fbpx

Evlilik Yıldönümünde Sürpriz Teklif

Emrah, 10 yıl önce Sibel’le birlikte bir yuva kurmayı istediğinde ona evlenme teklif yapmış, fakat bu Sibel’in hayal ettiği tarzda bir teklif olmamıştı. Yıllar sonra bu durumu telafi etmek istedi ve eşine evlilik yıldönümünde sürpriz teklif yaptı. İstanbul’da sürpriz organizasyonlar konusunda uzman olan Hayatımın Sürprizi ekibinin özenle ve keyifle organize ettiği olaylar sokakta başladı ve teknede geçirilen romantik saatlerle sona erdi.

Evlilik Yıldönümünde Sürpriz Teklif Organizasyonu

Eşi Emrah’ın onuncu evlilik yıldönümleri için bir şeyler planlamasını bekleyen ama nasıl bir sürprizle karşılaşacağından haberi olmayan Sibel, sokakta yürürken önce melek kostümü giymiş bir genç kızla karşılaştı. Onun verdiği kalp şeklindeki kutuyu açtığında eşinin yazdığı, gül yapraklarının arasına koyulmuş bir not gördü. Emrah, meleği takip etmesini istiyordu.

Beraber yürürlerken karşısına birçok sürpriz çıktı: Organizasyon ekibinin özel tasarım tişörtler giymiş, ellerinde kalp şeklinde balonlar taşıyan, yüzlerine Sibel -Emrah görünümlü maskeler takmış çalışanları ve bir sokak çalgıcısı gibi. Ona verdikleri puzzle parçalarını ve küçük hediyeleri elindeki kutunun içine koydu.

Daha sonra kırmızı renkli, büyük bir kutunun üstündeki puzzle’ı tamamladığında ortaya ikisinin yüzleri çıktı. Bu sırada Emrah da yanındaydı.

 

Bu sürprizlerle dolu, keyifli organizasyon büyük kırmızı kutunun kapağının açılması ve içinden çıkan yine kırmızı renkli, kalp şeklindeki balonların gökyüzüne uçmasıyla devam etti. Ama Emrah’ın ekip arkadaşlarımızla beraber ince ince planladığı evlenme yıldönümünde sürpriz teklif organizasyonu henüz bitmemişti.

Kutunun önünde uzanan kırmızı halının diğer ucunda üstünde “Benimle evlenir misin?” yazan bir afiş açıldı. Emrah diz çöktü ve aldığı yüzüğü uzatarak 10 yıllık eşine bu soruyu bir kere daha sordu. Ve bir kere daha “Evet” cevabını aldı.

Bu güzel gün burada bitecek miydi? Hayır, Emrah o gün eşini güzel sürprizlere doyurmaya kararlıydı. Sırada bir de tekne organizasyonu vardı.

Tekliften sonra kendileri için kiralanıp dekoratif aksesuarlarla, mumlarla süslenmiş, içine şık bir masa kurulmuş bir tekneye geçtiler. 1 saatlik turdan sonra bindikleri yerde tekneden indiler.

İstanbul’da evlilik yıldönümü ve evlenme teklifi organizasyonları alanında yaklaşık 10 yıllık tecrübesi olan bir organizasyon şirketi olarak sevgilinize veya eşinize romantik, eğlenceli, unutulmaz bir sürpriz yapma hayalinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyarız. Web sitemizde gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla ilgili makaleler, fotoğraflar ve videolar görebilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp