Teklif Fiyatını Belirleyen Unsurlar

, ,

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak potansiyel müşterilerimize sıklıkla evlilik teklifi fiyatları hakkında bilgi vermemiz gerekiyor. Bu konuyu karşılıklı görüşmeler sırasında konuşmayı daha çok tercih ediyoruz çünkü fiyatlar organizasyonun içeriğine göre ciddi derecede değişebiliyor. Portföyümüzde yüksek maliyetli evlenme teklifi paketlerinin yanı sıra ekonomik paketler de yer alıyor. Farklı bütçelere hitap edecek organizasyonlar oluşturarak daha çok kişiye ulaşmayı, daha çok çifti mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Teklif paketlerinin fiyatını belirleyen başlıca unsurları şöyle sıralayabiliriz:

*Teklif mekanı:

Sapphire, Kız Kulesi gibi mekanlarda özel bir yer kapatıp romantik bir ortam oluşturmanın belli bir maliyeti vardır. Kumsalda bir teklifi için ise deniz kıyısına konumlanmış ve yeterli şartlara sahip (ses ve ışık sistemleri, güvenlik, temizlik, yiyecek – içecek çeşitliliği, görünüm vb.) bir tesisin önündeki belli bir bölgeyi bir süre için kapatmak ve çiftin orada rahatsız edilmemesini sağlamak gerekir. Fiyat açısından en uygun çözüm evde sürpriz teklif yapmak olabilir, çünkü yaşadığınız evde böyle bir organizasyon yapmak için bir mekan kiralama bedeli ödemeniz gerekmez. Dilerseniz sadece ev süsleme hizmeti ister ve bunun ücretini öder; isterseniz organizasyonu farklı detaylarla (Canlı müzik, profesyonel çekimler, bir evlenme teklifi videosu vb.) daha zengin bir hale getirip ona göre ödeme yaparsınız.

*Yiyecek – içeceklerin cinsi ve kalitesi:

Sade bir kokteyl masası, ufak tefek ikramlıkların yer aldığı bir masa, mezelerden tatlılara kadar eksiksiz bir yemek masası gibi alternatiflerden hangisini tercih ettiğiniz teklifin fiyatını etkileyecektir.

*Amatör veya profesyonel çekimler:

Fotoğraf ve / veya video çekimlerinin amatör veya profesyonel sanatçılar tarafından yapılması evlenme teklifi fiyatları üzerinde etkili olan unsurlar arasındadır.

*Tiyatro sanatçıları / müzisyenler:

Bazı organizasyonlar için tiyatro sanatçılarıyla, müzisyenlerle anlaşmak gerekir. Örneğin tiyatroda yapılacak bir sürpriz için ikinizin hikayesinden hareketle bir oyun tasarlanır, bu oyun için özel bir afiş hazırlanır, profesyonel sanatçılar provalar yaparak oyunu mükemmel hale getirirler. Afiş dışında, diğer ayrıntılar sokaktaki organizasyonları için de geçerlidir. Bazen gitar, keman, flüt, akordeon gibi enstrümanlarla canlı müzik yapacak müzisyenlerle çalışmak gerekir. Biz organizasyonlarımız için konservatuar mezunu, tecrübeli, geniş bir repertuara sahip, yetenekli oyuncu ve müzisyenlerle anlaşmayı tercih ediyoruz. Büyük heveslerle hazırlandığınız sürpriz  organizasyonun kusursuz olması için bu önemlidir.

*Organizasyon için çalışacak kişilerin sayısı ve diğer şartlar:

Bazı organizasyonlar için 2 – 3 kişilik bir ekip yeterliyken, bazen 5 – 6 veya daha fazla kişinin çalışması gerekir. Ekip olarak daha çok İstanbul’da organizasyonlar hazırlıyoruz fakat ücreti mukabilinde farklı şehirlere de hizmet götürebiliriz. Bu durumda organizasyonun fiyatına ekibin ulaşımı, bazen konaklaması, yiyecek – içecek gibi giderler de eklenir.

*Organizasyon detayları / Ekstralar:

Evlenme teklifi organizasyonu fiyatları aşağıda bir kısmını verdiğimiz detayları isteyip istemediğinize göre de değişir:

*Volkanlar

*Havai fişek gösterisi

*Lazer kullanımı

*Teklif çiçeği

*Özel tasarım afişler


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp