fbpx

İlginç Evlilik Teklifleri

,

Sonunda o kararı verdiniz öyle mi, kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” diye soracaksınız. Ama bunu nasıl bir ortamda, ne şekilde sorsanız acaba? Gerçi o sizi seviyor ve ne şekilde gelirse gelsin mutlulukla karşılayacaktır bu teklifi. (Siz de teklifi kendinizden, şartlarınızdan, duygularınızdan ve ondan emin olduğunuz zaman yapmalısınız tabii.) Ama sağdan soldan duymuşluğunuz var, insanlar ilginç evlenme teklifleri yapıyorlar ve ortaya unutulmaz anılar arasında yer alacak görüntüler çıkıyor. Siz de böyle bir şey yapsanız? Zor olur mu ki? Yo, Hayatımın Sürprizi ekibi sayesinde hiç zor olmaz ve gayet de güzel olur. Yeter ki siz amatör ruhlu profesyonellerden oluşan ekibimize ne istediğinizi söyleyin. Bundan emin değil misiniz?

E, biz yardımcı olalım o zaman

Kız arkadaşınızda uçak fobisi, yükseklik korkusu falan var mı? Yoksa helikopterle evlenme teklifi organizasyonumuz aradığınız ilginç evlenme teklifi alternatifi olabilir. Sevgilinize teklifinizi havada iken veya piste indikten sonra yapabilirsiniz, bizim 2 durum için de planlarımız var.

Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki nostaljik tramvayda evlenme teklifi yapma fikrine ne dersiniz? Bu organizasyon için baya bir emek sarf ediyoruz. Örneğin caddedeki sesleri bastırmak için özel bir ses sistemi kuruyor, tramvaya sizin fotoğraflarınızla giydirilmiş ekstra bir vagon ekletiyor, herhangi bir sorun çıkması ihtimaline karşı güvenlik görevlisi tutuyoruz. Ayrıca tramvayın içini süslüyor, müzisyenler ve dansçılar ayarlıyoruz. Sonuç mu? Kız arkadaşınıza gerçekten unutulmaz bir evlilik teklifi yapmış oluyorsunuz.

Yunuslarla evlenme teklifi organizasyonumuz yunus gösterilerinin yapıldığı bir salonda gerçekleşiyor. Gösteri sırasında bir oyun için gönüllü oluyorsunuz. Önceden ayarlanmış şekilde özellikle çağrıldığınız bu oyun gereği yunuslardan biri kız arkadaşınıza üstünde evlenme teklifi sözleri yazan bir not takdim ediyor. Notun sonundaki soruyu okumasından sonra salonda size özel bir şarkı çalıyor ve izleyicilerin alkışları arasında yüzüğü uzatıp teklifinizi yapıyorsunuz.

Portföyümüzdeki ilginç evlenme teklifleri listesinde yer alan alternatiflerden biri de dronla evlenme teklifi. Havadan çekim yapmak için sıklıkla kullanılan, uzaktan kumandayla idare edilebilen bu hava aracıyla yapacağınız teklif sevgilinizle dışarıda yürüdüğünüz veya bir mekanda zaman geçirdiğiniz sırada gerçekleşiyor. Organizasyon için önce çevredeki diğer insanlarla beraber kız arkadaşınızın da dikkatini çekecek olan ve bir sürprizin yaklaştığını belli eden bir afiş açıyoruz. Herkes o sırada nasıl bir aksiyon olduğunu ve sürprizin muhatabını merak ederken bir dron geliyor ve almış olduğunuz yüzüğü getiriyor. O sırada üstünde “Benimle evlenir misin?” yazan bir afiş daha açılıyor. Bu aşamada teklifinizi yapıyorsunuz, ekip arkadaşlarımız da üstünüze gül yaprakları serperek, konfetiler patlatarak ortamı daha renkli bir hale getiriyorlar.

Kişiye özel evlilik teklifi organizasyonlarımızdan da söz edelim biraz.

Bu tip organizasyonları bize kız arkadaşınızın özellikleri ve tarzı, ortak anılarınız gibi konularda verdiğiniz bilgilere dayanarak sizinle beraber, sizin hayallerinizi de dikkate alarak hazırlıyoruz. Bu bilgiler ışığında sizin için İstanbul’da anlaşmalı olduğumuz şık ve romantik mekanlardan birinde ikinize özellikle hitap edecek, sevgilinizin kalbini tam 12’den vuracak tarzda bir teklif programı hazırlıyoruz. Çalınacak parçalardan ikramlıklara, 1. sınıf bir servis elemanından ortamın süslenme tarzına kadar her detayı hesaplıyor ve yaşadığınız sürece unutamayacağınız bir ortam oluşturuyoruz.

Sizin için yapabileceğimiz şeyler konusunda daha fazla bilgi almak ister misiniz? O halde aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz:

0533 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp