fbpx

Riva’da Aşk-ı Memnu Romantizmi

, , , , ,

Aşk – Memnu dizisinin Riva’daki taş ev sahnelerini seyrettiyseniz hatırlarsınız; Behlül ve Bihter bu evde gizli saklı buluşmuşlar ve bazen romantik, bazen de endişeli saatler geçirmişlerdi. İlk inşa edildiği zamanlarda kayıkhane işlevi gören, diziler ve video klipler için kullanılan bu dubleks suit tarzı ev sürpriz organizasyonlar, hafta sonu kaçamakları, balayı gibi amaçlarla da kiralanıyor. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak geçtiğimiz günlerde burada bir evlenme teklifi organizasyonu hazırladık. Aşk – ı Memnu’daki taş ev evlenme teklifi yapmak için ideal bir mekan gerçekten, bunu fotoğrafları görünce de anlayacaksınız. Bir yanda deniz, bir yanda bakir bir doğa; ortam ve manzara hem dinlendirici, hem de romantik, sessiz ve etkileyici.

Evi ve kumsalı süslemek, romantik bir ortam oluşturmak çok keyifli oldu bizim için.

Çiftimiz mekana kendi araçlarıyla geldiler. Buraya gelmek pek kolay değil, arzu eden müşterilerimiz için Vip araç temin edebiliyoruz. Hem evde, hem de kumsalda romantik masalar hazırladık. Evin içini ayrıca mumlarla, dekoratif aksesuarlarla, gül yapraklarıyla, boncuk dizileriyle süsledik. Zemine gül yapraklarıyla bir kalp çizip içine çiftimizin baş harflerini yazdık. Terası köpük harflerle yazılmış “Seni Seviyorum” yazısıyla ve balonlarla süslemeyi de ihmal etmedik. Kumsala kurduğumuz çardağın etrafında beyaz tüller dalgalanıyor, kumlar fenerlerin ışıklarıyla parlıyordu. Aşçımız ve Vip garsonumuz müşterilerimize hizmet etmek üzere hazırdılar.  Kemancımız da oradaydı ve çaldığı parçalarla ortamın romantizmini iyice perçinledi.

Kız arkadaşınıza Aşk – ı  Memnu’daki taş evde evlenme teklifi yaptınız mesela, ardından gece burada kalmanız ve sabahleyin denizi, gökyüzünü, dalgaları seyrederek muhteşem bir kahvaltı yapmanız da mümkün. Burayı sadece bir evlenme teklifi mekanı olarak düşünmeyin; doğum günleri, evlilik yıldönümleri, balayı gibi etkinlikler için de uygun bir mekan Riva’daki taş ev. Sevgilinizle, eşinizle “İkimiz baş başa birkaç gün geçirsek, şehrin gürültüsünden, iş stresinden uzakta biraz huzur bulsak” diye bir hayal kuruyorsanız bunun için de ideal bir ortam.

İstanbul güzeldir ama gürültüsüyle, trafiğiyle yorar sakinlerini. İnsan dolu dolu bir tatil yapacak zamanı yoksa şehirden fazla uzaklaşmadan ailesiyle, sevgilisiyle, birkaç arkadaşıyla keyif ve huzur dolu saatler, bazen de bir gece geçirme ihtiyacı duyar. Veya gün olur, sevdiği birine özel bir yerde çok özel bir sürpriz yapmak ister. Aşk – ı Memnu’nun taş evi İstanbul civarında bu tür şeyler için bulabileceğiniz en bakir, en güzel yerlerden biri. Orada geçireceği zamanlar için özel hizmetler, sürprizler ve süslemeler isteyenlere gelince; biz her zaman yardıma hazırız. Size bir telefon mesafesindeyiz, arayın, detayları konuşalım. İşte telefonumuz:

0533 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp