fbpx

İstanbul Kumsalda Evlenme Teklifi

, ,

‘Aşkıma öyle bir gün yaşatmalıyım ki her zaman gözleri parlayarak anlatsın. Öyle bir teklif yapmalıyım ki ne zaman bundan söz edecek olsa “Yaşadığım bu şey hayatımın sürprizi idi” desin. Çünkü onu çok seviyorum, ömrümü onunla geçirmek istiyorum. Çünkü o bunu hak ediyor.’

Kız arkadaşınız için böyle güzel şeyler düşünüyorsanız mutlaka İstanbul kumsalda evlenme teklifi paketlerimizi gözden geçirmelisiniz. Zira o paketlerde sevgilisine unutulmaz ve romantik bir evlilik teklifi yapmak isteyen beylerin hayallerini gerçekleştirecek çok şık detaylar yer alıyor. Ne gibi mi?

Bakın şunlar gibi:

*Akşam saatleri, hava kararmış. İkiniz için kapattığımız kumsal muhteşem görünüyor. Tam bir yıldızların altında evlenme teklifi yapma mekanı. Dalgalar sahile tatlı tatlı vuruyor, uzaklarda şehrin ışıkları, gemilerin ışıkları ve etrafta, kumsalın üstünde bizim sağladığımız mum ışıkları.

*Sizin için hazırladığımız romantik ortama giden yola bir kırmızı halı seriyoruz. Etrafı fenerler ve meşalelerle donatılmış bir halı bu. Siz halının üstünde sahile doğru yürürken dilerseniz bir müzisyen ikiniz için romantik parçalar çalıyor.

*Halının bittiği noktada özene bezene kurduğumuz çardak başlıyor. Açık renkli tülleri karanlıkta kelebekler gibi uçuşan güzel bir çardak. Ve altında bir masa, ama ne masa! Sandalyeleri giydirilmiş, örtüsü serilmiş, üstüne pırıl pırıl bir servis takımı ve dekoratif aksesuarlar yerleştirilmiş. Ne içmeyi tercih ediyorsanız ona göre ayarlanmış bardaklarınız ışıl ışıl. Fakat bardakların ışıltısı ortamı aydınlatmak için yeterli değil tabii. Yıldızlar epey yukarıda, şehrin ve sahildeki mekanların ışıkları da uzaklarda. Bu yüzden yerlere karanlığı delen ve romantik havayı vurgulayan mumlar, fenerler, meşaleler yerleştirmişiz.

*Masanızda bulunacak, gelip gidecek yiyecek ve içecekleri beachin restoranından temin ediyoruz. Özel istekleriniz varsa ayrıca yerine getirmeye çalışıyoruz.

*İstanbul kumsalda evlenme teklifi organizasyonlarımız sırasında size bir Vip garson hizmet ediyor. Sessiz, şık ve nazik bir insan kendisi; görevini titizlikle yapıyor.

*Teklifinizi yaparken yüzüğü cebinizden çıkarmak mı istersiniz yoksa farklı bir şekilde getirilmesini mi? Kalp şeklindeki kutuların içine koyulmuş olarak mesela. İkinci yolu tercih ederseniz yardımcı olabiliriz.

*Tekliften sonra volkanların patlamasını, başınızdan aşağıya gül yaprakları serpiştirilmesini, kız arkadaşınıza bir buket çiçek veya bir sürü kalp formunda balon takdim edilmesini ister misiniz? Evet, bunları da yapabiliriz tabii ki.

*Bu şahane akşamın detaylarını fotoğraflar ve videolarla ölümsüzleştirmek istersiniz herhalde. Çekimler amatör mü olsun yoksa profesyonel mi? Bizim için ikisi de mümkün. Siz nasıl isterseniz.

*Kumsalda evlenme teklifi paketlerimiz hakkında telefonla bilgi almak mı istiyorsunuz? Tabii ki, işte telefonumuz:

(0533) 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp