Kız Kulesi’nde Evlenme Teklifi

, ,

İstanbul’da evlenme teklifi yapmak isteyenlerin çok tercih ettiği mekanlardan biridir Kız Kulesi. Ayrıca düğünler ve davetler için de sık kullanılır. Efsaneleriyle de ünlü olan bu 2500 yıllık yapının havası, tarihi dokusu ve muhteşem manzarası evlilik teklifleri için çok uygun bir mekan olmasına yol açmıştır. Kız arkadaşınıza Kız Kulesi’nde evlilik teklifi yapmayı düşünürseniz Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizin için muhteşem bir ortam hazırlayabiliriz. Mekanda daha önce yaptığımız organizasyonlara dayanarak şunu vaat edebiliriz: Sevgiliniz burada aldığı evlenme teklifini hayatı boyunca unutmayacak.

Kulenin en üst katında yer alan Kuledebar olağanüstü güzellikteki manzarasıyla İstanbul’un baş başa romantik saatler geçirmek isteyen çiftler için en uygun yerleri arasındadır ve biz de organizasyonu burada gerçekleştiriyoruz. Çiftlerimiz için cam kenarında romantik ve zevkli bir masa süsleme çalışması yapıyor, zemini gül yaprakları ve mumlarla donatıyoruz. Romantizm denince akla gelen ne varsa kullanıyoruz fakat rastgele bir şekilde değil, neyi nereye koyacağımızı ince ince düşünerek. Bu özenli çalışmanın sonucunda ortaya göz kamaştırıcı güzellikte bir ortam çıkıyor. Bu ortama bir de nefes kesici bir İstanbul manzarasını ekleyin. Zaten güzel ve etkileyici olan, bir hikayesi olan bir mekan ve zevkli bir mekan süsleme çalışması bir araya gelince ortaya göz kamaştırıcı bir görünüm çıkmaması mümkün mü? Evet, Kız Kulesi’nde evlenme teklifi organizasyonlarımız gerçekten mükemmel oluyor.

Organizasyon sırasında masaya arzu ettiğiniz tarzda yiyecek ve içecekler servis ediliyor. Servis bir Vip garson tarafından yapılıyor. İsterseniz dilediğiniz parçaların banttan yayınlanmasını sağlıyor, canlı müzik tercih ederseniz bir kemancı veya gitarist getiriyoruz. Size ise saten ve organze kumaşlar giydirilmiş rahat sandalyelere oturarak kristal mumluklar, taşlar, minik kalplerle süslenmiş masanızda bir yandan İstanbul’u seyredip bir yandan tatlı tatlı sohbet etmek kalıyor.

Aldığınız yüzüğün kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” diyeceğiniz zaman masaya getirilmesini istiyorsanız bunu da yapıyoruz, üstelik yüzük iç iç geçmiş kalp biçimli kırmızı kutuların içinde geliyor. Kuledebar’ın bir köşesine köpük harflerle “Seni seviyorum” yazıyor, zemine gül yapraklarıyla bir kalp çiziyoruz. Bu kalbin ortasında da isimlerinizin baş harfleri yer alıyor. Kulenin içinden bara çıkan merdivenin basamaklarını da gül yaprakları ve mumlarla süslüyoruz.

Kız Kulesi’nde evlilik teklifi portföyümüzdeki sürpriz paketlerden sadece bir tanesi.

Diğer alternatiflerin bir kısmını aşağıda görebilirsiniz:

*Kumsalda evlenme teklifi

*Teknede evlenme teklifi

* Sapphire’de evlilik teklifi

* Sinemada / tiyatroda evlenme teklifi

* Sokakta evlilik teklifi

* İlan – aşk organizasyonları

* Beni affet organizasyonları

* Doğum günü organizasyonları

* Evlilik yıldönümü kutlamaları

* Evlenme teklifi videoları

* Ev / otel odası süsleme


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp