fbpx

İstanbul’da Evlenme Teklifleri

, , ,

Evlilik teklifini evde yapmak, ortam uygun bir şekilde süslenip hazırlandığı takdirde, güzel bir fikirdir. Bunu kendi olanaklarınız da yapabilirsiniz elbette. Size bu konuda birkaç tavsiye verelim: Öncelikle evin ve özellikle de süsleyeceğiniz kısımların temiz olduğundan emin olun. Ortamı süslemek için mumlar, çiçekler, balonlar ve dekoratif aksesuarlar kullanabilirsiniz. Süslemeyi abartırsanız ortaya rüküş, gözü yoran bir görünüm çıkabilir; bunun olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu konuda kendinize güvenmiyorsanız bu işlerden anlayan bir arkadaşınızdan yardım alabilir veya internet ortamındaki görsellere bakabilirsiniz. Masa hazırlayacaksanız üstüne güzel ve temiz görünümlü, birbiriyle uyumlu malzemeler koyun. Yiyecek ve içeceklerin partnerinizin seveceği şeyler olmasına dikkat edin, hatta özellikle en sevdiği şeyleri koyarsanız daha da iyi olur. Müzik çalacaksanız parçaları özenle seçin. Sevgilinizin sevdiği veya ikiniz için özel bir değeri olan şarkılar olabilir, romantik, güzel şarkılar olabilir.

İstanbul ve yakın çevresinde yaşayan beyler; sevgilinize kentin gördüğü en güzel evlilik tekliflerinden birini mi yapmak istiyorsunuz?

Öyleyse İstanbul’da evlenme teklifleri organize eden bir firmayla görüşmelisiniz ki biz tam olarak öyle bir firmayız. Ekip olarak İstanbul’u da; İstanbul’un caddelerinde, sinemalarında, kumsallarında, evlerinde, seçkin ve şık mekanlarında sürpriz evlilik teklifi organizasyonları hazırlamayı da seviyoruz. Sinema salonlarında gizli çekimler için saklanmaya, müşterilerimiz için kapattığımız kumsalları fenerlerle donatmaya, üstünde mum ışıklarının dans ettiği romantik masalar hazırlamaya, evlerin veya otellerin odalarını büyülü ortamlara çevirmeye bayılıyoruz.

İstanbul evlilik teklifi yapmak isteyenlere pek çok mekan, pek çok olanak vadeden bir şehir. Restoran bölümü de olan tarihi yapılar, saraylar, köşkler; Kız Kulesi gibi denizin ortasındaki romantik mekanlar, Marmara Denizi, şehrin 2 yakasını bağlayan Boğaz Köprüsü, Sapphire gibi modern tarzda yüksek binalar, dalgaların okşadığı kumsallar, enerjik ve kalabalık caddeler derken romantik bir evlilik teklifi için kullanılabilecek öyle çok mekan var ki. İstanbul’da evlenme teklifleri hazırlayan bir ekip olarak iş tecrübemiz arttıkça yeni yerler, yeni olanaklar keşfediyor ve keşiflerimizi projelerimizi geliştirmek, organizasyonlarımızı zenginleştirmek için kullanıyoruz.

İstanbul dışında yaşayan ama teklifinin İstanbul’la bağlantılı olmasını isteyen veya bizden renkli ve hareketli bir evlilik teklifi videosu talep eden müşterilerimize gelince; İstanbul dile geldi temalı çalışmamız onlara hitap edecektir. Bu çalışma için notlarımızı çantamıza koyuyor, makinelerimizi omzumuza asıyor ve şehrin İstiklal Caddesi gibi popüler, kalabalık caddelerinden birinde çekime çıkıyoruz. Ve sizin verdiğiniz bilgilerden hareketle hazırladığımız senaryoyu parçalar halinde her yaştan, her milletten insanlara söyletiyoruz. Birçok kişi bizi kırmıyor ve böyle hayırlı bir iş için aracı olmayı memnuniyetle kabul ediyorlar. Böylece ortaya arka planında İstanbul’un, ön planında sizin duygularınızı ve teklifinizi ifade eden insanların yer aldığı çok sempatik, çok dinamik bir video çıkıyor.

Aklınızda nasıl bir şey var acaba? Denizin kıyısına kurulmuş romantik bir çardağın altına kurulmuş, özenle süslenmiş 2 kişilik bir masa? Çırağan Sarayı’nda veya Kız Kulesi’nde etrafı romantik detaylarla donatılmış bir masa? Kız arkadaşınızla gittiğiniz sinemada, film arasında beliren bir teklif videosu? İstanbul sokaklarında bir barkovizyon gösterisi veya sevgilinizin attığı her adımda farklı bir sürprizle karşılaştığı bir sokak organizasyonu? İstanbul’da evlenme teklifi yapmak isteyenler için çok alternatifimiz var, siz sadece hangisini istediğinize karar verin.

Güncellendi: 15.01.2018


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp