fbpx

Kumsalda Evlilik Yıldönümü

Yıldönümleri evli çiftlerin hayatındaki en önemli günlerden biridir. Çiftler evlendikleri günü birbirlerine hediye almak, sürpriz jestler yapmak, romantik bir gezi veya organizasyon planı hazırlamak gibi yollarla kutlarlar. Bu gibi şeyler ilişkiyi güçlendirir, taraflara sevildiklerini ve değerli olduklarını bir kere daha hissettirir. Evlenme yıldönümü için yapılabilecek birçok şeyden biri de güzel bir kumsalda evlilik yıldönümü organizasyonu hazırlatmak ve profesyonel eller tarafından hazırlanmış romantik, şık kutlama dekorunun tadını çıkararak unutulmaz birkaç saat geçirmektir. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizin için mükemmel bir yıldönümü dekoru hazırlayabiliriz. İşte bu konuda yapabileceklerimiz:

Kumsalda Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

*Deniz kenarına kurulmuş etrafı tüllerle çevrili, altında bir masa olan bir çardak veya altına alçak bir masa kurulmuş, etrafına tül sarılı direkler yerleştirilmiş bir yer sofrası ile sahilde romantik piknik ortamı

*Masanın şık bir örtü, yemek takımları, mumlar, şamdanlar ve aksesuarlarla dekore edilmesi

*Masanın isteğinize göre seçilmiş atıştırmalık ve içeceklerle donatılması

*Büyük çardağın çevresinin fenerler, meşaleler ve mumlarla süslenmesi

*Çardağa giden yola kırmızı halı serilmesi

*Ses bombasıyla istediğiniz parçaların çalınması

*Amatör fotoğraf ve video çekimleri

Kumsalda evlilik yıldönümü organizasyonlarına bunların dışında canlı müzik, yıldönümünüzü kutlayacağınız yere özel bir amaçla getirilmeniz, çekimlerin profesyonel arkadaşlarımız tarafından yapılması gibi ekstralar da ekleyebiliyoruz.

Birbirinize aldığınız hediyelerin veya çiçeklerin sürprizli, özel bir şekilde takdimi konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Tam anlamıyla romantik bir organizasyon hayal ediyorsanız havanın karardığı saatleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu saatlerde büyük çardağımızın çevresi kumların üzerine dizdiğimiz fenerlerin ve yıldızların ışığı altında bir masal diyarı gibi görünüyor.

Yıldönümünüzü eşinizle birlikte sakin, huzurlu, romantik saatler yaşayarak geçirmek istiyorsanız sizin için böyle bir ortam hazırlamak bizim için büyük bir keyif olur.

Mutluluğunuzu paylaşmaktan, aşkınızın tazelendiğine tanık olmaktan ve bu özel anlarınızı fotoğraflar ve videolarla ölümsüzleştirmekten onur duyarız.

Hayat hızlı ve yorucu bir şekilde akıp gidiyor. Bu hızlı akışın içinde sevdiklerimize zaman ayırmayı, onları mutlu etmeyi, onlarla birlikte mutlu olmayı, güzel sürprizler yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor.

Evlenme yıldönümünüz eşinize unutulmaz bir sürpriz yapmanız için mükemmel bir fırsat olabilir. Bu fırsatı kaçırmayın.

Biz, birlikte muhteşem saatler geçirmeniz için yardımcı olmaya hazırız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp