fbpx

Vosvosla Evlenme Teklifi

, , , , , ,

Dünyanın en popüler klasik araçlarının hangileri olduğunu soracak olsanız birçok kişiden Volkswagen firmasının ürettiği Vosvos arabaların adını duyarsınız herhalde. Bazen lüks bir arabadan daha çok dikkat çeken, dünyanın hemen her ülkesinde tutkunları olan bu sevimli araçlar gelin arabası olarak da sık kullanılıyor. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak işimiz gereği olaya Vosvos’la evlenme teklifi yapmak açısından bakıyoruz. Ne dersiniz, kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” sorusunu sorarken bu nostaljik ve sevilen aracın da bir şekilde olay yerinde bulunması hoşunuza gider mi? Bunun ne şekillerde olabileceğine gelince, aşağıda bizim bazı fikirlerimizi görebilirsiniz. Sizden gelecek önerilere de açığız bu arada.

Önerilerimiz

*Teklif mekanına sade bir görünümü olan veya özel olarak süslenmiş bir Vosvos ile gidilebilir.

*Vosvos bir minibüsün içi teklifiniz için romantik bir şekilde süslenebilir. (Balonlar, çiçekler, mumlar vb.)

*Siz kız arkadaşınızla yürürken yolunuza konsepte uygun bir araç filosu çıkabilir.

*1 veya daha fazla aracın camlarına evlilik teklifi sözleri yazılıp bunlar planladığımız şekilde karşınıza çıkarılabilir.

Akılda kalacak, sözü edilecek, üstünden yıllar geçtikten sonra bile mutluluk ve heyecanla anlatılacak bir teklif almak birçok kadının hayalidir. Ve günümüzde bunun için o kadar çok ve çeşitli alternatifler var ki. Aklınızda bir nostaljik evlilik teklifi yapma planı varsa ya da siz veya kız arkadaşınız Vosvos’ları seviyorsanız bu şekilde ortaya çok güzel bir organizasyon çıkacaktır. Size aracın temini için de, diğer detaylar için de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Böyle bir aracı kendi imkanlarınızla da temin edebilirsiniz tabii. Hatta bir arkadaşınızın Vosvos’u varsa bu sizin için hem güzel, hem de ekonomik bir alternatif olabilir. Fakat böyle bir olanak yoksa aracı nereden kiralayacağınıza dikkat etmelisiniz. Vosvos’la evlilik teklifi hayalinizin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için güvenilir bir firmadan amaca uygun, sağlam, yasal sorunları olmayan bir araç (Veya belki de araçlar) temin etmeniz gerekiyor. Biz, çözüm ortağımıza güvendiğimizden size bu konuda teminat verebiliriz.

Bu fikir hoşunuza gittiyse web sayfamızdaki organizasyonları gözden geçirin, Vosvos’u teklifinize ne şekilde dahil etmek istediğinize karar verin ve bizi arayın, teklifi beraberce tasarlayalım. Bu konuda net bir fikriniz yoksa sizden aldığımız bilgiler çerçevesinde (Kız arkadaşınızın renk, tarz vb. konulardaki zevkleri, teklif için ayırabileceğiniz bütçe, bir mekan ayarlamayı da düşünüyorsanız mekan ve ortam alternatifleri vb.) hoşunuza gidecek fikirler de sunabiliriz. Aracınızın özenli ve organizasyona yakışacak tarzda giyinmiş bir özel şoför tarafından kullanılmasını ayarlayabilir, içinin ve / veya dışının konsepte ve hayallerinize uygun şekilde süslenip dekore edilmesini sağlayabiliriz.

Başka bir sürpriz organizasyon için Vosvos kiralama hizmeti almayı düşünürseniz o konuda da yardımcı olabiliriz. Bu sempatik a

raçlar doğum günü, evlilik yıldönümü gibi organizasyonlara da renk ve stil katıyor.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp