En Güzel Evlenme Teklifleri

, ,

Sokakta, sinemada, tiyatroda, helikopterde, teknede, evde, İstanbul’un seçkin mekanlarında, Vip odalarda, tramvayda, kumsalda evlenme teklifi yapmak ister misiniz sevdiğiniz kadına?

Teklifinizin Boğaz Köprüsü’nün altında ışık ışık belirmesi, evlenme teklifi sözlerinizin gecenin karanlığını delmesi hoşunuza gider mi?

Sevgilinize özel bir evlenme teklifi videosu hazırlama fikrine ne dersiniz? İçinde sizin söyleyeceğiniz şiirler, şarkılar, yakınlarınızın onu “Evet” demeye teşvik eden sözleri, fotoğraflarınızla hazırlanmış slayt gösterileri yer alabilir. Veya sokaklarda dolaşan insanların sizin için yazılmış bir metni parçalar halinde söylemesiyle hazırlanan bir İstanbul dile geldi videosunu tercih edebilirsiniz.

Zevkli bir şekilde süslenmiş bir masada oturup karşılıklı yemek yeseniz ve bir ara masanıza Matruşka bebekleri gibi iç içe geçmiş kalp kutular gelse? Kız arkadaşınız kutuları açsa, açsa, açsa ve sonunda aldığınız yüzükle karşılaşsa?

Hayatınızın kadınını romantik objelerle süslenmiş, mumlarla donatılmış, zeminine gül yapraklarıyla büyük bir kalp çizilmiş evinize davet etseniz ve orada yapsanız teklifinizi?

Sevgilinize bir kafede randevu verseniz ve randevu saatinde oraya elçiniz gitse?

Onu sürprizlerle dolu bir yürüyüşe davet etse ve sonunda kendini teklifinizi yapmanız için hazırlanmış özel bir ortamda bulsa?

Bir tekneye binip denize açılsanız ve orada evlenme teklifi yapsanız ona? Tekneye önceden arkadaşlarınız gelse ve bu güzel anları beraber kutlasanız hatta?

Teklif mekanına bir Vip araç götürse sizi (Veya belki yalnızca sevgilinizi)? Konforlu bir araçta, dilerseniz duygularınızı anlattığınız bir videoyu seyrederek veya en sevdiği şarkıları dinleyerek gelse oraya?

Fenerlerle aydınlatılmış bir yoldan geçseniz kırmızı bir halıya basarak? Bir kemancı sizin için romantik parçalar çalsa bir yandan? O kısacık yol bittiğinde denizin kenarına ikiniz için kurulmuş bir çardağa gelseniz, altında güzel bir masa olan bir çardağa?

En güzel evlilik teklifleri için Hayatımın Sürprizi ekibinin koordinatörünü arasanız ve “Başka neler var?” diye sorsanız? “Sizce başka hangi şekillerde “Benimle evlenir misin?” diyebilirim sevgilime? Onu çok mutlu görmek istiyorum, unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istiyorum, bana yardımcı olur musunuz?”

Mutlaka yardımcı olacaktır. İşte numarası:

0533 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp