fbpx

Tramvayda Evlenme Teklifi

, ,

Sürpriz yapmak, mutlu etmek, şaşırtmak, ilgilenmek, süslemek, donatmak vb. konularda sınır tanımayan, isteyen müşterileri için Kız Kulesi’nin barını kapatıp dileyenler için Çırağan Sarayı’nda masa dekore eden, volkanlar patlatıp gül yaprakları serpiştiren, kırmızı halılar serip video çekimleri yapan Hayatımın Sürprizi ekibi sizin için tramvayda evlenme teklifi organizasyonu da yapabilir, evet, tabii ki. Kız arkadaşınıza Taksim – Tünel arasında seyreden nostaljik tramvayda ‘Benimle evlenir misin? demek istiyorsanız biz bunu sizin için mükemmel bir şekilde ayarlayabiliriz, orasını hiç merak etmeyin. Siz teklifinizi sesiniz titremeden yapmak için hazırlanın, bir de sevgilinizin anlaştığımız gün ve saat için müsait olduğundan emin olun, yeterli. Diğer her şey bize ait ve şundan hiç kuşkunuz olmasın: Şahane bir sürpriz olacak.

Aşağıda tramvayda evlilik teklifi paketimizin ayrıntılarını bulabilirsiniz. İstanbul’un en bilinen, en kalabalık, en renkli ve canlı caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon hafızanızdan hiçbir zaman silinmeyecek. Özenle hazırlanmış bu romantik evlenme teklifi kız arkadaşınızın gözlerinin dolmasına yol açacak ama ne siz, ne de biz bundan dolayı endişelenmeyeceğiz, zira gözlerinden akanlar mutluluk gözyaşları olacak. Fotoğraflarınızla size özel bir şekilde süslenmiş olan nostaljik tramvay caddeden geçerken yine fotoğraflarınızın basılı olduğu tişörtler giymiş müzisyenler sizin şarkılarınızı ve en güzel aşk şarkılarını çalacaklar. Profesyonel dansçılar ikiniz için dans edecek ve işlerinde usta olan bir fotoğrafçı ile kameraman bu keyifli anları görüntüleyecekler.

Tramvayda evlenme teklifi organizasyonu detayları:

  • Nostaljik tramvayda yapılan bu renkli sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için önce kullanım izni alıyoruz. Aldığımız izin çerçevesinde tramvay hatta 2 kere gidiş – dönüş yapıyor.

  • Ayrıca açık hava için özel ses sitemi kuruyor, sahne ışıklandırması yapıyoruz. Bu sistemlerin çalışması için gereken elektriği sağlayacak güç kaynağını da temin ediyor ve kuruyoruz.

  • Tramvayın 2 tarafını, kız arkadaşınızın ve sizin fotoğraflarınızı kullanarak çarpıcı bir biçimde süslüyoruz.

  • Canlı müzik yapacak müzisyen kadrosunu ayarlıyor, yayının yolunda gitmesini ayarlayacak bir tonmaister ile anlaşıyoruz.

  • Tramvayın içini çiçeklerle ve dekoratif aksesuarlarla süslemeyi ihmal etmiyoruz tabii.

  • Size özel bir dans gösterisi yapacak 2 profesyonel dansçı ve olan bitene yönelik bir taşkınlık, istenmeyen bir olay yaşanması ihtimaline karşı 2 de güvenlik görevlisi temin ediyoruz.

  • Müzisyenlerin giymesi için fotoğraflarınızla süslenmiş olan tişörtler hazırlatıyoruz.

  • Sürpriz anlarının her detayını hatırlamanız ve arzu ettiğiniz zaman yakınlarınızla, dostlarınızla paylaşmanız için organizasyonu belgeleyecek profesyonel bir fotoğrafçı ile bir kameraman da ayarlıyoruz.

Sözün özü;  rahat olun. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak biz her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Siz bu büyülü zaman diliminin keyfini çıkarmanıza bakın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp