fbpx

İstanbul Dile Geldi

, , , , ,

İstanbul; binlerce yıllık tarihi, doğal güzellikleri, yaşanmışlıkları ve hikayeleriyle dünyanın en büyüleyici şehirlerinden biridir. İstanbul’a yerli veya yabancı turist olarak gelenler bu muhteşem şehri övmekle bitiremezken, hayatını bu bölgede geçirenler şehrin güzelliklerini maalesef çoğunlukla es geçerler. Şöyle bir düşünün, yeni işinize arabayla gidip gelirken her gün karşılaştığınız Boğaz manzarasının ne kadar farkındasınız? Yoksa bu harika atmosferi doya doya yaşayacağınıza saatlerinizi trafiğe ve şehrin kalabalığına lanet ederek mi geçiriyorsanız? Açıkça söyleyelim ki eğer ikinci grupta yer alıyorsanız hem yaşadığınız şehre, hem de kendinize büyük haksızlık ediyorsunuz. Ancak İstanbul dile geldi isimli sürpriz organizasyonu paketimiz sayesinde hem çok geç olmadan kaçırdığınız güzellikleri yakalayabilir, hem de onları sevdiğiniz kişiyle paylaşma imkanı bulabilirsiniz.

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen evlenme teklifi videoları eminiz sizin de dikkatinizi çekmiştir. İnsanların sevdikleri kişiye evlilik teklifi etmek veya duygularını açmak için genellikle amatör olarak hazırladıkları bu videolar artık hemen her yerde karşımıza çıkıyorlar. Ancak yaygınlaşmış olması bu yöntemin orijinal bir sürpriz evlilik teklifi aracı olarak kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Hayatımın Sürprizi ekibi evlilik teklifi organizasyonu paketleri arasında bulunan İstanbul dile geldi ile size tam da bunu vaat ediyor.

İstanbul Dile Geldi

Sizin sevgilinizi mutlu etme isteğinizle bizim sizleri memnun etme arzumuz birleşiyor. Ve  böylece İstanbul’un sıcakkanlı insanlarının gönüllü ve içten destekleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu sürpriz evlenme teklifi planının esası şöyle. Sevgilinize olan duygularınızı ve dilerseniz evlenme teklifinizi İstanbul’un dört bir yanından insanların bir video kameranın karşısında dile getirmelerine dayanıyor. Bu kişilerin kimler olacağı ve neler söyleyecekleri ise tamamen sizin isteğinize bağlı. Dilerseniz ne sevgilinizin, ne de sizin tanıdığınız kişiler olabilir. Öğrenciler, esnaflar, turistler ve benzeri daha birçok insan sevgilinize yazdığınız bir şiirin ya da aşk mektubunun parçalarını okuyabilirler. Bu videonun arasına içinde sizin de bulunduğunuz görüntüler ekleyebileceğimiz gibi yalnızca yakın çevrenizden ve ailenizden insanların yer aldığı ancak yine İstanbul’un birbirinden farklı mekanlarında çekilmiş romantik bir evlilik teklifi videosu da hazırlayabiliriz. Bu noktadaki tercihinizi belirledikten sonra size düşen tek şey videoda okunmasını istediğiniz şiir veya mektuba, söylenmesini istediğiniz şarkıya ya da dillendirilmesini istediğiniz özel cümlelere karar vermek. Bu romantik sürprizin geri kalan kısmı için bize güvenebilir ce sevdiğinizi kişiyi mutlu edecek olmanın verdiği keyifle baş başa kalabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp