fbpx

Sürpriz Evlilik Teklifi Yapmanın En Güzel Yolları

, , ,

Artık o zamanın geldiğini hissediyorsunuz, kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” deme zamanının. Ve hayalinizde ona hoşuna gidecek tarzda bir sürpriz evlilik teklifi yapma fikri var. Bunun için bir bütçe ayırmanız ve bazı ayarlamalar yapmanız gerekecek tabii ki. İşinizi kolaylaştırmak için güzel bir evlenme teklifi fikirleri listesi hazırladık. Organizasyonu kendi imkanlarınızla hazırlamak yerine profesyonel yardım almayı tercih ederseniz Hayatımın Sürprizi ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyarız.

1. Onu Riva’daki Taş Eve Götürün

Yıllar önce Aşk – Memnu dizisinin çekimleri için kullanılmış olan Riva’daki taş ev son zamanlarda Siyah Beyaz Aşk isimli dizide de yer aldı. Deniz kıyısında bulunan dubleks suit tarzındaki bu ev farklı sürpriz organizasyonlar için çok uygun bir mekan. Kiralama bedelinin oldukça yüksek olduğu eve ulaşmak çok kolay değil, özel araçla veya taksi tutarak gelmeniz gerekiyor. Burada sevgilinizle baş başa unutulmaz saatler geçirebilirsiniz. Ama en güzel anlarınız yüzüğü uzatıp teklifi yaptığınız zaman yaşanacak. Sevgilinizin yüzündeki mutluluğu seyretmeye doyamayacaksınız.

2.Evinizi Teklif İçin Süsleyin

Evinizin belli yerlerini romantik bir teklif ortamına dönüştürebilirsiniz. Kız arkadaşınız mesela beraber film seyredeceğiniz düşüncesiyle gelip de içeri girdiği zaman etrafın mumlarla, çiçeklerle, gül yapraklarıyla süslenmiş olduğunu görünce bundan hoşlanır mı, ne dersiniz? Süsleme için kalp şeklinde balonlar kullanabilir, salona kokteyl veya yemek masası tarzında romantik bir masa hazırlayabilir, hatta size özel parçalar çalacak bir müzisyen ayarlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşün, size nasıl yardımcı olabilirler? Aralarında enstrüman çalacak, garsonluk işini üstlenecek, yemek yapacak veya ev süsleme fikirleri verecek birileri olabilir.

Eve romantik aşk notları ve fotoğraflar serpiştirmek de iyi bir fikir olabilir. Partneriniz bunların arasında keyifle gezdikten sonra ona teklifinizi yapabilirsiniz. Bakacağı son yerde aldığınız yüzüğü bulmasını ayarlayabilir veya odaya bir şey sakladığınızı söyleyip heyecanlı bir aramadan sonra ona ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3.Bir Evlenme Teklifi Videosu Hazırlayın

Sevgilinizle ilk tanıştığınızda neler hissettiniz? Hayatınıza girmesi size neler kattı? En çok hangi hallerini seviyorsunuz? Onunla yaşadığınız en unutulmaz anlar hangileri? Böyle detayları ve ona olan sevginizi anlatan sözler düşünün, sonra da bunları tutarlı bir şekilde sıralayıp bir video hazırlayın. İsterseniz arada şiir okuyabilir, şarkı söyleyebilirsiniz. Videoda sadece sizin olmanız zorunlu değil. Arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan yardım isteyin; bazı şeyleri onlara söyletin. (“Seni öyle çok seviyor ki”, “Lütfen ona evet de”, “Seni tanıdıktan sonra çok daha mutlu biri oldu”, “Ömrünün geri kalanını seninle geçirmeyi o kadar çok istiyor ki. Sen ne dersin? Lütfen kabul et.”)

İstanbul Dile Geldi videolarımızı gördünüz mü acaba? Biz, hazırladığımız bazı sevgiliye sürpriz organizasyonları için İstanbul’un kalabalık, popüler bir caddesine, çoğu zaman İstiklal Caddesi’ne çıkıyoruz. Elimizde profesyonel kameramız oluyor. Caddede gezen farklı cinsiyetlerden, farklı yaş gruplarından insanlardan ve gruplardan müşterimizden aldığımız bilgilere dayanarak hazırladığımız özel metnin parçalarını söylemelerini rica ediyoruz. Bunu istemeyen kişiler de oluyor tabii ama birçok kişi de memnuniyetle yardımcı oluyor. Sonra parça videoların montajını yapıp müzik ekliyoruz. Belki siz de böyle bir video hazırlayabilirsiniz?

4.Havalar Güzel Mi? Öyleyse Teklifinizi Bir Kumsalda Yapabilirsiniz

Kumsalda evlilik teklifi organizasyonları bizden özellikle ilkbahar – yaz sezonunda sıklıkla istenir. Web sitemize girerek bu tarz organizasyonları ne şekilde hazırladığımızı görebilirsiniz. Teklifinizi bir plajda yapmak için arkadaşlarınızdan veya sahildeki tesislerin birinden yardım isteyebilirsiniz.  Uygun bir yer bulursanız güzel bir sahilde piknik ortamı hazırlayıp sorunuzu dalgaların tanıklığında sorabilirsiniz. Rahat ve güvenli bir şekilde zaman geçirebileceğiniz bir yer bulabilirseniz ortamı süsleyebilir, denize nazır güzel bir masa kurabilirsiniz. Arkadaşlarınız müzik yaparak, bir teklif afişi açarak, birden ortaya çıkıp kız arkadaşınızı size evet demeye teşvik eden tezahüratlar yaparak yardımcı olabilirler.

5. Bir Sokakta Sürpriz Organizasyonu Hazırlayın

Kız arkadaşınızla belli bir yerde dolaşırken veya otururken karşınıza bir müzisyen çıkması veya bir afiş açılması fikrine ne dersiniz? Size fotoğraflı, özel tasarım bir afiş hazırlayacak bir yer bulabilirsiniz ve afişi de arkadaşlarınız açabilirler. Bir parkta, bir kameriyenin altında güzel bir ortam hazırlayabilir ve sevgilinizi buraya davet edebilirsiniz.

6.Ona Doğum Gününde Evlenme Teklifi Yapın

O gün doğal olarak şu veya bu şekilde bir doğum günü kutlaması bekleyecektir. Bu sırada bir de teklifinizi duyarsa bu çok hoş bir sürpriz olabilir. Özel bir kutlama veya arkadaşlarınızın davetli olduğu bir parti organize edin ve onun mutlu şaşkınlığını izlemeye hazırlanın!

 

 

7. Ormanda Romantik Bir Sürpriz İçin Tavsiyemiz LifePark İzoletta

İstanbul Sarıyer’deki İzoletta sevgilisine doğanın koynunda romantik ve unutulmaz bir sürpriz yapmak isteyenler için mükemmel bir yer. Mekanı çevreleyen camlar insana bütün stresini unutturacak bir ormana bakıyor. Partnerinizin “Benimle evlenir misin?” sorusunu her mevsimde bir başka güzel görünen doğal bir ortamda duymaktan hoşlanacağını düşünüyorsanız burası tam da aradığınız yer olabilir.

Ekip arkadaşlarımızla beraber İzoletta’da çok güzel sevgiliye sürpriz organizasyonları gerçekleştirdik. Detaylar için Hayatımın Sürprizi sitesine bakabilirsiniz.

8.Onu Önceden Hazırladığınız Bir Yata Götürün Ve…

Güzel bir tekneyi sevgilinize muhteşem bir sürpriz yapmak için kiralama fikrine ne dersiniz? Yatınız Boğaz’ın çevresinde salınırken şık bir masada İstanbul manzarasının tadını çıkarın ve sonra da teklifinizi yapın. “Yıldızlar şahidim olsun” diyorsanız havanın karanlık olduğu saatleri tercih edin.

9.Boğaz Manzaralı Bir Ev Kiralayın

Boğaz’a bakan eşyalı, güzel bir daireyi birkaç saat veya bir gün için kiralayın ve içini çiçeklerle, dekoratif aksesuarlarla, mumlarla süsleyin. Pencerenin önüne teklif öncesinde veya sonrasında sohbet etmek için 2 kişilik bir masa hazırlayın. Partnerinizi bir bahaneyle buraya çağırın ve teklifinizi yapın.

10.Sinemada Veya Tiyatroda Evlilik Teklifi Yapmaya Ne Dersiniz?

Sinema için bir teklif videosu hazırlamanız ve salonun yetkilileriyle videonun film öncesinde veya arasında gösterilmesi için anlaşma yapmanız gerekir.

Tiyatro olayı daha detaylıdır, bu konuda bağlantılarınız yoksa profesyonellerden yardım almalısınız. Biz tiyatro organizasyonları için sizden aldığımız bilgilerin ışığında özel bir oyun hazırlatıyoruz. Profesyonel tiyatro sanatçılarının rol aldığı bu oyun için bir afiş de bastırıyoruz. Oyunu sevgilinizle beraber izleyebileceğiniz gibi yakınlarınızı da davet edebiliyorsunuz. Senaryo bir noktada teklifinizi yapmanızı sağlayacak şekilde hazırlanıyor tabii ki.

11.Bir Otel Odasını İkiniz İçin Süsleyin

Temiz, nezih, şık bir otelde bir oda kiralayın, odayı süsleyin ve teklifinizi orada yapın. Otel yetkililerine neler yapmanıza izin verebileceklerini ve size yardımcı olup olamayacaklarını sormayı unutmayın.

12.Kız Kulesi Sizin İçin Yeterince Romantik Mi?

Teklinizi buram buram tarih kokan, efsanelere konu olmuş nostaljik bir mekanda yapmak isterseniz Kız Kulesi’ni tercih edebilirsiniz. Biz burada yapacağımız organizasyonlar için mekanın en üst katındaki Kulede Bar bölümünü kapatıyor ve romantik objelerle süslüyoruz. Şahane bir manzarası olan bu kısma çıkan merdivenleri bile mumlar ve gül yaprakları ile donatıyoruz. Bir masa ayırtmayı ve evlenme teklifini bu güzel yerde baş başa yemek yerken yapmayı da tercih edebilirsiniz tabii. Kız Kulesi romantik bir teklif yapmak için son derecede uygun bir ortamdır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp