fbpx

Kişiye Özel Senaryolar

, , ,

 Sitemizi dolaşırken sürpriz evlilik teklifi konusunda birbirinden farklı ve özel pek çok seçenekle karşılaştınız. Ancak Hayatımın Sürprizi ekibi olarak biz sınırlardan fazla hoşlanmıyoruz. Sizlere sunduğumuz seçenekleri yine sizin katkılarınızla daha güzel hale getirmeye can atıyoruz. Kişiye özel senaryolar paketlerimiz de tam olarak buna hizmet ediyor. Sunduğumuz hizmetleri inceleyerek seçtiğiniz bir evlenme teklifi paketini kendi isteklerinize göre değiştirip geliştirmek istemez misiniz? Ya da tamamen kendi yaratıcılığınızla ortaya koyduğunuz bir planı gerçeğe dönüştürmeyi? Eğer cevabınız evetse, bizler hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve evlilik teklifi organizasyonu konusunda ihtiyacınız olan her şeyi karşılamak için buradayız.

Kişiye özel sürpriz senaryolar paketlerimiz

Bu organizasyonlarımız sizler için olduğu kadar bizler için de bir soru işareti olma özelliği taşıyor. Çünkü biz bu paketlerde standart olarak sunduğumuz sürpriz evlenme teklifi paketlerimizi iyileştirecek eklemeler yapıyoruz. Belki de hiç denemediğimiz yeni organizasyon biçimleriyle tanışmak istiyoruz. Bu sayede kalıplara sığmayı sevmeyen, kendisi ve sevgilisi için hayatlarının en önemli anlarından biri olacak bu olayı özel istekleri doğrultusunda şekillendirip, mükemmelleştirmek isteyen kişileri memnun etmeyi planlıyoruz. Unutmayın ki bizim en büyük mutluluğumuz yağacağınız evlilik teklifinin sizin ve sevgilinizin gözlerinde yaratacağı o sevgi dolu ışıltıyı görmek.

Hiç sevgilinize denizin orta yerine demirlemiş bir yatta, etrafınız bakmaya doyamadığınız muhteşem bir manzarayla çevriliyken ay ışığı altında sürpriz evlenme teklifi yapmayı hayal ettiniz mi? Ya da ikiniz için özel olarak kapatılıp düzenlenmiş bir kumsalda onu bu yola birlikte çıkmaya davet etmeyi? O halde kişiye özel senaryolar paketimiz tam size göre. Bu paketimiz sayesinde hayalini kurduğunuz o özel yat sizin için en yakın marinadan demir alabilir ya da o kumsala giden kırmızı bir halı önünüze serilebilir. Seçtiğiniz mekana içinde sizin ve sevgilinizin isimlerinizin ya da baş harflerinizin yazılı olduğu kalp şeklinde dekorasyonlar yerleştirilmesi, yere mumlar ya da özel lambalarla isimlerinizin yazılması, tüm organizasyon boyunca profesyonel şarkıcıların dilediğiniz enstrüman ve şarkılarla size eşlik etmesi ve sevgiliniz teklifinizi kabul ettiği an sizler için volkanların patlaması ya da başlarınızdan aşağı gül yaprakları ve konfetiler yağması da cabası. Kısacası hayat boyunca bir kez yaşayacağınız bu özel an için sizin aklınızda ne varsa, onu gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz.  


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp