fbpx

Evlenme Teklifi Şarkıları

, , , ,

Müzik unsuru sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarının çoğunda kullanılır. Romantik parçalar, aşk şarkıları, çift için özel bir anlamı olan şarkılar veya niyeti direkt olarak açık eden evlenme teklifi şarkıları organizasyonlara renk katar. Bu yüzden, birçok profesyonel organizasyonda ses sistemi kullanıldığını, banttan müzik yayını yapıldığını veya profesyonel müzisyenlerin çeşitli ortamlarda canlı müzik yaptığını görürsünüz.

Örneğin, bir kumsal organizasyonu, keman veya gitar gibi bir enstrümanla yapılan canlı müzik eşliğinde daha romantik olur. Müzisyenler sayesinde, sokak ortamında yapılan bir teklif daha hareketli ve neşeli olur, ayrıca daha çok dikkat çeker. Hafif, romantik bir müzik aşk ve bağlılık sözleriyle, şiirlerle hazırlanan bir teklif videosunu daha etkileyici hale getirir. Müzik, pek çok şeyi olduğu gibi, böyle organizasyonları da güzelleştirir.

Hayal ettiğiniz organizasyon için evlilik teklifi şarkıları bulmakta zorluk çekmezsiniz, zira sanatçılarımız zaman zaman piyasaya özellikle bu tarzda şarkılar çıkarıyorlar. Değişik, yaratıcı, romantik bir teklif yapmaya önem veren erkeklerin sayısının artması böyle bir talebin oluşmasına yol açtı.

Aynı amaçla hazırlanmış yabancı parçalar da bulabilirsiniz. Teklif sözleri içeren bir şarkı yerine aşkınızı ve duygularınızı anlatan romantik parçaları da tercih edebilirsiniz. Veya ikiniz için özel bir anısı, özel bir anlamı olan bir veya birkaç şarkıyı tercih edebilirsiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak müşterilerimizin bu konudaki düşüncelerini dikkate aldığımız gibi arzu ederlerse tercih yapmalarına yardımcı olmaya da çalışıyoruz.

Böyle özel anlarda, özel günlerde mümkünse müziğe de yer verilmesi gerçekten iyi olur çünkü müziğin insan üzerindeki etkileri oldukça fazladır. Öncelikle uyaran, harekete geçiren, enerji veren bir etki yapar. Duyguları harekete geçirir, yaratıcılığı arttırır, hayal gücünü körükler. Stresi ve kas gerilimini azaltır, insanı rahatlatır. Olumlu düşünce ve duygular içeren neşeli, hareketli parçalar insanın kendini daha canlı ve mutlu hissetmesine yol açar. Bunlar partnerinize “Benimle evlenir misin?” demeye hazırlandığınız dönemde, hem organizasyonu planlarken, hem de teklif sırasında işinize yarayabilecek şeylerdir. Bunun dışında müziğin insan sağlığı ve çocuk gelişimi ile ilgili birçok faydaları da vardır.

Teklifinizde Kullanabileceğiniz Örnek Şarkılar:

  – Kürşat Zengin – Kalp Yolu

  – Kenan Doğulu – Tencere Kapak

  – Mustafa Ceceli – İyi Ki Hayatımdasın

  – Özdemir Erdoğan – Bana Ellerini Ver

  – Bora Öztoprak – Seni Seviyorum

  – Buray – Bir Ömürlüğüm

  – Çelik – En Sevdiğim Olur Musun?

  – Çağatay Ulusoy – Mutlu Sonsuz

  – Demet Evgar – Farketmeden

  – Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş – Olmazsa Olmazımsın

  – Hakan Altun – Benimle Evlenir Misin?

  – Ferhat Göçer – Cennet

  – Kutsi – İlan ı Aşk

  – Mustafa Ceceli – Can Parçam

  – Rafet El Roman – Ömrümün Sahibi

  – Raviş – Güzel Kadın

  – Redd – Nefes Bile Almadan

  – Selim Gülgören – Zaafımsın

  – Sema – Fikrimin İnce Gülü

  – Sinan Akçıl & Demet Akalın – Vazgeçilmezim

  – Tarkan – Beni Çok Sev

  – Toygar Işıklı – Bırak Sende Kaybolayım

  – Yusuf Güney – Evlen Benimle


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp