fbpx

Evlenme Teklifi Videosu Nasıl Hazırlanır?

,

Sevgilinize evlilik teklifi yapacağınız zaman duygularınızı ve talebinizi bir video aracılığıyla iletmeyi de düşünebilirsiniz. Bunun için hazırlanacak evlenme teklifi videosu farklı organizasyonlarda, farklı şekillerde kullanılabilir. Örneğin teklifinizi evde, bir otelde veya teknede yapacaksanız programı videoyu baş başa izleyeceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Veya bir sokakta sürpriz organizasyonu yapılır ve video bir barkovizyon cihazı yardımıyla uygun bir zemine yansıtılır.

Böyle bir videonun ne şekilde hazırlanması gerektiğine gelince, bunun için birkaç yol tavsiye edebiliriz:

*Sadece Sizin Yer Aldığınız Bir Video

Bunun için duygularınızı ifade eden metinler hazırlayabilir, şiirler ve şarkılar arayın. Görüntü olarak kız arkadaşınızın ve ikinizin fotoğraf ve videolarını kullanın. Hazırlarken sözlerle görüntülerin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edin. Sevgilinizin varlığının hayatınıza neler kattığını, beraberliğinizin devam etmesinin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatın. Ortak güzel anılarınızdan söz edin. Bunun yanı sıra uygun şiirler seslendirebilir, seçtiğiniz şarkılardan küçük bölümler söyleyebilirsiniz. Bütün bunları, sonu teklifinize bağlanacak şekilde düzenleyin.

*Yakınlarınızın Ve Arkadaşlarınızın Da Dahil Olduğu Bir Video

Tanıdıklarınızdan kız arkadaşınıza olan hislerinizi anlatan, onu teklifinizi kabul etmeye teşvik edecek sözler söylemelerini isteyin. Bunları güzelce montajlayarak etkileyici bir evlenme teklifi videosu hazırlayabilirsiniz.

*Yabancı İnsanların Katkı Yaptığı Bir Video

İstanbul Dile Geldi türünden videolarımızda bunun nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Kameralarımızla İstanbul’un canlı caddelerinden birine, çoğu zaman İstiklal Caddesi’ne çıkıyoruz. Bunun için önceden müşterimizden aldığımız bilgilere dayanarak bir metin hazırlamış oluyoruz. Bu metni, bir veya birkaç kelimelik parçalar halinde, caddeden geçmekte olan kişilere, çiftlere, kalabalık gruplara söyletmeye çalışıyoruz. İnsanlar teklifimizi bazen kabul ediyor, bazen geri çeviriyorlar tabii. Yazdığımız metnin tamamını söyletmeyi başardığımızda işimiz kısmen bitmiş oluyor.

Daha sonra bu parçaları doğru bir sırayla arka arkaya dizerek videomuzu tamamlıyoruz.

Video İçin Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bu amaçla oluşturulacak bir videonun özenle hazırlanması, göze hitap etmesi, etkileyici olması gerekir elbette.

Hazırladığınız amatör videoyu düzenleyerek, montajlayarak, müzik ekleyerek mükemmel bir hale getirebiliriz.

Bize gönderdiğiniz fotoğraf ve parça videolarla sizin için profesyonel bir teklif videosu oluşturabiliriz.

Sokakta dolaşarak insanlardan hazırladığınız sözleri söylemelerini istemek sizin için kolay olmayabilir. Bunu gelişmiş ekipmanlarımızla, deneyimli arkadaşlarımızla sizin adınıza biz yapabilir ve videonuzu adresinize gönderebiliriz.

İstanbul’da yaşıyorsanız evlenme teklifi videosu hazırlarken kişiye özel bir klip kullanabilirsiniz. Bunun için sonu teklifinize bağlanacak bir senaryo hazırlıyoruz, esas adamı da siz canlandırıyorsunuz.

Ayrıca, uygun animasyon karakterleri ile animasyon tarzında bir video da hazırlayabiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp