Ekonomik Sürpriz Teklif Paketleri

,

Kız arkadaşınıza güzel bir evlenme teklifi yapmak istiyorsunuz ama bunun için fazla bir bütçeniz yok. Dolayısıyla ucuz evlenme teklifleri hakkında araştırma yapıyor; hem bütçenizi çok sarsmayacak, hem de sevgilinizin hoşuna gidecek bir alternatif bulmaya çalışıyorsunuz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak pek çok evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirdik, epeyce tecrübe kazandık ve size bu konuda da yardımcı olabiliriz.

*Bir evlenme teklifi afişi bastırma fikrine ne dersiniz örneğin? Bu afişin üstünde evlenme teklifi sözleri yazılır ve dilerseniz kız arkadaşınızın fotoğrafı da basılır. Ekip arkadaşlarımızdan 2 tanesi anlaştığımız tarih ve saatte, anlaştığımız yerde bulunup afişi açabilirler. Bu organizasyona aldığınız yüzüğün iç içe geçmiş kutulara koyulmuş vaziyette sevgilinize takdim edilmesi, teklif esnasında başınızdan aşağıya gül yaprakları dökülmesi gibi detaylar da eklenebilir. İsterseniz teklife bazı arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Sizinle aynı mekanda bulunurlar veya teklifinizin hemen sonrasında ortaya çıkarlar ve aldığınız kararı beraberce kutlarsınız. Böylece daha renkli bir evlenme teklifi organizasyonu ortaya çıkar.

*Bir evlenme teklifi yüzüğü almayı düşünüyorsunuzdur muhtemelen, günümüzün kadınları bunu bekler. Size yüzüğün sevgilinize özel bir şekilde sunulmasını sağlayarak da yardımcı olabiliriz. Örneğin çalıştığı yerde, öğlen tatilinde teklif yapmayı planlamışsınızdır ve yüzüğü kız arkadaşınıza animatör kostümü giymiş bir arkadaşımız götürür. Siz de bunun hemen ardından ortaya çıkar ve teklifinizi yaparsınız.

*Profesyonel olarak müzik yapan arkadaşlarımızdan biri planladığınız organizasyon sırasında ikinize özel parçalar çalabilir.

*Parçalar halinde çekip bize gönderdiğiniz videoları montajlayarak, müzik ekleyerek profesyonel bir evlenme teklifi videosu haline getirebiliriz.

*Evde evlenme teklifi yapmayı düşünüyorsanız size ev süsleme için kullanabileceğiniz balon, fener, mum, gül yaprakları gibi ürünlerden oluşan bir paket temin edebiliriz.

Evlenme Teklifi Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Evlenme teklifi organizasyon fiyatları teklif mekanı, organizasyon için emek verecek kişilerin sayı ve özellikleri, organizasyonun süresi, bir kokteyl veya yemek masası kurulacaksa masada bulunacak yiyecek ve içeceklerin cinsi miktar ve özellikleri gibi unsurlara göre değişir. Örneğin bizim canlı müzik yapacak veya çiftlere özel tiyatro oyunlarında rol alacak arkadaşlarımız alanında eğitim almış profesyonel kişilerdir. Fotoğraf ve video çekimlerinin amatörler veya profesyoneller tarafından yapılması da organizasyonun fiyatını etkiler. Ucuz evlenme teklifi fikirleri arıyor fakat ortaya dinamik, biraz gösterişli bir etkinlik çıkmasını istiyorsanız kendi başınıza veya arkadaşlarınızın katkısıyla özel ortamlar hazırlayabilir ve organizasyon şirketlerinden yukarıda saydığımız tarzda küçük detaylar için destek alabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp