fbpx

Sinemada Evlilik Teklifi

, ,

İçinde ortak arkadaşların ve hatta yabancı insanların da yer aldığı amatör çekim videolarla aşk ilanında bulunmak ya da evlenme teklif etmek son dönemde çok yaygınlaştı. Elbette bu durumda biz kadınların ince düşünülmüş, romantik sürprizlere olan düşkünlüğümüzün de etkisi var. Ancak evlilik teklifi için bana el kamerasıyla çekilmiş amatör bir video yetmez diyorsanız sinemada evlilik teklifi fikrini mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Sinemada yapılacak bir evlilik teklifi organizasyonu

Elbette yaratıcılığa ve farklı sürprizler ortaya koymaya elverişli olacaktır. Örneğin yalnızca izlenecek film üzerinden bile sayısız varyasyona ulaşılabilir. Evlilik teklifinizi artık birer klasik haline gelmiş siyah beyaz romantik filmlerden birini izledikten sonra mı yapmak isterseniz? Yoksa bizzat sizin için özel olarak istediğiniz şekilde hazırlanmış bir videonun sinema perdesine yansıtılmasını mı? Bu videoda arkadaşlarınızın sevgilinize sizin onunla tanıştıktan sonra ne kadar değiştiğinizi, nasıl canlı ve mutlu olduğunuzu anlatan konuşmaları yer alabilir. Ya da tek başınıza partnerinize olan hislerinizi anlattığınız, zaman zaman birlikte çektirdiğiniz resimler ve kendi sesinizden okuduğunuz şiirlerle hazırlanmış bir görüntü kaydedebilirsiniz.

Bunun dışında sinemada evlenme teklifi sırasında yanınızda kimlerin bulunacağı da sizin isteğinize bağlıdır. Mesela bir alışveriş merkezinin sinemasının bir salonunu önceden belirleyip randevu alarak yalnızca sevgiliniz ve kendiniz için özel olarak kapatabiliriz. Ya da yine o saatler için özel olarak kiraladığınız bir salonda başta sevgiliniz olmak üzere sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve aile bireyle birlikte seçtiğiniz filmi izleyebilirsiniz.

Eğer bir sinema salonu kiralamak bütçenizi aşıyorsa; romantik dekorlarla süslenmiş, içinde baş başa oturup rahatça büyük bir ekrana ya da perdeye yansıtılmış olan görüntüleri izleyebileceğiniz bir oda dekore edebiliriz. Kararınızı ister bu tarz bir oda hazırlamak, ister bir sinema salonu kapatmak şeklinde verin; seçtiğiniz mekanı siz ve sevgiliniz için anlam ifade eden kalpler, çiçek yaprakları ve diğer süslerle dekore edebiliriz.

 Anlattığımız sürecin göze biraz yorucu göründüğünü biliyoruz. Ancak tüm hazırlık sürecini atlattıktan sonra sıra sinemada evlilik teklifi edeceğiniz saatlere geldiğinde sevgilinizin gözlerindeki şaşkınlık ve tarif edilemez mutluluğun harcanan tüm çabaya değdiğini göreceksiniz. Elbette siz de bu saatleri yorgunluk ya da kafa dağınıklığıyla uğraşmadan, tam anlamıyla tadına vararak geçirmek isterseniz evlenme teklifi konusunda profesyonel organizasyonlar hazırlayan ekibimize de bırakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27.11.2023

 


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp