fbpx

Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları

, ,

Kendi kendinize artık kız arkadaşınızla evlenme zamanının geldiğine karar verdiniz. Ama bunu kendisine de sormak gerekir tabii. Takdir edersiniz ki bunu telefonla veya mail atarak sormak pek iyi bir fikir değil. Evlenme teklifi anı hayatın önemli anları arasında yer alıyor. Bu anları unutulmaz hale getirmeyi, kız arkadaşınızı bir sürpriz evlilik teklifi yaparak mutlu etmeyi, o anda mutluluktan ne yapacağını şaşırmış hale gelmesini keyifle izlemeyi ister misiniz? Sizin planınız nedir bilmiyoruz ama bizim teklifimiz bu. Ayrıntılar ve evlilik teklifi organizasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizi arayın, size anlatacak çok güzel şeylerimiz.

Çok hoşunuza gidecek önerilerimiz var.

Sürpriz evlilik teklifleri işini yapıyoruz biz. Yani ‘Hayatımın Sürprizi’ ekibi. Yani müşterilerinin hayallerini kendi imkanları ve hayalleriyle harmanlayıp çiftlerin mutlu saatler geçirmesinin şartlarını ayarlayan ve bundan büyük keyif alan bir grup insan. Sinema salonları kapatıyoruz, kumsallar kapatıyoruz, tekneler veya helikopterler kiralıyoruz. Barkovizyon gösterileri ayarlıyoruz, sokak organizasyonları düzenliyoruz. Masalar süsleyip balonlar uçuyoruz. Mumlar – fenerler yakıyoruz. Melek kostümleri giyip yüzükler sunuyoruz. Lazer animasyonları ayarlıyoruz.. Ve daha bir sürü şey. Benimle evlenir misin?’ sorusunu ve ‘Evet, evet, evet!’ cevabını, bunların yaşandığı anları en özel, en güzel görünümlere büründürmek için elimizden geleni yapıyoruz ve elimizden gelenlerin çoğalması için gayret gösteriyoruz. Daha çok bağlantımız, daha çok olanağımız olsun istiyoruz ki sizleri daha da mutlu, daha da keyifli görebilelim. Evlilik teklifi organizasyon fiyatları ile ilgili merakınızı gidermek için size her zaman bir telefon mesafesindeyiz, arayın bizi, sürpriz organizasyonlar hakkında ne isterseniz sorun, sizi detaylı olarak bilgilendirelim.

Bir sürpriz evlenme teklifi yapmak için belli bir bütçe ayırmanız gerekiyor tabii, organizasyon fiyatları detaylara bağlı olarak değişiyor. Güzel bir mekanda birkaç aperatif ve içecekle donatılmış bir masa mı istiyorsunuz bir kuş sütünün eksik olduğu şahane bir yemek mi, yemek sırasında sizin için tutulmuş bir müzisyen canlı müzik yapsın mı, işin içine lazer girecek mi, siz deniz manzaralı bir yerde yemek yerken kiraladığımız bir tekne oradan geçsin ve tekneden üstünde evlilik teklifi sözleri yazan bir afiş açılsın ister misiniz; bu gibi unsurlar fiyatı etkiliyor. Bir telefonunuz yeterli daha önce de söylediğimiz gibi; size paketlerimiz hakkında bilgi de veririz, bunun için ayırmış olduğunuz bütçeyle neler yapabileceğinizin bilgisini de. Standart paketlerimiz var ama sizin hayallerinize ve önerilerinize de açığız. Bekleriz efendim.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp