fbpx

Kız Kulesinde Evlenme Teklifi

, , ,

Müstakbel eşinizle birlikte kuracağınız yuvanın ve beraber inşa edeceğiniz hayatın ilk adımı.. Evlilik teklifinizi İstanbul’un en eski yapılarından biri olan tarih ve romantizmi bütünleştiren Kız Kulesi’nde yapmaya karar verdiniz. Başarılı seçiminizden dolayı sizi tebrik ederiz.

Ancak Kız Kulesi’nde evlilik teklifi yapmaya karar vermek, hayal gibi bir gece yaşamanızı garantiye almak için yeterli olmayabilir. Bu özel gecenin hiçbir aksilik olmadan, tam da hayal edildiği gibi kusursuz biçimde yaşanmasını istiyorsanız, evlilik teklifi konusunda uzman bir organizasyon şirketiyle anlaşmak yapılacak en doğru şeydir. Böylece size pek çok paket program sunulacak. Siz de rezervasyon, bağlantı kurma, gerekli ayarlamaları yapma gibi işlerle yormadan seçiminizi yapabilirsiniz. Hem de bu paket programlarda yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklik ve eklemeleri belirterek evlenme teklifinizi size ve partnerinize özel hale getirebilirsiniz. Hayatımın Sürprizi olarak bu önemli organizasyonda yanınızda olmaktan ve her şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmesini sağlamaktan onur duyarız.

Kız Kulesi’nde evlenme teklifi etmek için seçilebilecek en uygun yerlerden biri Kuledebar’dır.

Kulenin en üst katına kurulmuş olan bu barda, muhteşem bir deniz manzarasını izleyeceksiniz. Burada çeşitli şaraplar olmak üzere özel ve lezzetli içkilerin servisi yapılmaktadır. Kısaca eğer evlenme teklifi yaparken sevgilinizle baş başa olabileceğiniz romantik bir ortam arıyorsanız, Kuledebar’ın sizin için arzu ettiğiniz süre boyunca kapatılması ve yalnızca size hizmet edilmesi eminiz çok hoşunuza gidecektir.

Kulenin içinden bara doğru çıkarken yolunuzu aydınlatacak mumlar, etrafa yerleştirilecek gül yaprakları ve romantik ışıklandırmalarla olağanüstü bir atmosfer hakim oluyor. Sonra Kuledebar’da sizi isteğiniz doğrultusunda hazırlanıp süslenmiş mükemmel bir masa karşılar. Masanın tam üstüne ya da yukarı çıkarken kullandığınız yola içinde isimlerinizin baş harflerinin ya da arzu ettiğiniz başka bir şeyin yazılı olduğu büyük bir kalp yerleştirilebilir. Ayrıca Kız Kulesi’nde evlilik teklifi sırasında barın denizi olduğu gibi gören masalarından birinde yemeklerinizi yer ya da içkilerinizi yudumlarken sizin için kiralanmış bir yattan istediğiniz cümleleri içeren bir afiş açılabilir. Teklifin ardından seçtiğiniz yüzük ise sevgilinize yemek masasında ya da kuleden ayrılıp kıyıya çıkıldığında melek kostümü giymiş bir animatör tarafından teslim edilebilir. Teklifinizi yaptığınız anda göğe salınacak uçan balonlar, dilek fenerleri veya patlayan volkanlar da cabası. Yalnızca gözde canlandırıldığında bile insanı heyecanlandıran bu tarz bir evlilik teklifi organizasyonu bir de hayata geçtiğinde hayal edilemeyecek kadar güzel ve anlamlı olacaktır. 


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp