. Siz yeter ki dinlemek isteyin.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp