fbpx

Evlilik Teklifi Organizasyonu

, , ,

Niyetiniz kız arkadaşınıza hayatı boyunca unutamayacağı, yıllar geçtikten sonra bile gözleri parlayarak anlatacağı bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonu ile evlenme teklif etmekse doğru yerdesiniz. Doğru sitede, doğru sayfada ve doğru insanların karşısında. Hoş geldiniz. Nasıl bir şey alırdınız? Sahnedekilerin istediğiniz romantik bir tiyatro oyununu, sevgilinizle yaşadığınız bir olayı veya sizin hazırladığınız bir senaryoyu canlandırdığı bir tiyatroda evlenme teklifi projesi mi? Kalsın mı? Peki, kalsın. Kız Kulesi’nde masalsı bir gece geçirmeye ve gecenin sonunda teklifinizi yapmaya ne dersiniz? Müthiş bir deniz manzarasına hakim olan Kuledebar’da özel olarak hazırlanmış lezzetli içeceklerin tadına bakarak? Ne içecekseniz içiyorsunuz, teklifinizi yapıyorsunuz, ondan sonra herkes evine…Şaka şaka, olur mu öyle, o kadarı için neden bizden yardım isteyesiniz ki? Bu pakette bara doğru çıkarken bastığınız yollara serilmiş kırmızı halılar var. İçine istediğiniz bir şeyi yazabileceğimiz gül yapraklarıyla yapılmış kocaman bir kalp figürü var. Ondan sonra; siz masanızdayken denizden bir tekne geçebilir ve o tekneden… Yok ama, daha fazla ballandırmayalım bunu. Başka tekliflerimiz de var sırada. Bu hikayenin devamını merak ederseniz telefonda memnuniyetle anlatırız ama, hem diğer detayları da görüşürüz.

Bizde evlilik teklifi organizasyonu çok.

Her fırsatta bunları anlatmaya da bayılırız. Siteyi biraz da bunun için açtık zaten. Amaç daha çok müşteriye ulaşmak elbette ama şu da var. Ancak tanıdıklarımızla, arkadaşlarımızla, müşterilerimizle konuşabiliyoruz bunları. Kesmiyor, birileri daha dinlese – duysa fena mı olur? Bir ziyaretçi gelir bakınır çıkar. Bir başkası ayrıntılı bilgi almak için telefona sarılır. Biz ikisine de teşekkür ederiz. Biri sitemizin trafiğini arttırmış, diğeri verdiğimiz hizmetlerle ilgilenmiştir. Ama ikincisine bir tık daha fazla teşekkür ederiz çünkü bize projelerimizi, hayallerimizi bıdır bıdır anlatma fırsatı veriyor. Proje demişken; barkovizyonla evlenme teklifi paketimiz de var bizim. Yaa, o da var. Bunun için sizden bolca fotoğraf istiyor ve o fotoğraflarla güzel bir video oluşturuyoruz. Organizasyonun yapılacağı gün anlaştığımız yere geliyoruz, yanımızda bir de barkovizyon sistemi tabii, onu kuruyoruz. Siz kız arkadaşınızla buluşma yerine geldiğiniz zaman da çok güzel şeyler oluyor.

Ne gibi şeyler mesela?

Şurası birkaç saniye önce diğer duvarlar gibi bir duvardı, şimdi orada bir film oynuyor. Sevgilinizin çocukluk anıları geçiyor duvardan. Beraberce yaşadığınız güzel şeyler geçiyor. Sizin ağzınızdan dökülen romantik sözler geçiyor ve sonra final sahnesi beliriyor ekranda. İstediğiniz evlenme teklifi sözleri görünüyor yani. Ondan sonrası tam bir sokak şenliği; patlayan konfetiler, insanların alkışları, havada uçuşan balonlar vesaire.

Bu tip organizasyonlar yapmak keyiflidir. Çünkü amaç insanları mutlu edecek eğlenceli, romantik fikirleri hayata geçirmek ve sürprizler tasarlamaktır. Sonunda da gülen veya mutluluktan ağlayan insanlar görürsünüz. “Her şey ne kadar güzeldi” derler. “Teşekkür ederiz” derler. “Unutulmaz bir gün oldu” veya “Gerçekten hayatımın sürprizi oldu bu” derler. Siz mutlu olursunuz. Müşterilerinizin mutluluğu size de bulaşır. İşinizi geliştirme, her gün bir öncekinden daha iyi, daha ileride olma yolunda heveslenmenize yol açar. Elinizden gelenin en iyisini yaparsınız, çünkü bu size maddi kazanç ve iltifatlardan başka, böyle olumlu duygular da sağlar. Yaratıcılığınız gelişir, zira bu tip organizasyonlar yapa yapa bu konuda fikirler üretme kapasiteniz de artar. Zevkiniz gelişir, mekanları, ortamları süslerken çok şey öğrenirsiniz. İletişim beceriniz gelişir, çünkü farklı kişiliklerdeki insanlarla görüşürsünüz. O sıralarda bir sıkıntınız mı var, keyifli ve başarılı bir organizasyon sıkıntınızı dağıtır, enerjinizi arttırır. Az şey mi bunlar?

Kaptırdık yine

Size portöyümüzdeki evlenme teklifi organizasyonu projelerinin yarısını bile sayamadık daha. Ama kafanızda bir fikir oluşturabilmişizdir herhalde. Daha fazlası için, dükkan sizin. Buyurun sitenin diğer sayfalarında gezinin. Metinler de var videolar da. Ve mutluluk fotoğrafları tabii ki. Niyetiniz baya ciddi mi, telefon edip sormayı mı tercih edersiniz? Lütfen yapın bunu. Söylemiştik, bunlardan söz etmeye bayılıyoruz biz. Sorun – anlatalım.

Bekliyoruz.

Güncellendi: 15.01.2018


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp