fbpx

Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Verilir?

, ,

Bir hediyeyi güzel bir şekilde sunmak konusunda düşündünüz mü hiç? Sevgililer Günü hediyesi özenle seçilmeli ve özel bir şekilde takdim edilmelidir örneğin.

Aşkı ifade eden kırmızı bir gül güzeldir, mesela. Tek başına da güzeldir. Ama yanına yeşil yapraklı dallar eklenip, jelatine sarılıp bir kurdeleyle bağlandığı zaman bir başka güzel olur. Dekoratif bir kutunun içine yatırılıp tülle ambalajlandığı zaman bambaşka görünür.

Ya hem şık bir şekilde ambalajlanıp hem de muhatabına özel bir kostüm giymiş giymiş bir animatör tarafından takdim edilirse nasıl görünür?

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizin için hazırladığımız Sevgililer Günü hediyesi sunum şekli…

Siz hediyenizi seçiyorsunuz, biz sevgilinize sunuyoruz. Ne şekilde mi? Ne şekilde isterseniz, tabii ki. Müşteri her zaman haklıdır. Ama dilerseniz size bu konuda fikirler de verebiliriz.

Hediyeniz söylediğiniz saatte sevgilinizin evine, iş yerine veya okuluna teslim edilebilir örneğin. Veya ikiniz bir kafeteryada veya restoranda yemek yerken oraya getirilebilir.

Düşünün; ikiniz bir şeyler yiyip içerek sohbet ediyorsunuz ve sevgiliniz önünde sonunda kendisine bir hediye vereceğinizi umuyor, ona şık bir paket uzatacağınızı.

Ama o şık paketi kendisine siz uzatmayacaksınız. Kim uzatacak peki?

İsterseniz melek kostümü giymiş, dilerseniz sevgilinizin hayran olduğu bir karakterin kılığına bürünmüş olan bir animatör uzatacak. Animatörü dert etmeyin, onu biz ayarlayacağız. Siz sadece nasıl bir kostüm giymesini istediğinizi söyleyin, yeterli.

Bu arada, beyler; 14 Şubat bir süredir yapmayı hayal ettiğiniz sürpriz evlilik teklifi için ideal bir gün, farkında mısınız?

Bugün sevgilinize çifte bir mutluluk yaşatmak isterseniz Hayatımın Sürprizi ekibi olarak ona sürprizlerin en güzelini hazırlamanız için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Şahane bir ‘2’si 1 arada’ organizasyon hazırlamak bizim için (de) büyük bir keyif olur.

Sevgilinizin Sevgililer Günü hediyesi paketini açıp bir evlilik yüzüğüyle karşılaştığı zaman duyduğu mutluluğu fotoğraflamayı çok isteriz.

Onun mutluluk gözyaşlarıyla ıslanan yüzünü ikinize özel bir filmin içine hapsetmeyi de isteriz.

Böyle bir günü unutmanız mümkün değil elbette, biliyoruz.

Ama böyle özel anlarda yaşanan aksiyon ve heyecan yüzünden birçok küçük ama şahane detay gözden kaçabiliyor, bunu da biliyoruz.

Yine de fotoğraf ve video çekimleri isteğinize kalmış bir şey tabii. Olabilir de, olmayabilir de. Bu sizin gününüz, siz ne derseniz o.

Bize düşen, size sürpriz paketlerimizi tanıtmak, fikir vermek, fikirlerinizi değerlendirmek ve ortaya istekleriniz çerçevesinde 1. sınıf bir sürpriz organizasyon çıkarmak.

Büyük bir zevkle yaparız bunu.

Arayın, detayları görüşelim.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp