fbpx

Evlenme Teklifi Videosu Hazırlamanın Püf Noktaları

, , ,

Kız arkadaşınıza video aracılığıyla güzel bir sürpriz evlilik teklifi yapmayı planlıyorsanız etkileyici bir evlenme teklifi videosu hazırlamanız gerekir. Bu videoyu ona evinizde veya bir otel odasında izletebilir, imkanlarınıza ve bağlantılarınıza göre bir sinema salonunda veya farklı dış mekanlarda yayınlanmasını ayarlayabilirsiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizin için profesyonel bir video hazırlayabilir ve bunu organizasyonun türüne göre değişik ortamlarda izlemenizi sağlayabiliriz. Veya sizin hazırladığınız parça videoları montajlayıp müzik ekleyebiliriz. Bu videoları hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Aşağıda size bu konuda yol gösterecek bilgiler bulabilirsiniz.

*Kullanabileceğiniz en kaliteli cihazı kullanarak net görüntüler elde etmeye çalışın. Bu konuda yetenekli değilseniz çevrenizde size yardımcı olabilecek biri olup olmadığına bakın.

*Duygularınızı anlatan cümleler hazırlayın ve kendinizi bunları söylerken videoya çekin veya çektirin. Bu sırada şiir, hatta şarkı söyleyebilirsiniz. Bunların amacınıza uygun şeyler olması gerekiyor tabii.

İnternette size ilham verecek evlenme teklifi sözleri bulabilirsiniz. Fakat bunlardan da ilham alarak kendi cümlelerinizi oluşturmanız daha iyi olur. Tanışma hikayenizi, ilk buluşmanızı, beraberce yaşadığınız güzel bir şeyi veya aştığınız bir zorluğu hatırlatan cümleler kız arkadaşınızın hoşuna gidecektir. Güzel ve etkili cümleler kurabilme becerinize güvenmiyorsanız bu konuda iyi olan bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Siz düşüncelerinizi ve duygularınızı söylersiniz, o da bunları düzenler, güzelleştirir ve böylece ortaya iyi bir metin çıkar.

*Arkadaşlarınıza, akrabalarınıza kız arkadaşınıza duyduğunuz aşkı ifade eden, onu teklifinize “Evet” demeye teşvik eden cümleler söyletin. Bunları siz çekebilirsiniz veya kendileri çekip size gönderebilirler. Günümüz teknolojisinin sağladığı imkanlar sayesinde sizden çok uzakta yaşayan tanıdıklarınız bile bunu yapıp videoyu kısa sürede size ulaştırabilirler.

*Çekimlerinizi açık ve / veya kapalı alanlarda yapabilirsiniz. Kalabalık bir caddede dolaşıp tanımadığınız insanlardan videonuza katkı yapmalarını rica edebilirsiniz. Bunu sizin için biz de yapabiliriz. İstanbul Dile Geldi videolarımız gerçekten güzel oluyor. Bu tip videoları hazırlamak için bize verdiğiniz bilgilere, aktardığınız duygulara dayanarak bir metin hazırlıyor ve bu metni, parçalar halinde, İstanbul’un işlek caddelerinden birinde gezen insanlara ve gruplara söyletiyoruz. Montaj işini tamamladığımız zaman ortaya son derecede canlı ve eğlenceli bir video çıkıyor. Bu tip videoları doğum günü, evlilik yıl dönümü, aşk veya özlem gibi duyguların dile getirilmesi gibi farklı sürpriz organizasyonlar için de hazırlayabiliyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp