Evlilik Teklifi Fikirleri

, , , ,

Kadınların romantik sürprizlerden ne kadar hoşlandığını bilen erkekler kız arkadaşlarına evlenme teklifi yapacakları zaman bunu dikkate alıyorlar. Büyük sorunun özel olarak ve özenle planlanmış bir şekilde sorulması kadınları daha bir mutlu ediyor, gururları okşanıyor, kendilerine ne kadar değer verildiğini daha çok hissediyorlar. Siz de sevgisine “Benimle evlenir misin?” demeye karar vermiş olup bu amaçla evlilik teklifi fikirleri arayanlardansanız yazımız sizin için.

Aşağıdaki fikirlerin ve sizin farklı isteklerinizin hayata geçirilmesi için yardımcı olmaya da her zaman hazırız.

Kız arkadaşınız romantik ortamlardan, mumlardan, çiçeklerden hoşlanan biri ise kumsalda evlilik teklifi yapmak sizin için iyi bir alternatif olabilir. Kapalı bir mekanı tercih ediyorsanız veya hava şartları bir açık hava teklifi için uygun değilse mekan olarak İstanbul’un güzel mekanlarından birini tercih edebilirsiniz. Çırağan Sarayı’nda, Sapphire’de veya Kız Kulesi’nde evlenme teklifi yapabilirsiniz mesela. Bu şık ve seçkin mekanların bir bölümü ikiniz için kapatılıp dekoratif aksesuarlar, balonlar ve gül yapraklarıyla süslenince ortaya müthiş bir romantik teklif atmosferi çıkıyor.

Tiyatroda evlilik teklifi yapmak da güzel bir fikir olabilir. Bu organizasyonda bir tiyatro salonunda oyuncular size özel bir oyun hazırlıyorlar. İkinize dair anılardan, şarkılardan yola çıkılarak hazırlanan bu oyundan sonra, kız arkadaşınızın şaşkın bakışları ve muhtemelen sevinç gözyaşları arasında teklifinizi yapıyorsunuz.

Romantik evlilik teklifi fikirleri arıyorsanız teknede evlenme teklifi alternatiflerini de düşünebilirsiniz. Bu organizasyon içinde şık bir masa hazırlanmış bir tekne ile Boğaz turu yapmak şeklinde olabildiği gibi arzunuza göre çok daha detaylı hale de getirilebiliyor. Örneğin Çırağan Sarayı’nda yemek yedikten sonra iskeleye yanaşan bir tekneye binip teklifinizi tekne turu sırasında yapabiliyorsunuz. Veya tur sırasında Boğaz Köprüsü’nün altına lazerle evlenme teklifi sözleri yazılabiliyor.

Sokakta evlilik teklifi yapmayı düşünür müsünüz? Bu da dilerseniz çok canlı ve detaylı unsurların eklenebildiği bir organizasyon tipidir. Sokakta karşınıza ikinizin fotoğraflarının basılı olduğu tişörtler giymiş insanlar çıkabilir örneğin. Veya açık havada sevgilinizin veya ikinizin fotoğrafları ve videolarıyla hazırlanan bir barkovizyon gösterisi yapılabilir. Bir başka alternatif de kız arkadaşınızın sürprizlerle dolu bir yürüyüş yapması ve yürüyüşün sonunda karşısında sizi bulmasıdır. Bu sırada üstüne evlilik teklifi sözleri yazılmış bir pankart açılabilir.

Sinemada evlilik teklifi organizasyonları önceden anlaşılmış bir sinema salonunda yapılıyor. Filmin bir noktasında beyaz perdede sizin hazırlattığınız özel video yayınlanıyor mesela. Teklif sırasında etrafınızda arkadaşlarınızın da olmasını isterseniz onlarla konuşup aynı saatlerde aynı salonda olmalarını isteyebilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp