fbpx

En Güzel Evlenme Teklifleri İçin Öneriler

, ,

Evlenmek insanın hayatını değiştirecek önemli bir olaydır ve bu kararı almadan önce detaylı bir şekilde düşünmek gerekir. Evlenmeye hazır mısınız, partneriniz hazır mı, evlilik flörte benzemez. Ömür boyu beraber yaşayabileceğinize inanıyor musunuz? Maddi açıdan ne durumdasınız? Güvenli bir işiniz ve düzenli bir geliriniz var mı? Bunları ve daha birçok detayı göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuları karara bağladıktan sonra güzel bir evlenme teklifi planı yapmak da gerekebilir. Bunun için özel bir plan yapmak zorunlu değildir tabii. Ama kadınlar (Teklif çoğu zaman erkekten geldiğinden kadınları söz konusu ediyoruz) partnerlerinin “Benimle evlenir misin?” sorusunu farklı, romantik veya eğlenceli; arkadaşlarına keyifle anlatabilecekleri bir şekilde sormasından hoşlanırlar. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bunu biz de tavsiye ediyoruz. Çünkü tecrübelerimize dayanarak biliyoruz ki, geriye gerçekten ömür boyu unutulmayacak çok güzel anılar kalıyor.

Organizasyon şirketi mi kendi imkanlarım mı diyenler..

​Teklifinizi kendi imkanlarınızla veya bir organizasyon şirketinden yardım alarak yapabilirsiniz. Bu size kalmış bir şey tabii. Fakat her koşulda, kız arkadaşınızı mutlu edecek kusursuz bir teklif yapabilmek için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Örneğin sevgilinizin en sevdiği renk, çiçek veya şarkı gibi. Ne tip yerlerde sosyalleşmekten veya sizinle baş başayken en çok neler yapmaktan hoşlandığı gibi. Basit bir örnekle, ikinizin mumlar ve dekoratif objelerle süslenmiş romantik bir ortamda, şık bir masada bir şeyler yiyip içmekten ve dans etmekten hoşlanıyorsa Sapphire’de veya Kız Kulesi’nde hazırlanacak romantik bir teklif onu çok mutlu edecektir.

​Böyle bir yerde beraberce yemek yeme planını kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Uygun bir anda aldığınız yüzüğü çıkarır ve teklifinizi yaparsınız. Hatta bazı mekanlarda ikinize özel şarkılar çalınması, yüzüğün masaya daha sonra, şık bir atraksiyonla getirilmesi gibi konularda destek de alabilirsiniz. Belki ücreti karşılığında mekanın bir kısmını bir süre için kapatmanız da söz konusu olabilir. İstediğiniz şey kız arkadaşınızla zevkli bir şekilde süslenmiş bir mekanda baş başa zaman geçirmek mi? Bu sırada hiçbir şekilde rahatsız edilmemeyi garantilemek mi istiyorsunuz? Özel istekleriniz varsa mı? Yaşadığınız bu unutulmaz saatlerin her anının fotoğraflar ve videolar halinde kaydedilmesini ve sonra bu kayıtların ayıklanmış, düzenlenmiş olarak size teslim edilmesini mi istiyorsunuz? Öyleyse evlenme teklifi organizasyonları yapan profesyonellerle bağlantı kurmanız daha doğru bir karar olacaktır. Bu durumda muhtemel aksiliklerden veya her şeyin istediğiniz gibi olup olmayacağından endişe etmeniz gerekmez. Çünkü tam olarak sizin isteklerinize uygun bir teklif ortamı hazırlayacak olan işinin ehli bir ekiple çalışıyor olacaksınız.

​Kız arkadaşınız tiyatro oyunları, sinema filmleri izlemeyi seviyor mu? Öyleyse bir sinema veya tiyatroda ya da sokak tiyatrosu tarzında bir teklif yapmayı düşünebilirsiniz.

Evlenme Teklifi Fiyatları

​Bunun için ayırabileceğiniz bütçe düşük mü? Bu durumda teklifi içeren bir afiş kullanabilirsiniz. İkiniz dışarıda yürürken karşınıza çıkar. Teklif anında volkanlar patlatılır. Ya da sevgilinize bir buket çiçek sunulması gibi basit detayları olan ekonomik teklif alternatiflerini gözden geçirebilirsiniz.

Maddiyat sorun değil mi? O halde Riva’daki taş evde evlenme teklifi yapmak iyi bir fikir olabilir.

​Sevgiliniz bir deniz tutkunuysa teklifinizi teknede veya kumsalda yapmayı düşünebilirsiniz.

​Uçmayı seviyorsa beklediği soruyu bir helikopter turu eşliğinde duymaktan hoşlanabilir.

​Teklifi evinizde yapmanız nasıl olur peki? Evin bir kısmı uygun bir şekilde süslenip hazırlanırsa neden olmasın? Biz bunu sizin için mükemmel bir şekilde yapabiliriz. Hatta birkaç arkadaşınızın anlaştığınız saatte gelmesini de ayarlayabilirsiniz. Bu güzel olayı hep beraber kutlamanız hoş olabilir.

​Kız arkadaşınız artık bu teklifi bekliyor aslında. Ama siz bunun tam anlamıyla bir sürpriz olmasını istiyorsunuz. Bu durumda teklifi doğum gününde yapmayı düşünebilirsiniz. Doğum gününü sizinle ve belki birkaç arkadaşınızla beraber keyif içinde kutlarken, organizasyonun bunun için hazırlandığını düşünürken uzatırsınız yüzüğünüzü ona. Gerçekten güzel bir sürpriz olmaz mı?

​Günümüzün şartlarında evlilik teklifleri çok farklı ve çeşitli şekillerde yapılabiliyor gördüğünüz gibi. Ve internet sayesinde bu gibi olaylar çok kişiye ulaşıyor. Yıllardır bu tip organizasyonlar yapan bir ekip olduğumuzdan bizim web sayfamızın da bu açıdan zengin bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz. Sayfalarımızı gözden geçirin ve sorularınız için bizi arayın. Muhteşem bir evlilik teklifi yapmanız için yardımcı olmayı çok isteriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp