Evlenme Teklifi Pastası

, ,

Sürpriz evlilik teklifleri son yıllarda baya popüler oldu, böyle olunca da piyasaya bu tip organizasyonlara renk katacak alternatifler çıkmaya başladı. Bunlardan biri olan evlilik teklifi pastası özellikle romantik masaların üstüne çok yakışıyor. Butik pasta üretenler bu konuda harikalar yaratıyorlar, ortaya gerçekten çok çarpıcı pasta çeşitleri çıkıyor.

Çiftin bir fotoğrafı, teklif sözleri, yüzük kutusu, konsepte uygun figürler gibi şeylerle süslenen bu pastaların meyveli, çikolatalı veya karışık olması sizin zevkinize kalıyor. Büyüklüğü de öyle; dilerseniz küçük bir pasta, isterseniz olay yerine davet ettiğiniz yakınlarınız veya arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz büyük bir pasta yaptırabilirsiniz. Ayrıca kalp biçiminde veya birkaç katlı olabilir veya ana rengi sevgilinizin en sevdiği renk olabilir. Bu kişiye özel pasta için iyi düşünerek ve doğru yere sipariş vererek ortaya gerçekten muhteşem bir şey çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kadınlar böyle detayları, romantik sürprizleri seviyorlar biliyorsunuz. Kız arkadaşınız o özel anlarda çok heyecanlı olabilir ve ayrıntıların pek farkına varmayabilir ama daha sonra fotoğraflara ve videolara bakarken gösterdiğiniz özenin, yaptığınız hazırlığın daha bir farkına varacak ve bir kere daha mutlu olacak; bundan emin olabilirsiniz.

Böyle bir pasta evde, otelde, şık bir mekanda, kumsalda yapılacak organizasyonlara keyif ve renk katar. Teklifiniz için evinizi romantik tarzda süsletip bir de pasta yaptırmayı düşünebilirsiniz örneğin. Farklı sürprizler de kurgulayabilirsiniz. Örneğin yaptırdığınız pastayı sevgilinizin iş yerine gönderip telefonla “Az sonra bir paket alacaksın, onu açtıktan sonra dışarıya gelir misin, seni bekliyor olacağım.” dediğinizi ve dışarıya çıktığında onu balonlarla, bir buket çiçekle, müzikle karşıladığınızı hayal edin. Böyle bir kurgu için pastayı niyetinizi tamamen açık etmeyecek şekilde yaptırmanız daha etkili olabilir. Üzerine sadece bir fotoğrafınızı koydurun veya “Seni seviyorum” yazdırın mesela. Dışarıya çıkınca da asıl büyük sürprizle karşılaşsın. Ne dersiniz, güzel olmaz mı?

Bir evlenme teklifi pastası yaptırmayı düşünürseniz

Her şeyin istediğiniz gibi olması, pastanın görünüm ve tadının hayal kırıklığı yaratmaması için işini iyi yaptığından emin olduğunu bir pasta yapımcısı ile veya temiz, iyi bir pastane ile görüşmelisiniz.

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak müşterilerimize çeşitli sürpriz organizasyonlar için olduğu gibi bu türden konularda da yardımcı oluyoruz. Pastanızı hazırlatabilir, çiçeğinizi temin edebilir, organizasyon mekanına konforlu bir araçla ulaşmanızı sağlayabiliriz. Ayrıca, nasıl bir organizasyon yaptıracağınız hakkında kararlı değilseniz bu konuda da fikir verebiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp